karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"We wtorek, niemalże o świcie... " ? chyba w środę ;> we wtorek o świcie to ja dopiero śniłem o tym by Barca wyeliminowała Milan
0
oczywiście nie biorąc pod uwagę tego, że to 90 minuta ;>
0
Na pewno to nie jest 11 sekund, najwyżej 10, włączcie stoper chwilę po tym jak Alba zaczyna ruszać do przodu (na początku wykonał parę kroków praktycznie w truchcie) i wyłączcie przy strzale mi wychodzi nawet poniżej 10. 11 sekund na 80 metrów to żaden imponujący wynik jak na piłkarza światowej klasy
0
nie karmcie trolla, który ukrywa się pod nazwą MessiBois
0
podejrzewam, że gdyby po tym kiksie padła bramka komentarze wyglądałyby zgoła inaczej, całe szczęście wszystko się dobrze skończyło, a Masche za swój błąd zrekompensował się odbiorem przy akcji na 3-0 :)
0
jakie są "wymagania" aby figurować na liście Zamory? O ile się nie mylę, dopóki się nie rozegra 28 spotkań wystarczy jeden mecz absencji by wypaść z tej klasyfikacji, tak przecież było z Casillasem
0
Tylko żeby oddać strzał z dystansu trzeba mieć trochę wolnej przestrzeni, a ciekawe czy przy 5 pomocnikach będzie można liczyć na swobodę. Moim zdaniem kluczem do sukcesu jest duża ruchliwość i wymienność pozycji. Tikitaka ? owszem ale szybka i do przodu, a nie powolne klepanie w poprzek boiska, granie "w trójkącie" jest efektywne nawet przy ścisłym kryciu, zagrać i od razu wyjść na pozycję... Będzie baaardzo ciężko awansować ale trzeba rzucić oklepany sloga "Nadzieja umiera ostatnia"
0
Barca gra o 20, a we wtorek LM i nikt nie płacze jak Mou "dajcie nam więcej odpoczynku ! " ehh gdyby nie ta kartka Naniego :/
0
Mecz Barcy A i B są tego samego dnia? Jeśli nie, to czy bramkarz, który przesiedzi cały mecz na ławie będzie mógł zagrać w drugiej drużynie?
@alianta2 o czym Ty mówisz? To było bezsensowne zachowanie, widziałeś żeby kiedykolwiek kłótnie z sędzią dały rezultat inny niż kartka? Bezpośrednio po zdarzeniu to jeszcze rozumiem, emocje, a sypanie k**wami na arbitra po meczu (na takim poziomie rozgrywek) to debilizm, jakby zrobił to ktoś z Realu (jak np Ramos) to pewnie każdy by żądał zawieszenia do końca sezonu, a tak chwalicie Valdesa, czysta hipokryzja
0
słabiutko :/ obrona to w ogóle patologia, jak tylko Real ma piłkę na połowie Barcy to można zacząć się obawiać, boje się myśleć co by było gdyby grał podstawowy skład madrytczyków, bezpośrednio po meczu z Milanem miałem nadzieję na odrobienie strat, kolejne mecze konsekwentnie ją zabijają :/
0
Haha nie mogę, obrona potrzebna od zaraz, mamy już odpowiedź czy Barce stać na remontadę z Milanem
0
*zgoła
0
@Normalnykibic, wywalone ? mają... ale na Mistrzostwo, które stracili już parę miesięcy temu, gdyby była realna szansa na walkę o tytuł, skład byłby z goła odmienny
0
Obrona Realu optymalna i bardzo silna więc jeśli uda się coś strzelić to będzie dobry znak, gorzej jeśli rezerwowa pomoc i atak strzeli Barcelonie bramkę to na remontadę z Milanem nie ma co liczyć, bo będzie trzeba strzelić min. 4 gole
0
myślę, że na tę chwilę optymalny skład :) Thiago&Villa w końcu !
0
Cescowi to te tabletki chyba puściły w czasie meczu, nie rozumiem jak on mógł wyjść w pierwszym składzie, gdzie na ławce Thiago czy Villa, nie ogarniam już co się dzieje w tym klubie :/
0
@Gregman, pleciesz głupoty, jeden karny to maks co można było wyciągnąć, przy wyniku 1-1, baa nawet 2-1 dla nas i Real musiałby strzelić to by to strzelił przy tak dysponowanej obronie (i ogólnie całej drużyny) Barcy, zdejmijcie w końcu klapki z oczu, Real rozbił Barcę, nie mieliśmy żadnych argumentów w tym meczu
0
@LionelMessi#10, w jakim rewanżu ? sobotnie spotkanie to tak naprawdę mecz o pietruszkę, nawet wygrana 5-0 nie osłodzi mi wczorajszej porażki, poza tym Real pewnie odpuści ligowe spotkanie
0
nie oszukujmy się, w Barcelonie nie ma komu wygrywać główek, jeden Puyol umie grać w powietrzu, Pique, który ma tylko wzrost w walce powietrznej jest przeciętny (w szczególności w ofensywie), Busi jako tako w środku pola coś tam wywalczy, ale głównie chodzi o obronę w polu karnym, szczerze zazdroszczę Realowi Varane, widać, że to będzie (a może już jest) światowej klasy stoper na długie lata
0
Niedziwne, że na Barce mówią "płaczki", żal patrzeć na Fabregasa czy na zachowanie Alby, czemu nie mogą grać jak Messi, póki ktoś mu nie połamie nóg biegnie dalej
0
Niech ta miernota Fabregas juz zejdzie:/
0
I tak zmiana Cesc-Villa jest przewidziana na 80min
0
po co Roura mówił, że Alexsis doznał kontuzji ? już myślałem, że ta zmiana nie była wymuszona :(
0
madziafcb, po pierwsze capslock Ci sie włączył, po drugie ogarnij się, to jest El Clasico pkt w tabeli się nie liczą przy tym meczu
0
Telloooo ! ile to czasu trwało ? z pierwszej !
0
Messi co daje piły :/
0
wtf ? Busi na skrzydle ?
0
*wolny
0
to Montoya taki wolby czy Navas tak napieprza ?
0
o o ooo właśnie takich strzałów Barcelonie brakuje, nie wszystko trzeba strzelić z 7 metrów, szkoda, że za wysoko