0

Tak odchodząc od tematu pilki nożnej, to co szczypiorniści Hiszpanii zrobili z Danią to dosłowna masakra:)

0

wg mnie ta cała gra nogami jest przekoloryzowana, dzisiaj oglądałem Real i w jednej akcji obrońca Getafe naciskany przez zawodników Realu zagrał do bramkarza, już myślałem, że ten wyekspediuje piłkę jak najdalej przed siebie a ten na spokoju przyjął i zagrał pomiędzy dwoma piłkarzami przeciwnika do swojego obrońcy i poszła akcja. Więc... bez przesady z tą grą nogami, często właśnie wystarczy nie spanikować i zagrać prostą piłkę na kilkanaście metrów. Poza tym Valdes potrafi zaskoczyć niestety siebie i swoich kolegów jak na przykład przy podaniu piłki do Di Marii (po czym padł gol Benzemy, 30 sekunda meczu)

0

@Grande91, tym bardziej bo ciążyła na nich "klątwa mistrza LM", więc nie mogli znowu wygrać ;> a tak poważnie to Barca wtedy siała postrach, jedynie z Chelsea mieli problem, a tak 5-2 z Lyonem, 4-0 z Bayernem, 6-2 w lidze z Realem, to musiało budzić respekt i podziw

0

a ja wiem, czy ManU było bardziej faworyzowane w tamtym meczu? raczej każdy kto stawał na przeciwko Pep Teamu był uznawany za potencjalnego przegranego

0

ostatnie mecze są dość wyrównane (5 remisów i 7 wyników różnicą jednej bramki) a rezultaty ciągle się rotują, (tylko dwa mecze z rzędu zakończyły się tym samym rozstrzygnięciem)
W-D-W-D-L / D-W-W-L-W / D-W-L-D-? dzieląc ten ciąg na serie 5 meczów wygląda to bardzo podobnie, gdyby teraz Barca wygrała, to w każdej "piątce" dokładnie jedno zwycięstwo Realu, przynajmniej jeden remis i przynajmniej 2 wygrane Barcy,
nie tylko na podstawie statystyki, ale uważam, że nawet przy absencji 5 zawodników z Madrytu nie będzie tak łatwo o wygraną, jak niektórzy myślą

0

co innego rotacje, co innego zmiany w trakcie meczu, gdy coś nie idzie, poza tym czy w poprzednim sezonie było "ciekawie" ? wygrane tylko CdR

0

Villa Villą, ale wczoraj to się prosiło o zmiany na samym początku drugiej połowy, a nastąpiło to pod koniec meczu i to jest zastanawiające. Bezgraniczne zaufanie do wyjściowego składu chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem, zmiennicy mogą wnieść bardzo wiele (patrz Larsson, Paryż, 2006)

0

no własnie Messi jakoś ostatnio bez optymalnej formy, niby strzela bramki ale to jednak nie ta najlepsza wersja Argentyńczyka

0

Fabregasowi to już nikt nie wierzy :P nawet jak naprawdę go faulują

0

najbardziej martwi fakt, że w 3 ostatnich meczach Barca traci po 2 bramki :/

0

wow :O tego sie nie spodziewałem

0

w końcu, co nie zmienia faktu, że Fabregas do zmiany

0

Roura ogarnij się człowieku ! nawet laik dostrzeże, że potrzebne są zmiany

0

proszę Fabs sam zejdź z tego boiska :/

0

akurat, że Cesc leżał nie znaczy, że coś mu się stało

0

brawo Messi

0

może Roura nie wie, że można robić zmiany ;]

0

taniec na lodzie

0

Słabiutka ta obrona Barcy, czasami mam wrażenie, że oni nie widzą kogo kryć, strasznie dużo miejsca zostawiają przeciwnikom

0

Piquenbauer :)

0

jak zawodnicy Malagi sami sobie nie wbiją albo nie zagrają komuś z Barcy pod 16stką to chyba bramka nie padnie :/

0

i tak nie leciała w światło :/

0

jak Messi gra słabo to i całej drużynie nie idzie, takie moje spostrzeżenie

0

@jeonek widełki mu weszły w meczu z Sportingiem Gijon w dość trudnym meczu na 2-1

0

Solidny zawodnik, ale z tym "genialny" a już w szczególności "jeden z najlepszych" to się trochę zagalopowałeś, miał dobre spotkania (ba! nawet w paru zaważył o losach meczu), ale nie oszukujmy się więcej było przeciętnych i po prostu słabych, w mojej opinii to był dobry rezerwowy nic ponadto, to jakim był/jest człowiekiem to inna kwestia

0

ta fotka... wybudzony w środku nocy mogę opisać ze szczegółami całą tę akcję, coś pięknego

0

Profil gracza, jakiego szukają włodarze Barcy: wychowanek/znajacy styl Barcy, dobrze grajacy nogami... hmm może niech Xavi stanie na bramce, skoro umiejętności czystko bramkarskie są na dalszym planie

0

no szczerze jestem ciekaw co wymyśli zarząd, niestety nie będzie łatwo o klasowego bramkarza

0

wow jestem w szoku przyznam szczerze, nie spodziewałem się tego, żegnacie się z nim jakby miał już jutro opuścić CN

0

heh no to ładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?