0

0

No wiesz ja rozumiem że żyjemy w takich czasach ale dla mnie to wciąż przesada ze dajemy te 100+ mln za 20 latka gdzie praktycznie płacimy za potencjał z którym różnie bywa

1

Żaden z nich nie jest wart tej ceny

6

Jak ten Dembele ma kosztować 120-150 mln to bym sobie odpuścił i skupił się np. na Lemarze

0

Z tym zarządem wszystko możliwe

0

Miał ten zapis jak trafił do MU

0

Jeśli odejdzie płakać po nim nie będę ale boję się że z tym zarządem te pieniądze mogą zostać zmarnowane na takiego np. Paulinho

0

Zamiast złożyć ofertę to Ci się jeszcze pytają nosz kur....

0

Nie no na serio czasami przesadza z dryblingiem

0

Mi chodziło o styl poruszania a nie o umiejętności których jeszcze mu brakuje

1

Deu swoim stylem poruszania strasznie przypomina CR7

1

Barca chce Mere to niech go wykupią za te 15 mln

2

Lima 27 lat - zawodnik o którym nikt nie słyszał
Paulinho 28 lat - zawodnik o którym każdy zapomniał
Mam nadzieje że to transfery do których nigdy nie dojdzie

0

Jak już mają płacić 6 mln to np 50% kwoty następnego transferu trafi do nas

1

Leżącego się nie kopie. . .

1

Legia Warszawa :)

0

Klikasz najlepsze :)

17

Simeone zapowiedział że zostaje w AM na następny sezon.

0

Pewnie sędzia nawet nie zanotował za co ramos dostał czerwo

0

Na wyspach za takie wejście jest parę meczów kary tu zapewne jedno spotkanie

11

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

sędzia za dużo gra w PESa

2

to było w meczu z Metz ,a prowadzili 1-0 teraz pewnie walkower

0

dla niektórych piłka nożna to życie

0

Skończcie już tymi komentarzami na temat prawdziwego i wiernego kibicowania. Sprzedawanie piłkarzy przez kibiców to normalna w dzisiejszych czasach rzecz spójrz na portale o RM, MU czy Arsenalu tam jest tak samo, miejcie na to po prostu wywalone i ignorujcie takie komentarze

0

wystarczy wtedy dobrze pokryć Messiego i koniec, i trzeba liczyć na takie rajdy jak wczoraj Ney

1

dokładnie i te wymówki że nie musi się adaptować do ligi hiszpańskiej

0

i teraz pytanie czy real taki dobry czy am takie słabe

1

szkoda że Radović nie będzie młodszy, to co gra to mistrzostwo, mieć taki luz przeciw takim zawodnikom szacun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?