1

Jest absolutnie wybitny haha
Rafał chyba słucha Stanowskiego i Mazurka

2

Nie wierzę, że Mentzen nie poprze Nawrockiego, dla mnie to jest oczywiste

0

Rafał jest liczonyy

0

@Kapitan hawk za tydzień najważniejsze wybory w naszym życiu, a ja mam oglądać baby biegające za piłką zamiast merytoryczną rozmowę którą ogląda w internecie prawie 700 tysięcy?

1

To się w pale nie mieści

0

Najpierw wyparł sie Szłapki, a teraz nazywa go przyjacielem haha

3

Rafau: I tutaj stawiam kropkę
Mentzen: Dobrze..
Rafau: Ale moge jeszcze jedno zdanie?
Mentzen: Ale mówił że Pan stawia kropkę

0

@Ghandi najbardziej problematyczny punkt dla niego to był

1

Wiedziałem że ten 3 punkt będzie najbardziej problematyczny dla Trzaskowskiego

1

Ojojoj Mentzen zaczał grillować

0

3 punkt najciekawszy

6

@AlwaysBlaugrana haha noo, ale w sumie jestem ciekawy co by wyszło Nitrasowi bo chłop na pewno ćpa, Trrzaskowski i Tomczyk na pewno są czysci

3


Nieźle to sztabowcy pisu wykombinowali. Trzeba im to przyznać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ankieta u Rymanowskiego kto wygrał debatę:
Nawrocki - 79%
Trzaskowski 21%
Dla porównania platformerski Goniec.pl
Trzaskowski - 52%
Nawrocki - 42%
Go też tylko pisowcy oglądają?

20

Stanowski: "Jedyną szansą żeby Trzaskowski wygrał te wybory to Karol Nawrocki jutro biorący udział w ustawce na autostradzie do Torunia Lechia Gdańska vs Lech Poznań, autostrada nieprzejezdna, Trzaskowski nie dojezdza na wywiad do Mentzena i on się nie odbywa, bo Nawrocki sobie wyjaśnia z kolegami sytuacje z 2009 roku 70 na 70" hahah oplułem monitor

5

Ależ na Kanale Zero weryfikuję to co mówił Trzaskowski, a ja głupi myslalem że Rafał wypadł lepiej od Nawrockiego..

1

@Piotrek1993 Lekko Trzaskowski wygrał

0

Oo Rafał w końcu dobre zakończenie. Na poprzednich debatach miał po prostu tragiczne te swobodne wypowiedzi. Dzisiaj świetne..

0

@Frimpong kto to?

0

@zgutek a czemu Rafał tego nie powiedział?

2

Pierwsza godzina dla Trzaskowskiego
Ostatnie pół godziny dla Nawrockiego
2-1 jak dotąd dla Rafała

0

No i co Trzaskowski wyjaśnił z tym zdjęciem bo nie słyszalem?

0

@Aragorn33 Nie no serio wy tam się doszukujecie że nawrocki coś wciąga?? to zwykła tabsa była, ciekawe na co

6

@Deathwing112 wizualnie Trzask

2

Nawrocki wziął jakąś tabletke. Ciekawe co to było

2

@Roobo Nawrocki: "Popieram ten postulat. Zapraszam na spotkanie jutro żeby to podpisać"

0


Coż szkodzi podpisać? Rzucajcie jakimiś propozycjami do podpisania dla Karola, może i Wasze podpisze..

1

@Comentateiro ale nie przypisuj do mnie takich słów, nic takiego nie napisałem, co ty teraz?? Ten wpis to nie jest atak w Twoją stronę chłopie, a bardziej pochwała, zdejmij pokrywę z garnka bo naprawdę tam się potęznie gotuje, pozdrawiam..

0

@Kinginiesta no wiesz Sutryka przerosło i też go wybrali po raz drugi :) A teraz Plarforma nie przyznaje się do niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?