karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kolego chyba żeś zbłądził, ten news nie tyczy się GD
0
w którym roku wprowadzono "1/8" po 2004 ?
0
*potrafią
0
bo "biali nie umieją skakać" :)
0
groszek26 takie rzeczy chyba sa ustalane pozniej, jak bedzie pewne ze na przyklad Real nie zagra w finale to moze byc na SB, albo Valencia to na Mestalla, w kazdym badz razie chyba zawsze jest tak ze finalisci nie graja na swoim stadionie
0
Xavi;) ale te 1000ojro to na tydzień? czy moze na dzien ?
0
ojj mam obawy, że Dani w następnym sezonie zasili szeregi Chelsea albo ManCity, choc wolalbym aby zostal na CN
0
Helleniusa chyba najladniejsza, a Messiego bez szału tylko co jest najlepsze on takie strzela na zawołanie, no i prosze spojrzec ze kobieta tez jest nominowana a jej bramka przedniej urody :)
0
jak sie klika "click here for the better version" odpala sie filmik "Ibrahim Afellay We never forget you" i w nim 48 sekunda, to Kluivert ? z tego co pamietam to w PSV grał pare lat temu i mial ok 30stki ale patrze techniki mu nie ubylo
0
wypożyczyć, bo sprzedawanie z opcja pierwokupu nie ma chyba sensu, dobrze by bylo zeby Pep go zaczal go "pokazywac" w pierwszej druzynie jego wartosc powinna wzrosnac, jesli maja sie go pozbyc to za jakies z miare rozsadne pieniadze
0
a mogl złapac zoltko w poprzednim meczu, jestem ciekaw co wymysli Pep, ława z Almeria czy jednak zaryzykuje wystawienie Pique
0
no odpowie mi ktoś na moje pytanie? redakcjo ?
0
~Messi10 1-0 Pedro dalsze pomysły ? pozdrawiam ;]
0
w LM zdobył 30 a w Europejskich Pucharach 32 ? gdzie są te 2 ? bo KMŚ nie można raczej nazwać EUROPEJSKIM pucharem
0
bądź co bądź najpierw trafił w piłkę ;] pamietam jak kiedyś chyba Therry nakładką wjechał w udo Messiego ale uprzednio wybijając piłkę faulu nie było, a spodenki porwane :P
0
4 mecze 2 wygrane 1 remis 1 przegrana bilans bramkowy 4-4 az dziw bierze ze to staty meczów domowych Barcelony, miejmy nadzieje, że już dzisiaj uda sie je zdecydowanie poprawic
0
calkiem niezla godzina :P meczyk Barcy w pubie a bezposrednio po nim impreza
0
no właśnie każdy wie ze sprzedaz Milito bylaby bledem, a Jamal sobie troszeczkę zażartował
0
a z anteny naziemnej coś sciagne? ;]
0
dwa sezony temu Pique powiedzial ze strzeli Realowi :)
0
proponuje zrobic newsa pt. "Barca B nie może grać w tej samej lidze co pierwsza druzna" i bedzie spokój ;]
0
mackk no no szczególnie na Stamford Beach gdy przyjezdzala Barcelona
0
przeciez tu wszystko jest nieprawdziwe, w końcu to reklama:P jedynie jak widać twarz Villi to mozna byc pewnym ze on to on, i ten strzał też montowany, gdyż 100x szybciej jest to zrobić na komputerze niż wykonać milion prób
0
w takich meczach defensywa musi wysoko grać, po pierwsze dzięki temu może włączać sie w rozprowadzanie piłki, po drugie jest większa szansa na odbiór po stracie, gdyby była bliżej swojego pola karnego to powstaje dziura między formacjami i wtedy kontra moze być zabójcza bo zawodnik na szybkości jest baardzo cięzki do zatrzymania (2 bramki Ronniego z realem, na szybkosci bez nie wiadomo jakich zwodów prosty balans ciałem)
0
jak trwoga to do Boga, no raz im się udało więc limit "boskich cudów" wyczerpany :P
0
chyba przy uzyciu painta ktos przerabial to zdjecie :P
0
brama Nolito http://www17.zippyshare.com/v/89072186/file.html
0
ma ktoś linke do meczu ?
0
user pode mną użył tak dobrze wszystkim znanej na tej stronie ironii ! :) nie podniecać sie i nie wyzywać
0
no i poza tym dostają wypłaty :)