karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
heh, oczywiście że tak, jak chcesz byc szarakiem (ani czarnym ani bialym) proszę Cię bardzo, ja kocham ten klub i nie wstydze sie łez mimo 20paru lat, skoro piszesz sama że ronisz łez to o co walczysz? "to nie dziala tak" ? to Twoje zdanie, dla mnie ktoś kto patrzył jak Abi odchodzi z tego klubu bez żadnego wzruszenia (wybaczcie) to piz%a, ktora będzie kibicować City w nastepnym sezonie jeśli zdobędzie LM
0
zgłaszam buga :P wciskam "odpowiedz" do posta "Piotr,1985" a i tak wrzuciło bez podpięcia
0
najgorzej, że nie wiadomo czy to są głupkowate dzieci ok lat 13, które nic nie wiedzą o życiu czy zwykłe trolle, magia internetu.. :/
0
dalej będę utrzymywał, że jeśli ktoś widząc płaczącego Pepa gdy odchodził, Abidala unoszącego puchar LM, czy jego ostatnią konferencję, nie miał szklanych oczu czy sciśniętego gardła, to znaczy nie ma serca i nie może mówić, że kocha ten klub, co najwyżej jest "niedzielnym" kibicem
0
tu chodzi raczej o brak serca i słabą więź bądź jej brak z klubem i ludzi z nim związanymi
0
a to dzięki, bo już myślałem, że będę się musiał hamować...
a tak serio, to naprawdę nikogo to nie rusza ? rozumiem sami "twardziele" co zagryzają ziarna kawy i zalewają je w ustach wrzątkiem, a jak leci Król Lew to akurat ziewali ? ;>
0
not sure if trolling or just stupid
0
mówiąc "ryczał" chodziło mi raczej o uronienie paru łezek wzruszenia, tak jak to było między innymi przy podnoszeniu przez Abiego pucharu za LM
0
uwaga! jutro ok godz 21, będę ryczał :/
0
jaki jest rekord strzelonych bramek w sezonie przez Barce ? 114 ?
0
ta bramka gdzie Messi podaje do Iniesty to z meczu, w którym w tamtym sezonie przegraliśmy Mistrzostwo ?
0
"Ani Bayern Monachium, ani Manchester United, ani Olympique Lyon nie wygrał Superpucharu Europy." po co to zdanie ? skoro OL nie zdobyło nawet LM ani Pucharu Uefa (teraz LE) więc jak mieli zdobyć Superpuchar i czemu nie ma wzmianki o Milanie ? skoro ten zdobył również wszystkie trofea w XXI wieku
0
jak można pisac, ze odejście piłkarza, dla którego liczyła się przede wszystkim kasa było kpiną ? Eto'o chciał sporą podwyżkę przez co nie można było z nim przedłużyć konraktu (chodziło tez chyba o podatki dla obcokrajowców). Po roku odszedłby za darmo. Jak w lipcu Barca sprzeda Valdesa to też powiesz, że go źle potraktowano ?
0
6-2 na SB w maju ? brzmi znajomo :)
0
Messi za to powinien od razu dostać ZP, bez niego ta drużyna nie istnieje, z nim walczy o najwyższe laury wniosek jest prosty
0
o nie szybko, zablokujcie komentarze, zaraz zleca sie haladzieci i będą tworzyć teorie spiskowe przeciw Barcelonie, a tak serio to szkoda czytac takie rzeczy na temat piłkarza, który niegdyś decydował o sile środka pola drużyny Ryjka
0
podobno ma powstać Youth CL czy coś w ten deseń i będą to niezależne rozgrywki od NextGen, ciekawe jak to wszystko bedzie wyglądać, bo wątpię, że Barca wystawi ekipę tu i tu
0
nie wiem, czy piłkarze chcą wygrać Mistrzostwo przed TV, a w zasadzie w autokarze, wracając do Barcelony, myślę, że woleliby sami o tym zadecydować w meczu z Betisem
0
pierwsze pytanie Panie Vilanova : Dlaczego tylko jedna zmiana w 83 min !! ?
0
zachowanie urażonego dziecka :/ niestety nie pierwszy raz, ogarnij się Jordi bo to pokazuje jaki jesteś słaby emocjonalnie
0
@Pyrzo_Barca, no widziałem, tylko nie wiem co ma do rzeczy mecz z chimerycznym Arsenalem do rewanżu z bardzo mocnym Bayernem, pomniejszając fakt, że wynik 4-1 nic nie daje, współczuję ludziom wierzącym w awans, ten półfinał jest przegrany... gdyby Bartra nie był dzieciakiem to z 3-1 można byłoby coś zrobić, ale to tylko gdybania
0
niektórzy powinni zejść na ziemie, nie ma szans na awans, ŻADNYCH, choć serce coś tam piszczy,że "może jest jakaś nadzieja" mózg rozbija te mrzonki "nie ma ku%$a opcji" Bayern jest zbyt mocny, w obronie ? monolit, ile strzałów na bramkę dziś było ? 2 ? 3 ? Atak ? miazga, co druga akcja to 100% sytuacja, chociaż przy tej obronie Barcelony to Mistrz Polski by stwarzał zagrożenie, mam nadzieję tylko, że ten Bayern rozbije też Real w finale
0
król pola karnego, większość bramek to jeden, dwa kontakty (przyjęciem piłki, zostawiał przeciwników za sobą) nie słynął z dryblingów ale w bardzo efektywny sposób potrafił wykończyć akcje kolegów i te bramki strzelone głową mmm:) idol :)
0
a kto będzie pierwszym rywalem ? przeoczyłem chyba newsa
0
3 porażki z Realem to stanowczo za dużo jak na jeden (nienaganny) sezon :/
0
mały, zabawny trollik ;>
0
Pedro: kontrakt do 2016 - nie na sprzedaż
Alexis Sánchez: kontrakt do 2016 - możliwa sprzedaż
nie rozumiem tego ? jaki jest argument ? wychowanek ?
0
w sumie nie wiadomo do kogo mieć największe pretensje, bo angielskie kluby mogą wychodzić z ofertami, takie mają prawo, ale wszystko zależy od tych dzieci (i pewnie w sporej mierze, też od rodziców) czy polecą na $$ czy będą chcieli za mniejsze pieniądze szkolić się w jednej z najlepszych szkółek świata
0
fajnie, że ktoś podziela mój pogląd, że Tello ma podobny styl do Henry'ego, zwłaszcza wykończenie - zejście z lewej strony i podkręcone uderzenie prawą nogą po długim słupki
0
@Pgla, ehh niektórzy to chyba zaczęli kibicować od "sezonu 6 pucharów" i są strasznie rozpieszczeni, teraz nawet takie Mistrzostwo Hiszpanii jest niczym, jeśli do tego nie dojdzie zdobycie LM albo CdR plus 5 rekordów