karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak odchodząc od tematu pilki nożnej, to co szczypiorniści Hiszpanii zrobili z Danią to dosłowna masakra:)
0
wg mnie ta cała gra nogami jest przekoloryzowana, dzisiaj oglądałem Real i w jednej akcji obrońca Getafe naciskany przez zawodników Realu zagrał do bramkarza, już myślałem, że ten wyekspediuje piłkę jak najdalej przed siebie a ten na spokoju przyjął i zagrał pomiędzy dwoma piłkarzami przeciwnika do swojego obrońcy i poszła akcja. Więc... bez przesady z tą grą nogami, często właśnie wystarczy nie spanikować i zagrać prostą piłkę na kilkanaście metrów. Poza tym Valdes potrafi zaskoczyć niestety siebie i swoich kolegów jak na przykład przy podaniu piłki do Di Marii (po czym padł gol Benzemy, 30 sekunda meczu)
0
@Grande91, tym bardziej bo ciążyła na nich "klątwa mistrza LM", więc nie mogli znowu wygrać ;> a tak poważnie to Barca wtedy siała postrach, jedynie z Chelsea mieli problem, a tak 5-2 z Lyonem, 4-0 z Bayernem, 6-2 w lidze z Realem, to musiało budzić respekt i podziw
0
a ja wiem, czy ManU było bardziej faworyzowane w tamtym meczu? raczej każdy kto stawał na przeciwko Pep Teamu był uznawany za potencjalnego przegranego
0
ostatnie mecze są dość wyrównane (5 remisów i 7 wyników różnicą jednej bramki) a rezultaty ciągle się rotują, (tylko dwa mecze z rzędu zakończyły się tym samym rozstrzygnięciem)
W-D-W-D-L / D-W-W-L-W / D-W-L-D-? dzieląc ten ciąg na serie 5 meczów wygląda to bardzo podobnie, gdyby teraz Barca wygrała, to w każdej "piątce" dokładnie jedno zwycięstwo Realu, przynajmniej jeden remis i przynajmniej 2 wygrane Barcy,
nie tylko na podstawie statystyki, ale uważam, że nawet przy absencji 5 zawodników z Madrytu nie będzie tak łatwo o wygraną, jak niektórzy myślą
0
co innego rotacje, co innego zmiany w trakcie meczu, gdy coś nie idzie, poza tym czy w poprzednim sezonie było "ciekawie" ? wygrane tylko CdR
0
Villa Villą, ale wczoraj to się prosiło o zmiany na samym początku drugiej połowy, a nastąpiło to pod koniec meczu i to jest zastanawiające. Bezgraniczne zaufanie do wyjściowego składu chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem, zmiennicy mogą wnieść bardzo wiele (patrz Larsson, Paryż, 2006)
0
no własnie Messi jakoś ostatnio bez optymalnej formy, niby strzela bramki ale to jednak nie ta najlepsza wersja Argentyńczyka
0
Fabregasowi to już nikt nie wierzy :P nawet jak naprawdę go faulują
0
najbardziej martwi fakt, że w 3 ostatnich meczach Barca traci po 2 bramki :/
0
wow :O tego sie nie spodziewałem
0
w końcu, co nie zmienia faktu, że Fabregas do zmiany
0
Roura ogarnij się człowieku ! nawet laik dostrzeże, że potrzebne są zmiany
0
proszę Fabs sam zejdź z tego boiska :/
0
akurat, że Cesc leżał nie znaczy, że coś mu się stało
0
brawo Messi
0
może Roura nie wie, że można robić zmiany ;]
0
taniec na lodzie
0
Słabiutka ta obrona Barcy, czasami mam wrażenie, że oni nie widzą kogo kryć, strasznie dużo miejsca zostawiają przeciwnikom
0
Piquenbauer :)
0
jak zawodnicy Malagi sami sobie nie wbiją albo nie zagrają komuś z Barcy pod 16stką to chyba bramka nie padnie :/
0
i tak nie leciała w światło :/
0
jak Messi gra słabo to i całej drużynie nie idzie, takie moje spostrzeżenie
0
@jeonek widełki mu weszły w meczu z Sportingiem Gijon w dość trudnym meczu na 2-1
0
Solidny zawodnik, ale z tym "genialny" a już w szczególności "jeden z najlepszych" to się trochę zagalopowałeś, miał dobre spotkania (ba! nawet w paru zaważył o losach meczu), ale nie oszukujmy się więcej było przeciętnych i po prostu słabych, w mojej opinii to był dobry rezerwowy nic ponadto, to jakim był/jest człowiekiem to inna kwestia
0
ta fotka... wybudzony w środku nocy mogę opisać ze szczegółami całą tę akcję, coś pięknego
0
Profil gracza, jakiego szukają włodarze Barcy: wychowanek/znajacy styl Barcy, dobrze grajacy nogami... hmm może niech Xavi stanie na bramce, skoro umiejętności czystko bramkarskie są na dalszym planie
0
no szczerze jestem ciekaw co wymyśli zarząd, niestety nie będzie łatwo o klasowego bramkarza
0
wow jestem w szoku przyznam szczerze, nie spodziewałem się tego, żegnacie się z nim jakby miał już jutro opuścić CN
0
heh no to ładnie