kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@FcPortoFan1999 Wiesz, to nawet nie jest rywal na poziomie Miedzi Legnica. Na trasnfermarkcie Linfield jest warte łącznie 3 mln, a albańskie Villaznia 4mln. Powinni ch przejść bez problemu.
0
@LM10GOAT Wczoraj mieliśmy obowiązek wygrać z Mołdawią, a jak wyszło każdy wie
1
@Bobert_Kubicki A ja wiem? Regulaminu nie czytałem, a na niektórych portalach jest banowane. Przezorny zawsze ubezpieczony
3
A było brać Herve Renarda? On już by Polaków zmotywował zza lini, oj on by im umiał przekazać co uważa o takim fr*jerstwie. A tak wzięliśmy Michniewicza 2.0 i mamy. Nie mówię, że to w 100% wina Santosa, pewnie nawet nie w 50%, ale fakty mówią same za siebie. W reprze dzieją się rzeczy, które nigdy wcześniej nie miały miejsca w naszej historii.
5
@kamiVeB Szymański. Powinien był to wbić do bramki, zły nabieg. Tak jakby nie spodziewał się, że Kamiński może mu podać.
5
"Jesteśmy w mołdawskim piekle" Mati Borek
Ten cytat będziemy pamiętać przez lata
1
"Jesteśmy w mołdawskim piekle" - Borek
Piękne słowa
0
@escarabajo Ich cała drużyna jest warta mniej od Kiwiora. O Lewandowskim i Zielińskim nie wspomnę
0
@JordiAlbion Ta, teraz ma wymówkę XD
0
Nie no przecież to jest masakra, to jest drużyna 180 w rankingu! Piątkowska miała sporo racji w tym, że ten tragiczny twór jakim jest reprezentacja Polski musi zostać rozwiązana.
0
@FcPortoFan1999 znowu? Coś słabiutko ci Niemcy ostatnio
0
dobre zmiany, przynajmniej tyle
0
@arasz1819 Akurat w pierwszej połowie z Niemcami wyglądało to bardzo dobrze. Gdyby mieli tak grać zawsze, to biorę to w ciemno
0
@Comentateiro "puste płótno" brzmi zdecydowanie lepiej
1
@Comentateiro to raczej normalne. Czasami zdarza się też, że drugo-trzecio-czwarto ligowy zespół wygrywa z drużyną z ekstraklasy
3
Lahoz znów w formie z meczu z Espanyolem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wszyscy oczekują od Barcelony lepszych wyników w następnym sezonie, tymczasem żadnych ulepszeń na horyzoncie nie widać, do tego odchodzi Alba, Busquets. Czyli co? Liczymy na to że Fati odpali, albo Lewy na swój last dance nawiąże do formy z poprzednich lat? Albo że Dembele nie połamie się na półmetku sezonu, a Gavi i Pedri znów będą grać bez przerwy? Źle to wygląda.
1
@Vernon_Roche el. Euro?
1
@DonMatteo901 Nie biorą Kane'a? Kompletnie bezsensowny ruch, Mbappe za rok będzie za darmo, więc nie muszą oszczędzać kasy. Dobrze dla nas.
0
@Arkon Nie mam nic do tego, każdy ma prawo do swojej opinii. Zwracam tylko uwagę na to, co skrajna walka z tzw. homofobią może za sobą pociągać. Człowiek pisze, że nie zainteresował go wątek, a pierwszy komentarz to to, że spłakał się, że geje. Tam nie było możliwości dyskusji z tymi ludźmi. A było ich znacznie więcej, niż faktycznych homofobów.
2
@Arkon Homobiczne reakcje, czyli mam rozumieć, że jakiekolwiek negatywne? Odcinek był po prostu słaby i kompletnie nic nie wnosił do fabuły. Nudny, banalny, przewidywalny, rozwleczony na godzinę czasu ekranowego. Ile ja się naczytałem opinii na filmwebie, że odcinek był wspaniały, ba, był arcydziełem. I każda z tych opinii, dosłownie każda, okraszona magicznym wpisem o znaczeniu mniej więcej "Nie podoba się? Homofob". Opinie homofobiczne były, ale w znacznie mniejszej skali, niż to sobie niektórzy wmawiali.
2
@Recha_0684 Zresztą to ze strzelaniem tylko ogórkom to też nie do końca prawda. Dużo nastrzelał Villarrealowi, Sociedadowi, Betisowi. Prawda, z Realem tylko asysta w dwóch meczach ligowych, z Atletico nie strzelił w jednym, ale mówienie, że nie strzela mocnym to spora przesada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie spodziewał się że będzie walczyć o króla, bo myślał że strzeli 30 goli jak zwykle i konkurencji nie będzie.
0
@El Madridista. Kwas był. Co mieli więcej zrobić? Odmówić wyjścia na boisko na innej pozycji, zwolnić trenera? To nie dzieciaki z podwórka. Za odstawianie jakiegoś cyrku spadłaby na nich krytyka kibiców. Inna sprawa, że wyniki sportowe i tak były niezłe. A te pogłoski o niedoszłym transferze Lewego do PSG jak dla mnie zdecydowanie bliżej prawdy, niż gówno prawdy.
0
@El Madridista. Nie gryźli się? Przecież Neymar z Mbappe mieli spory konflikt, co było widać na boisku, a poza tym Mbappe podobno naciskał zarząd PSG, by odstawili Neymara i sprowadzili Lewandowskiego, by mógł grać na swojej pozycji obok klasowej dziewiątki jak w reprze.
1
@leomessi1710 Te podania takie bez siły, wolnawe, toczy się toto z pół godziny, bez energii cała gra. Dużo niewymuszonych prezentów dla Finów, jedna akcja bramkowa na połowę. A teraz karny, który może wypaczyć wynik.
0
@ranger3120 albo The Office :D
0
@sintesox bez sensu. Chyba że sprzedałiby Viniego, ale po co? Gdzie miałby grać mekambe?