kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest absolutnie wybitny haha
Rafał chyba słucha Stanowskiego i Mazurka
2
Nie wierzę, że Mentzen nie poprze Nawrockiego, dla mnie to jest oczywiste
0
Rafał jest liczonyy
0
@Kapitan hawk za tydzień najważniejsze wybory w naszym życiu, a ja mam oglądać baby biegające za piłką zamiast merytoryczną rozmowę którą ogląda w internecie prawie 700 tysięcy?
1
To się w pale nie mieści
0
Najpierw wyparł sie Szłapki, a teraz nazywa go przyjacielem haha
3
Rafau: I tutaj stawiam kropkę
Mentzen: Dobrze..
Rafau: Ale moge jeszcze jedno zdanie?
Mentzen: Ale mówił że Pan stawia kropkę
0
@Ghandi najbardziej problematyczny punkt dla niego to był
1
Wiedziałem że ten 3 punkt będzie najbardziej problematyczny dla Trzaskowskiego
1
Ojojoj Mentzen zaczał grillować
0
3 punkt najciekawszy
6
@AlwaysBlaugrana haha noo, ale w sumie jestem ciekawy co by wyszło Nitrasowi bo chłop na pewno ćpa, Trrzaskowski i Tomczyk na pewno są czysci
3
Nieźle to sztabowcy pisu wykombinowali. Trzeba im to przyznać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ankieta u Rymanowskiego kto wygrał debatę:
Nawrocki - 79%
Trzaskowski 21%
Dla porównania platformerski Goniec.pl
Trzaskowski - 52%
Nawrocki - 42%
Go też tylko pisowcy oglądają?
20
Stanowski: "Jedyną szansą żeby Trzaskowski wygrał te wybory to Karol Nawrocki jutro biorący udział w ustawce na autostradzie do Torunia Lechia Gdańska vs Lech Poznań, autostrada nieprzejezdna, Trzaskowski nie dojezdza na wywiad do Mentzena i on się nie odbywa, bo Nawrocki sobie wyjaśnia z kolegami sytuacje z 2009 roku 70 na 70" hahah oplułem monitor
5
Ależ na Kanale Zero weryfikuję to co mówił Trzaskowski, a ja głupi myslalem że Rafał wypadł lepiej od Nawrockiego..
1
@Piotrek1993 Lekko Trzaskowski wygrał
0
Oo Rafał w końcu dobre zakończenie. Na poprzednich debatach miał po prostu tragiczne te swobodne wypowiedzi. Dzisiaj świetne..
0
@Frimpong kto to?
0
@zgutek a czemu Rafał tego nie powiedział?
2
Pierwsza godzina dla Trzaskowskiego
Ostatnie pół godziny dla Nawrockiego
2-1 jak dotąd dla Rafała
0
No i co Trzaskowski wyjaśnił z tym zdjęciem bo nie słyszalem?
0
@Aragorn33 Nie no serio wy tam się doszukujecie że nawrocki coś wciąga?? to zwykła tabsa była, ciekawe na co
6
@Deathwing112 wizualnie Trzask
2
Nawrocki wziął jakąś tabletke. Ciekawe co to było
2
@Roobo Nawrocki: "Popieram ten postulat. Zapraszam na spotkanie jutro żeby to podpisać"
0
Coż szkodzi podpisać? Rzucajcie jakimiś propozycjami do podpisania dla Karola, może i Wasze podpisze..
1
@Comentateiro ale nie przypisuj do mnie takich słów, nic takiego nie napisałem, co ty teraz?? Ten wpis to nie jest atak w Twoją stronę chłopie, a bardziej pochwała, zdejmij pokrywę z garnka bo naprawdę tam się potęznie gotuje, pozdrawiam..
0
@Kinginiesta no wiesz Sutryka przerosło i też go wybrali po raz drugi :) A teraz Plarforma nie przyznaje się do niego