kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RozowaPantera to może być jeszcze cieplej :o
0
@KidusFCB kup sobie wakacje 5 dniowe na Costa Brava i stamtad codziennie możesz sobie jeżdzić do Barcelony pociągiem który jedzie bliziutko morza i możesz podziwiać widoki, godzinka drogi od Barcelony
0
Te zniżki wiadomo do kiedy?
0
Za dużo nowego to się podczas tego briefingu z Limanowej nie dowiedzieliśmy. Typowe lanie wody, oprócz tego że była to rana postrzałowa w głowe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Czyli wstępnie wracamy na Camp Nou oficialnie na mecz z Sociedad 28 września? Planuje wtedy wyjazd do Barcelony, fajnie jakby udało się zobaczyć to spotkanie z trybun nowego stadionu
1
@takisobiektos jak Czachu
0
@Eto'o9 R10 o 20 terminarz?
0
@Encore LAL ponoć są bliscy podpisania Aytona
p.s swoja drogą po co Lopez Clippersom jak maja przezywajacego drugą mlodosc Zubaca
7
Obawiam się trochę tego wybujałego ego Yamala
5
@PatrychoO zdecydowanie gorzej
2
@MaziFCB Lewandowski! On tu wylądował. Wylądował na Bernabeu i ma dublet! Szok w stolicy Hiszpanii
2
@LeoMessiiBarcaPepa moja też, zawsze będe wspominał tą akcje, pamiętam jak wyskoczyłem z łożka po tej bramce i zbierałem szczęke z podłogi do końca meczu
0
@vaqi watpie dm dallas mowil ze obrona wygrywa się mistrzostwa, a Klay w defensywie już niestety nie dojeżdza w przeciwienstwie do PJ
0
@Encore najbardziej szkola Oladipo
2
PG - Irving
SG - Flagg
SF - PJ Washington
PF - Davis
C - Gafford
+ bardzo szeroka rotacja świetnych graczy m.in Klay, Christie, Exum, Marshall, Dinwiddie, Lively
Zdrowi Dallas to jest kontender, no ale wlaśnie zdrowi..
0
Kiedy zawodnicy Athleticu wracają do treningów?
1
Już nie mogę się doczekać powrotu Raphinhi na "dyszkę" Na początku zeszłego sezonu wyglądał na tej pozycji kapitalniee
2
@SelloutCrowd jak Bosak jest niezbyt madry to już nie wiem kto jest madry w tej polskiej polityce
0
@directedbyfcb no właśnie, już jednego Olmo mamy
0
@barteq czym,? Chlop zagral 5 meczy w poprzednim sezonie
0
Można gdzieś obejrzeć skrót z tego szalonego meczu pólfinałowego euro u21 z polskim komentarzem czy TVP nie transmitowało?
3
Kolejny poleci za kasą
0
Po zawodach... poważna kontuzja Haliburtona. Chłopak zacisnął zęby i zagrał mimo urazy, a teraz mógł pójść Achilles..
0
W RMF powiedzieli że Szczęsny zostaje na kolejny rok w Barcelonie i że to oficialna informacja. Prawda to?
1
@Lucyffffer1922 Brakuje mi w tych wszystkich Waszych komentarzach jednego artysty, mianowicie Krzysztofa Krawczyka i jego hitów "Chciałem być" i "Bo jesteś Ty"
0
@bezalkoholowy to ten sam co trzaskowski najpierw się go wyparł a potem powiedział, że jednak jest jego przyjacielem?
1
Beda tak zwlekać z tym Nico to nam do tego czasu ktoś Grimaldo sprzątnie
0
@Adran360 tą LMAzji w której łącznie w połfinale i finale zagrał 18 minut?
0
Oo patrzę na skład Porto a tam Gabri Veiga. Lekki szok. Widzę że Arabska liga szybko zweryfikowała młody hiszpański talent..