kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sergio5 przy dobrym ukladzie ma, musza strzelic jeszcze pare bramek i liczyć na remis w starciu Lille i w Villi
0
Spokojnie spokojnie z tym dokładaniem gazu przez Barce bo jeszcze sie okaże że damy awans Realowi przy dobrym układzie
0
Hahahaha co sie dzieje
1
W 4 meczach jeszzcze bez bramek. Widziałem że ktoś obstawiał w każdym meczu bramka do przerwy. Jeszcze 10 minut grania ciekawe czy to się wydarzy
0
Ale flashscore przeciążone
1
@tbas gdzie Bayern na 15 miejscu, wiesz z kim oni dzisiaj graja??
0
2,20 na PSV to tutaj leżą pieniądze na ziemi i wystarczy je tylko podnieść? Cały pierwszy skład The Reds został w Liverpoolu jak myślicie?
0
@PIWOSZ89 przecież slovan gra z Bayernem
0
@Eklerek ej ale czekaj widzę że Simone Inzaghi też się uśmiecha
0
Ale gradka dzisiaj dla kibiców piłkarskich i bukmacherów. Obstawiacie coś? Podzielcie się typami
1
@spyke to prawda Casado zasłużył na więcej, Balde również, nasz lewy obrońca obok Fermina był najlepszy na placu
0
@Gaucho drugi, świetnie też zagrał z Bayernem ale w sumie tam tylko połówkę zagrał kapitalnie
3
Fermin dzisiaj występ blisko ideału
0
Fati poprosił o pomoc Flicka. Ciekawe czy on go posłucha i wpuści go dzisiaj
0
@messibar ironia z mojej strony
0
Fermin, Balde, Casado najlepsi
Kounde najgorszy
1
Ale to chodzi bez Pedriego. Sprzedać poki cos wart :)
2
Fermin zamyka mordę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Tłumaczenie że to była nowa akcja jakoś do mnie nie przemawia z tym faulem Wirtza. Przypomnijcie mi kiedy Barcelonie cofneli gola gdy faul miał miejsce 20 sekund wcześniej
1
Ależ kontrowersja w meczu Lipska z Leverkusen
0
@mrboom no własnie my mamy Bilbao w ostatniej kolejce
11
Przy nim Mingueza to był Pan piłkarz
1
I pomyśleć że gdyby rok temu wpłynęła taka oferta z City za Raphinhe to większość (w tym ja) by pisała komentarze typu "gdzie podpisać", "za tyle to osobiscie go tam zawiozę"
1
Akcja turnieju zdecydowanie w takim momencie
0
W najgorszym wypadku zajmiejmy 4 miejsce więc unikamy miejsc 24/23/22/21 - 9/10/11/12, gdzie prawdopodobnie znajdą się takie drużyny jak Real, Bayern, Borussia, City, PSG
0
Wyślę ktoś strumyka na priv?
0
Strumyk nie działa?
1
@Pressinho najlepsze możliwe losowanie to byłaby Valencia u siebie
1
No w Valencii nie będzie łatwo