karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szczerze powiem tak od 70 minuty wiało nudą wiec nie wyobrazam sobie aby mecz mogl trwac dluzej niz 90min (dobrze ze wchodza tacy ludzie jak Bojan chlopak ma wielki ciag na bramke nawet wtedy gdy inni sobie klepia w srodku pola aby tylko mecz sie skonczyl), co innego gdyby przedluzyc takie GD i dobić do 8, mina Krysi bylaby bezcenna ;)
btw. Rosell czyta sie Rosej ? bo Orłowski tak czytał nazwisko Sandro
0
choc uwazam go za najlepszego pilkarza swiata, dzisiejsza jego gra mnie denerwowala, w pierwszej polowie strasznie statycznie prawie nie biegal i wydawalo mi sie ze mial olewczy i lekcewazacy stosunek do przeciwnika, dostawal pilke i czesto stawal w miejscu, no ale tak czy inaczej to geniusz czego dowodem sa 2 piekne bramki, nie wiem co by bylo gdyby na kazdy mecz zawodnicy Barcy wychodzi z nastawieniem jak na Real, wiekszosc wynikow od 5-0 by sie zaczynala
0
już tam popieraja, glosy rozlozone prawie po polowie proponuje zrobic sonde na tej stronie zobaczymy jak tu sie sytuacja bedzie przedstawiac
0
jesli juz mialoby do tego dojsc to najlepszym rozwiazaniem byloby umieszczenia sponsora na spodenkach i.... Unicef na rekawie bo powiem szczerze ten wielki beznadziejny napis kole w oczy, to ze Barca pomaga organizacji nie znaczy, ze trzeba sie z tym afiszowac
0
pamiętacie sytuację z bramka Deco/Eto'o ? wtedy chyba przyznano ja Portugalczykowi i tytuł pichichi poszedl sie.... tylko nie pamietam jak wtedy ten gol wygladal Deco strzelał ?
0
mógł dać Messiemu :P
0
jest eskorta policji dadzą rade :) w sumie bardzo cieszy mnie ta wiadomosc bo pedzacy autokar po ulicach miasta to nie jest zbyt bezpieczna opcja, na autostradzie nie powinno byc juz problemow z ruchem
0
niech wysiadaja z tego pociagu i walą na lotnisko ! szybciej bedzie :P
0
Real przed meczem z Barca byl niepokonany(Iker - Zamora do 13 kolejki), Almeria przed katalońskimi batami byla na 3 miejscu jesli chodzi o ilosc straconych bramek (oczywiscie po Barcelonie i Realu) wiec takie statystki nic dla mnie nie znacza
0
2802adrian ale u nas chodzilo o pogode i tony sniegu a nie o problemy z dojazdem(dolotem)
0
prawie 500km pociagiem ? hmm mam nadzieje ze to cos pokroju TGV
0
a propos tych grafik co tu zostaly umieszczone Pana/Pania villlena moze ma ktos linke do karykatury o ktorej chyba mowiono na C+, gdzie Jose mowi "chyba teraz to ja zostane najbardziej znienawidzoną postacia na CN" a po chwili odzywa sie świnski ryj lezacy obok niego "musialbys sie chyba bardzo postarac"
0
zeby pilkarze Barcy za kazdym razem wychodzi na boisko z nastawieniem ze przeciwnikiem jest Real to byłyby same pogromy
0
taaa po wodzie
0
no jestem w szoku, za sam BRUTALNY faul z PREMEDYTACJĄ powinien dostać min. 2 (jeden to sie dostaje za bylejakie czerwo) po prostu nieporozumienie
0
dzisiaj na C+sport2 o 16 czy 17 powtorka, przezyjmy to jeszcze raz :)
0
cieszy jedynie fakt, że Lass był w odpowiednim miejscu i troche zamortyzował uderzenie bo tak to mogloby byc nieciekawie z Messim
0
a 15sta ? "no robi mi ktoś zdjęcie? " :D
0
szafarz chociaz go nie bron, emocje? 93minuta wynik 5-0, emocje skonczyly sie przy 3-0! od tamtej pory ogladalem ten mecz z ironicznym usmieszkiem na twarzy, tu wlasnie mozna pokazac jakim jest sie czlowiekiem, spokojnie dograc do ostatniego gwizdka spuscic pokornie glowe i udac sie do szatni. Puyol za bardzo nie mial czasu czegokolwiek powiedziec nawet "wesolych świat" od razu zostal mile przywitany przez Ramosa. Jesli chodzi o sam faul to byl przejawem frustracji, chamski i calkowicie zamierzony, gdyby Lass nie oberwal po nogach to nie wiem czy Messi zszedlby z boiska o wlasnych silach. Myślę od 3 meczów w góre dostanie
0
TheMusli to trzeba po prostu obejrzec jeszcze raz cały mecz :)
0
szkoda, że Messiego trwa również, ale żeby wpadł ten kołnierz Casillasowi mmm bramka miód:)
0
nie pamietam ktory to byl sezon ale chyba przed meczem z Sevilla tak lało, że jakies rózne przedmioty sobie plywały po murawie i poza nia :D
0
no no coś mi świtało z tymi grupami ale chodziło mi w, którym konkretnie sezonie to się zmieniło, teraz wiem 2003/2004 pierwszy sezon gdzie byly 1/8, rok wcześniej z grupy do grupy i ćwierćfinały.. nasz pojedynek z Juve i mecz na CN :/ pamietam ogladalismy z kumplami na obozie w górach gdzie nie bylo prawie zasięgu i strasznie śnieżyło... stres w dogrywce i łzy rozpaczy na koniec :/
0
dobra już mniejsza o tego pana, odpowie ktoś na moje pytanie ? bo w newsie jest napisane, że Barca do 2003 po wyjściu z grupy grała w ćwierćfinałach, w 2004 na bank były 1/8 bo Barca przegrała wtedy z Chelsea, a wczesniej od razu ćwierćfinały?
0
kolego chyba żeś zbłądził, ten news nie tyczy się GD
0
w którym roku wprowadzono "1/8" po 2004 ?
0
*potrafią
0
bo "biali nie umieją skakać" :)
0
groszek26 takie rzeczy chyba sa ustalane pozniej, jak bedzie pewne ze na przyklad Real nie zagra w finale to moze byc na SB, albo Valencia to na Mestalla, w kazdym badz razie chyba zawsze jest tak ze finalisci nie graja na swoim stadionie
0
Xavi;) ale te 1000ojro to na tydzień? czy moze na dzien ?