0

Ta liga to kabaret. Real dostaje swoich żółnierzy na derby, a nam wysyłają dŵoch co ograbiają nas na każdym kroku..

1

Lepszego duetu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Dwóch Hernandezów który przeciwko nam popełnił jeden z największych błedów w historii La Ligi i Carlos del Cerro Grande, który popełnił największa pomyłkę sędziowską w tym sezonie i nie uznał nam w pełni legalnej bramki z Sociedad bo pomylił buty.. Za to Real na derby wysyła swoich żółnierzy. Ta liga to kabaret...

0

@paweldunajecfcb dziwnie piszesz Donald Tusk

0


Kibice Warriors dzisiaj w nocy

0

Czy Dallas czasami nie chce wymienić PJ Washingtona teraz? Dzisiaj nieobecny kolejny raz poprzez sprawy personalne, no no szykuje się kolejny trade chyba... A szkoda bo PJ to świetny defensor i w ofensywie też potrafi swoje dać

0

@Encore a ja trochę nie rozumiem zachwytów tym transferem, okej zdobywają lepszego zawodnika ale na pozycję już obsadzoną, a oddają zawodnika na pozycje gdzie już potrzebowali wzmocnień a teraz jeszcze bardziej rotacja na pozycji rzucającego obrońcy im się kurczy

1

Przypomnijcie mi czy Barcelona wystosowała jakiś list do sędziów po skandalicznej decyzji jaką było niezunanie legalnej bramki Lewandowskiego w meczu z Sociedad kiedy to pomylili buty Polaka oraz obróncy Sociedad? Czy Carlos del Serro Grande odpowiedzialny za Var po tym meczu zostal odesłany "do lódówki"?
Przecież przy tym przekręcie ta decyzja o nieprzyznaniu czerwonej kartki zawodnikowi Espanyolu po faulu na Mbappe to "błedzik"...

8

Seriooo? Największy błąd od lat? Czerwona kartka w 60 minucie, która mogłaby sprawić że Espanyol jeszcze bardziej by się zamurował? Oni wstydu nie mają... Największym błędem od lat była nieuznana bramka z Betisem zdobyta przez Barcelone, która pozbawiła nas tytułu gdzie piłka dwa metry przekroczyła linie bramkową, czy bramka Yamala w klasyku nieuznana z tego samego powodu, do tego można dorzucić przekręt na Celcie, bo drugiego takiego dawno nie widziałem, Courtois wycina gościa w polu karnym, zero reakcji arbitra, idzie kontra Mbappe strzela i jest 1-0 dla tych hipookrytów madryckich. Już nie wspominając o przynajmniej dwóch klarownych karnych w tym meczu dla Celty. To jest przekręt, a nie mogąca nic nie znaczyć czerwona kartka w ostatniej fazie meczuu.

8

"Wszystko mi jedno, cholera! Wszyscy jesteście tchórzami! Tchórzami!"
Raphinha tutaj trochę zachowanie jak Vinicius, wszystko mu jedno?? Dostanie czerwoną, dwa mecze pauzy, drużyna straci punnkty przez to i też mu będzie wszystko jedno? Nie popieram takiego zachowania. Najlepiej się zamknąć i nie gadać z tymi patałachami madryckimi w żołtych koszulkach.

1

@Kinginiesta mi w drugiej połowie też się Fermin podobał,pierwsza do zapomnienia

5

Gdy patrzę na Yamala, widzę w nim Neymara, ale jednocześnie wiem, że nie zostanie drugim Messim, bo takiego jak on już nie będzie. To pokazuje przepaść, jaka dzieliła Messiego od innych piłkarzy.
On był niepowtarzalny.

5

Zalewski z asystą. Co za debiut

3

@Kapitan hawk gówniana sprawa

0

Czemu takie gwizdy na Zalewskiego?

0

@KamQiX a to nie Balde?

0

@MesQueUnClub96 nie zgodze się, na ten miment to Dallas ma lepszą i bardziej zbalansowaną drużynę, Lakers w tej chwili bez centra bo Hayes to zdecydownie nie ten poziom

0

@krzywy mavs budują tu i teraz i na ten moment mają lepszy sklad niz Lakers

2

Co tutaj się właśnie wydarzyłoo... To miał być spokojny niedzielny poranek jak każdy inny, ale jak zobaczyłem tę wymianę, która dzisiejszej nocy wydarzyła się w NBA to aż zerwałem się na równe nogi. W USA jakieś prima aprilis dzisiaj czy co jest grane?

1

Bombelkowi coś przeskoczyło. Do tego odkad odszedł od nas opuścił tylko dwa mecze z powodu kontuzji.

1

Czy ja dobrze to wszystko rozumiem że w 1/8 możemy trafić na PSG lub Benfike a potem już mamy autostrade do finału a w dolnej połówce tłuką się Real z City, potem ta para może wpaść na kogoś z dwójki Atletico/Leverkusen, a w ćwierćfinale Inter/Arsenal? Czylj można powiedzieć że PSG znowu stoi nam przed dzwiami do autostrady do wielkiego finału LM..

12

@Pawlak1992 Mentzen, druga tura glos przeciwko Bonżurowi

0

Ale Chorwacja leje Francje w półfinale Mistrzostw Świata w ręczną

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Neymar udostępnil filmik na instagramie w związku z jego powrotem do Santosu, na jednym z ujęć widzimy jego debiut w barwach Barcelony w Gdańsku.

18

Gdyby ktoś mi rok temu powiedział że w następnym sezonie Raphinha będzie bezapelycjnie najlepszym zawodnikiem fazy ligowej Ligi Mistrzów z 8 bramkami i 5 asystami w 8 meczach to zastanawiałbym się czy ten ktoś jest zdrowy na umyśle. Co za przemiana Rafaela.

2

@trolownik w poprzednim sezonie mielismy duże nadzieję na finał bo również mieliśmy łatwą drabinkę, ale Araujo zawalił po całości

0

Czyli rządowi najpierw Celtic albo City a później Leverkusen lub Atleti?

0

Feyenoord na remis i Real dwie bramki od awansu do najlepszej ósemki. Scenyy

3

A asyste przy bramce Brugii zalicza Ferran Jutgla. Pamietacie jegomościa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?