kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Co to jest, że Lewy musi do obrony schodzić, by coś się z przodu ruszyło? Przecież ta jedenastka to jest jakiś żart.
0
Lewy dzisiaj w roli środkowego pomocnika, ciekawe. Chyba zdenerwował się na te słowa Alby i postanowił biegać za 10
0
Festiwal spalonych dzisiaj
3
Garcia fatalny mecz - w nagrodę pierwsza jedenastka.
Fati świetny mecz - w nagrodę ławka.
O Torre nie mówmy.
0
@tbas To podchodzi pod ewidentny sabotaż Ter Stegena przez Xaviego. Ból.
0
@Ptasior Benzema też jednego spartolił, a dostaje więcej i więcej.
0
No i Benzema kolejny golek z karniaczka, a kiedy Lewy jakiegoś dostanie?
1
@Luccas Cały czas się zastanawiam, na kij im potrzebny tak właściwie Mbappe? Przecież mają już Viniciusa, a Mbappe mówił, że nie chce mu się grać na 9.
0
@Kapiczek Przy trzeciej mówię. Poprzednie były ładne :) Mówię o tej co nieatakowana pani z Wolfsburga wybija prosto w koleżankę, później nasza nie trafia w piłkę, bramkarka i jej koleżanka w Wolfsburga wybiegają spóźnione, zostawiając naszą niekrytą.
5
Roberto i Alonso ☠️
0
A więc Kane... Real będzie mocny w następnym sezonie, a Lewy już tak z marszu Pichichi nie zdobędzie.
0
@Gronek Nieciecza i Puszcza Niepołomice to wymarzeni beniaminkowie
2
Pięknie, pięknie, ale no przepraszam, 3 bramki dla Barcy to lepiej powtórek nie oglądać XDD
0
@Krzysztof1987 Mi tam nie przeszkadza to "jego" pisemko. Każdy wie, że to gadka pod UEFĘ i podburzonych lewaków z zachodu.
0
@MesQueUnClub96 Gdzie tam. Ja chcę by Real był silny, ale Barcelona silniejsza, dlatego liczę na transfer Kane'a za Benzemę.
1
@Dembusio123 albo taki Gavi, który ostatnio byl w fatalnej formie
0
@Greenalley jak Benzema odejdzie, pewnie wezmą Kane'a. W sumie dobrze, bo lubię tego gościa, ale PL nie oglądam. To byłby mocny rywal dla Lewego w Pichichi.
0
@Anonymus0608 oho, a czemu nie gra serbia i irlandia?
2
A on znów nie powołał Kownackiego? Kompromitacja.
1
Mi sie bardziej podobał jego no-look pass do Gaviego w 1 min. Tam faktycznie zrobił coś z niczego, zaczarował
0
@4Fabregas4 Jakich wynikach? Wyniki akurat mieli dobre, 9 punktów. To Ty mówiłeś o jakimś stylu gry Barcelony i o tym, jak to Barca traci na obecności Lewego. Pod jego nieobecność grała chłam i cudem wyszarpywała punkty, ale racja, nie traciła ich. Jedyny poważny mecz, w którym Barca strzeliła więcej niż jedną bramkę grając bez Lewego to był bodajże mecz z Osasuną, po tym jak dostał czerwo. A co do twoich wyliczeń punktowych, to no tak, Pedri dał nam więcej goli zamykających wynik, ale nie liczysz już, jak Lewy w wielu meczach strzelał po dwa, czasami też asystował tylko dlatego, że ktoś inny walnął bramkę w międzyczasie. Było tak z Sociedadem, Villarrealem, Atlhetikiem, Valladolidem, 2x Elche, czy też chociażby ostatnio z Espanyolem. O tym, że w dużej mierze superpuchar jest jego zasługą już nie wspomnę. Lewy wielkim fenomenem nie był i Barcy Xaviego na razie drastycznie nie odmienił, ale mówienie, że szkodzi Barcelonie to bzdura. Żegnam.
0
@4Fabregas4 "Nasz styl gry"? Masz może na myśli tą padakę, co grała Barca przez 3 mecze podczas zawieszenia Lewego?
0
@on1977 w tym sezonie z połowa jego bramek to główki, więc z jakością naszych wrzutek raczej by dużo nie postrzelał, ma też sporo karnych, których również Barcelona nie potrafi wywalczyć wiec do Barcy raczej średnio. Inna sprawa, że tematu Kane u nas nie ma, jest temat Kane'a w Realu, a jeszcze inna, że na najbliższy rok-dwa mamy Lewego, w międzyczasie wyszkolimy Roque i nie potrzebny nam jakiś Kane.
0
@Mroziu Haalanda kupili za 60 mln, słaby biznes z tym Kanem
0
@korn234 ale ja nic złego o Fatim nie pisałem, kolega pijany? Jak chodzi o sytuacje, to spójrz sobie na sofascore niedowiarku. A potem idź pisać dalej te głupoty, że Fati strzelił połowę bramek Lewego, bo widać, żeś zwykły troll.
0
@korn234 żadna z tych okazji nie była sytuacją klarowną, taką, jak miał np. Gavi, czy Fati trzy razy.
0
@korn234 No, 6 strzelił. faktycznie prawie połowa 23. No dobra, tak prawie 1/3. Ale jak blisko! Ten Fati to chyba dobry jednak. Goleador.
1
@Arczi87 Trochę tak, miał sporo wpadek, ale jak nie on to kto? Albo Gavi, albo Fati, jak dla mnie Gavi lepszy.
0
@korn234 Co 4? 1 akcję bramkową klarowną miał, tą z przewrotką
2
Co ten Lewandowski podał to jego! Pięknie to zrobił