kampe
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://static.fangol.pl/content/2/b/c/2bcb90d7527d0cbab94abe842f20dea3-598.png
Dembele podczas sesji zdjęciowej
0
No wiesz ja rozumiem że żyjemy w takich czasach ale dla mnie to wciąż przesada ze dajemy te 100+ mln za 20 latka gdzie praktycznie płacimy za potencjał z którym różnie bywa
1
Żaden z nich nie jest wart tej ceny
6
Jak ten Dembele ma kosztować 120-150 mln to bym sobie odpuścił i skupił się np. na Lemarze
0
Z tym zarządem wszystko możliwe
0
Miał ten zapis jak trafił do MU
0
Jeśli odejdzie płakać po nim nie będę ale boję się że z tym zarządem te pieniądze mogą zostać zmarnowane na takiego np. Paulinho
4
https://m.kwejk.pl/obrazek/3000087/arsenal.html
:)
0
Zamiast złożyć ofertę to Ci się jeszcze pytają nosz kur....
0
Nie no na serio czasami przesadza z dryblingiem
0
Mi chodziło o styl poruszania a nie o umiejętności których jeszcze mu brakuje
1
Deu swoim stylem poruszania strasznie przypomina CR7
1
Barca chce Mere to niech go wykupią za te 15 mln
2
Lima 27 lat - zawodnik o którym nikt nie słyszał
Paulinho 28 lat - zawodnik o którym każdy zapomniał
Mam nadzieje że to transfery do których nigdy nie dojdzie
0
Jak już mają płacić 6 mln to np 50% kwoty następnego transferu trafi do nas
1
Leżącego się nie kopie. . .
1
Legia Warszawa :)
0
Klikasz najlepsze :)
17
Simeone zapowiedział że zostaje w AM na następny sezon.
0
Pewnie sędzia nawet nie zanotował za co ramos dostał czerwo
0
Na wyspach za takie wejście jest parę meczów kary tu zapewne jedno spotkanie
11
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
sędzia za dużo gra w PESa
2
to było w meczu z Metz ,a prowadzili 1-0 teraz pewnie walkower
0
dla niektórych piłka nożna to życie
0
Skończcie już tymi komentarzami na temat prawdziwego i wiernego kibicowania. Sprzedawanie piłkarzy przez kibiców to normalna w dzisiejszych czasach rzecz spójrz na portale o RM, MU czy Arsenalu tam jest tak samo, miejcie na to po prostu wywalone i ignorujcie takie komentarze
0
wystarczy wtedy dobrze pokryć Messiego i koniec, i trzeba liczyć na takie rajdy jak wczoraj Ney
1
dokładnie i te wymówki że nie musi się adaptować do ligi hiszpańskiej
0
i teraz pytanie czy real taki dobry czy am takie słabe
1
szkoda że Radović nie będzie młodszy, to co gra to mistrzostwo, mieć taki luz przeciw takim zawodnikom szacun