kampe
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Powinniśmy się pozbyć tych kwasów typu Dembele, Rakitic czy Coutinho. Pierwszy ma wszystko w dupie, drugi twierdzi że jest nie do ruszenia jeśli chodzi o pierwszą jedenastkę, a trzeci cały sezon bez formy.
1
Moim zdaniem powinniśmy szukać innego obrońcy na wszelki wypadek, mam wrażenie że de Ligt może mieć jakieś wątpliwości jeśli chodzi o dołączenie do nas, ale to chyba normalne po tym czego dokonaliśmy przez ostatnie dwa lata w LM.
2
Przecież on w ogóle nie ma żadnej konkurencji od czasów Yaya Toure, mam nadzieję że taką będzie de Jong i to może być jakiś bodziec do powrotu starego, dobrego Busiego
3
W finale zagrają dwie drużyny z których kibice w Anglii robią największą szydere że nic nie wygrali, puste gabloty na trofea, głównie chodzi mi o Totki, chciałbym zobaczyć mordy tych kibiców
1
Najlepsze że na fb już ogłaszali Ajax w finale, mimo że był jeszcze doliczony czas xddd
1
Totki były przecież lepsze
1
Tak tak tak tak tak!!!
0
Jest mi w ujj przykro że znowu dałem się nabrać na te tanie teksty o tym jak im zależy, staliśmy się pośmiewiskiem kolejny raz, porazki z Atleti, Juve czy nawet z Romą jeszcze mogłem zrozumieć, ale tegoroczna przelała moją czarę goryczy, Live bez swoich głównych gwiazd z przodu, z Origim I Shaquirim, wstyd i kompromitacja
6
A wsadź sobie te twoje przepraszam, Rzym miał się nigdy nie powtórzyć, widać te wasze wyciąganie wniosków, idźcie wszyscy po podwyżki pajace
16
Szczerze to mam już wyjebane na tych idiotów, co roku to samo gadanie, ze wyciągnęli wnioski, że liga mistrzów jest najważniejsza, a w decydującym meczu dają dupy aż miło, jak można przegrać z takim Liverpoolem, bez Salaha I Firmino I to jeszcze 4-0, przestańcie bronić Valverde, gościu zmienia jedynego gościa co zapieprza za 3, a trzyma na boisku Rakiticia I Busiego do tego ten Coutinho drewno jakich mało, mam nadzieję że w nowy sezon wejdziemy z nowym trenerem I bez jego pupili.
3
Czekam na dymisje valverde
0
Karny dla rayo !
4
Chyba 08.03.2017
0
Nie zapomnij o ter Stegenie
1
Ibrahimović!!!!!
0
Czy mi się wydaje czy dziecko prowadzi doping na bernabeu
0
Kolejny wykorzystuje Barcę do podwyżki, dajemy się zwodzić jak dzieci
0
Tylko lepiej takie szczęście niż zgnieciona noga, sam nie mogę uwierzyć że skończyło się tylko złamaniem, ale już na pewno zawsze będę zakładał bity z blachą, mam nauczkę na całe zycie I oczywiście nie obwiniam drugiej osoby. A wózek był obciążony około 1.5 tony, ale oczywiście nacisk na jedno koło jest mniejszy niż ogólna waga.
0
Tonę to waży samochód osobowy, nawet ponad tonę
0
Ja sam nie wiem jak to możliwe że skończyło się tylko złamaniem, na początku sam myślałem że została całkowicie zgnieciona.
6
Mam dla wszystkich przestrogę. Pracuje w miejscu gdzie są wózki widłowe. Jak każdego roku w lato zakładam zwykle buty - do dzisiaj, a mianowicie przez zagapienie się kierującego i mnie samego przejechał mi po stopie wózkiem ważącym około 8 ton, na "szczescie" zakonczylo sie zlamanie m kości śródstopia.
0
Dariusz "wyrachowanie" Szpakowski
0
Co musi się zdarzyć żeby Argentyna awansowała?
9
Zauważyliście że w większości spotkań doliczają 5 min
0
Żółta max patrząc na to co wyprawiał Wakaso
0
Tylko ze Deulo będzie miał w tym roku 24 lata więc wszystko przed nim
0
Walcott jakimś niesamowicie wielkim piłkarzem nie jest, nie przeskoczył pewnego poziomu, miewał świetne mecze ale jest co najwyżej dobry
4
Na transfermarkt pisze ze 22,5 mln €
0
No shit Sherlock
0
Bardziej statycznej pomocy nie da się ułożyć