0

sad... nie będę komentował powiem tylko, że rzeczywiście jesteś sad :)

0

hehe Puyol chyba się speszył troche, uciekł od razu za plecy Pique :P fajnie krzyczeli "Puyi Puyi" :)

0

a z tym Czabi też bym nie był taki pewny słyszałem że "v" także się czyta jako takie "b" i jesli chodzi ogolnie o nazwisko Xavi co region w Hiszpanii to inaczej by to brzmiało :)

0

zibiku no i nie mieli tak źle, gdyby Barca nie była fenomenalna to oni zdobyliby lige :) mam nadzieję, że Villa teraz będzie strzelał tyle bramek co Messi, Iniesta będzie grał jak Iniesta i nie będzie się łamał, Busi małymi kroczkami będzie szedł w stronę zostania najlepszym DM w Hiszpanii, a Pique wróci do formy sprzed sezonu i nie będa potrzebne większe transfery :)

0

"Najpierw decyduje trener, później natomiast zarząd stwierdza czy transfer jest możliwy pod względem finansowym."

no własnie sam nie wiem co jest lepsze: czy to trener ma ustalać kogo chce a zarzad stara sie spełniać jego zachcianki, czy zarząd załatwia zawodników a trener ma ich wkomponować w skład, bo jak widać decyzje Pepa nie zawsze są trafione

0

Pawelec spoko spoko o Polaka to sie nie boje, ale żeby tylko zarzad sie nie zaczął interesować Vittkiem po mistrzostwach bo strzelił 4 bramki :P z całym szacunkiem ale nigdy mi sie nie podobały pomysły sprowadzania grajków "ze wschodu", wybija się raczej niewielu Szewa, Cech, Arshavin też daje radę. Ogólnie to jeszcze nie chciałbym nigdy widziec Niemca w składzie Barcelony (Włocha też raczej nie, choć Zambrottę lubiłem :P)

0

Dime do rezerw na DM, na tym poziomie powinien się sprawdzic ;]

0

a najlepsze jest to, że zdobywa te bramki i stwarza sytuacje nie będąc ustawionym na szpicy tylko często schodzi z boku boiska jak skrzydłowy

0

no fakt Messi dziś sępił. Za wszelką cenę chciał kończyć sam akcje, widać, że ciąży na nim presja, bo nie zdobył jeszcze bramki na mundialu, byle tylko to się nie przerodziło w obsesję, jestem pewien, że gdyby miał chociaż jedno trafienie na koncie częsciej podawałby będac blisko bramki. W tym meczu według mnie zagrał słabo sporo strat mało zaangażowania, dla porównania Tevez latał jak dziki po boisku, miejmy nadzieję, że z Niemcami pokaże pełnie swoich możliwości :)

0

z tego co ja pamietam do Giovanni odszedł twierdzac ze czuje się niepotrzebny w Barcelonie, i tak rzeczywiście chyba było, że brakowało miejsca dla młodego Meksykanina

0

za Francją to ja nigdy nie przepadałem, a Holandię kiedys uwielbiałem jednak gdy zginęła era Kluivertów, Davidsów czy Overmarsów to jakoś straciłem sentyment do tej drużyny, teraz jest mi obojętna, do reprezentacji raczej nie przywiązuje wielkich uczuć bo w sercu miejsce jest tylko dla jednej drużyny ;) ( Barca jest wyznacznikiem dla mojej sympatii wobec drużyn narodowych)

0

może mi ktoś powiedzieć dlaczego taki Josep Lluis Nunez pełnił funkcję prezesa przez 22 lata, a Laporta 7, na ile sezonów wybiera się prezydenta ? na ile kadencji ? i od kiedy istnieją aktualne zasady ? cos mi tam świta w głowie, ze 2x3lata, ale chciałbym dostać dokładne informacje

0

wie ktoś może czy można kupić bilet przed samym meczem i jaki jest stosunek cenowy do biletów zamawianych przez internet (chodzi nie tylko o te spotkanie ale takze o mecze ligowe)

0

to może nie myśl, będzie lepiej dla nas wszystkich

0

koreańcy nieźle grali między nimi a nigerią rozstrzygnie sie kwestia awansu :)

0

trzeba to niestety przyznac, Iniesta to szklany zawodnik często "coś" łapie, ale tak spojrzeć po innych skrzydłowych Robben Ribery... do twardzieli to oni tez nie należa :P

0

te 40% to pewnie socios z Kambodży bo Syberia na pewno na niego nie głosowała ;]

0

kajet24 masz racje w Polsce bardziej by sie to przydało, bo w trakcie meczu są może ze 2 sytuacje godne uwagi aleee nie akurat musisz się obrocic w druga strone jak byla jedna z nich :P oglądając pilke w Hiszpanii masz akcje co chwila więc bacznie obserwujesz spotkanie :)

0

Laporta szybko zmienił garnitur :)

0

Sevilla tez jest jedna z ulubionych druzyn Messiego o ile dobrze pamietam to zaaplikowal im jakies 8 bramek, bedzie mial Palop w tym sezonie ciezkie zycie w meczach z Barca :)

0

chcialbym zobaczyc mecz Katalonia-Hiszpania i mysle ze wieksze szanse mieliby Katalonczycy, ogolnie gdyby taka ekipa byla normalnie zarejestrowana i mogla brac udzial we wszystkich rozgrywkach miedzypanstwowych to calkiem dobrze by sobie radzili

0

jedne i drugie zajebiste, tylko osobiscie bardziej preferuje niebieskie spodenki, no i koszulki mogly byc ciete w serek, a dotychczas najbardziej z wyjazdowek podobal mi sie komplet z 99-00 srebrne i chyba rok pozniej złote z kołnierzykiem

0

Bulik pewnie wiedzial ze Villa w końcu przejdzie do Barcy i juz w zeszłym sezonie kupil z nazwiskiem Hiszpana :)

0

swego czasu Barca grala trzema maluchami w srodku Deco-Iniesta-Xavi w sumie to wychodziło róznie raz lepiej raz gorzej, ciekawe na jakie ustawienie postawi Pep w razie ewentualnego transferu Cesca

0

200708 31 10

200809 23 2

200910 22 8

odpowiednio sezon mecze bramki, o ile hiszpanska wikipedia nie klamie :P

0

Silent ale na ten rekord trzeba czekac jeszcze 2 sezony:P i jesli chodzi o Pedro to mu chyba nie stanowi róznicy czy strzela lewa czy prawa obie ma niezle ułozone :)

0

z Sevilla w Superpucharze :)

0

ohoho szykuje sie sporo sciaganka, ile to waży w sumie ? rozumiem ze wszystkie bramki sklejone w jeden filmik ?

0

dawz751 "przereklamowani" "duzo lepszy"? no nie wiem, Pedro darze spora sympatia i chcialbym aby gral jak najwiecej, ale nie zgodze sie z Twoja wypowiedzia

0

Geble Ibra musi zostać, gdyby odszedł zarząd musiałby przyznać się do błedu jakim było sprowadzenie Szweda, przeciez wszyscy (Laporta, Pep itd) mowia ze to był dobry sezon Zlatana i ze bedzie jeszcze lepiej i co nagle powiedza "zartowalismy Ibra jest slaby sprzedajemy go bo mamy Ville :P "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?