0

kolego chyba żeś zbłądził, ten news nie tyczy się GD

0

w którym roku wprowadzono "1/8" po 2004 ?

0

*potrafią

0

bo "biali nie umieją skakać" :)

0

groszek26 takie rzeczy chyba sa ustalane pozniej, jak bedzie pewne ze na przyklad Real nie zagra w finale to moze byc na SB, albo Valencia to na Mestalla, w kazdym badz razie chyba zawsze jest tak ze finalisci nie graja na swoim stadionie

0

Xavi;) ale te 1000ojro to na tydzień? czy moze na dzien ?

0

ojj mam obawy, że Dani w następnym sezonie zasili szeregi Chelsea albo ManCity, choc wolalbym aby zostal na CN

0

Helleniusa chyba najladniejsza, a Messiego bez szału tylko co jest najlepsze on takie strzela na zawołanie, no i prosze spojrzec ze kobieta tez jest nominowana a jej bramka przedniej urody :)

0

jak sie klika "click here for the better version" odpala sie filmik "Ibrahim Afellay We never forget you" i w nim 48 sekunda, to Kluivert ? z tego co pamietam to w PSV grał pare lat temu i mial ok 30stki ale patrze techniki mu nie ubylo

0

wypożyczyć, bo sprzedawanie z opcja pierwokupu nie ma chyba sensu, dobrze by bylo zeby Pep go zaczal go "pokazywac" w pierwszej druzynie jego wartosc powinna wzrosnac, jesli maja sie go pozbyc to za jakies z miare rozsadne pieniadze

0

a mogl złapac zoltko w poprzednim meczu, jestem ciekaw co wymysli Pep, ława z Almeria czy jednak zaryzykuje wystawienie Pique

0

no odpowie mi ktoś na moje pytanie? redakcjo ?

0

~Messi10 1-0 Pedro dalsze pomysły ? pozdrawiam ;]

0

w LM zdobył 30 a w Europejskich Pucharach 32 ? gdzie są te 2 ? bo KMŚ nie można raczej nazwać EUROPEJSKIM pucharem

0

bądź co bądź najpierw trafił w piłkę ;] pamietam jak kiedyś chyba Therry nakładką wjechał w udo Messiego ale uprzednio wybijając piłkę faulu nie było, a spodenki porwane :P

0

4 mecze 2 wygrane 1 remis 1 przegrana bilans bramkowy 4-4 az dziw bierze ze to staty meczów domowych Barcelony, miejmy nadzieje, że już dzisiaj uda sie je zdecydowanie poprawic

0

calkiem niezla godzina :P meczyk Barcy w pubie a bezposrednio po nim impreza

0

no właśnie każdy wie ze sprzedaz Milito bylaby bledem, a Jamal sobie troszeczkę zażartował

0

a z anteny naziemnej coś sciagne? ;]

0

dwa sezony temu Pique powiedzial ze strzeli Realowi :)

0

proponuje zrobic newsa pt. "Barca B nie może grać w tej samej lidze co pierwsza druzna" i bedzie spokój ;]

0

mackk no no szczególnie na Stamford Beach gdy przyjezdzala Barcelona

0

przeciez tu wszystko jest nieprawdziwe, w końcu to reklama:P jedynie jak widać twarz Villi to mozna byc pewnym ze on to on, i ten strzał też montowany, gdyż 100x szybciej jest to zrobić na komputerze niż wykonać milion prób

0

w takich meczach defensywa musi wysoko grać, po pierwsze dzięki temu może włączać sie w rozprowadzanie piłki, po drugie jest większa szansa na odbiór po stracie, gdyby była bliżej swojego pola karnego to powstaje dziura między formacjami i wtedy kontra moze być zabójcza bo zawodnik na szybkości jest baardzo cięzki do zatrzymania (2 bramki Ronniego z realem, na szybkosci bez nie wiadomo jakich zwodów prosty balans ciałem)

0

jak trwoga to do Boga, no raz im się udało więc limit "boskich cudów" wyczerpany :P

0

chyba przy uzyciu painta ktos przerabial to zdjecie :P

0

0

ma ktoś linke do meczu ?

0

user pode mną użył tak dobrze wszystkim znanej na tej stronie ironii ! :) nie podniecać sie i nie wyzywać

0

no i poza tym dostają wypłaty :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?