6

@Xaviball Henry-Bergkamp ło matko ile to piłkarskie elegancji było, mogliby grać we frakach

0

@Danny Gaucho czyli drugi taki przypadek w ciągu pewnie 20lat

0

Oj coś mi się wydaje, że w ZP nie będzie żadnego piłkarza Barcy w top20 (miało kiedyś coś takiego miejsce?) czy myślicie, że jakiś Gundo się załapie? Za to podium może być całe w madryciokach

0

@tristan87 mi się na ostatni mundialu bardzo dobrze Wasiluka słuchało (ziomek z boiska z trampkarzy Jagiellonii swoją drogą :)) )

1

@maroon @Barcasub tacy duzi chłopcy a kolorków się bojo

8

Jeszcze debil udaje że nie wie co się wydarzyło xd

0

Ale hiszpańscy komentatorzy się drą, nonstop choćby akcja była w środku pola :p

1

Hahaha xd co nura dał

3

Kontuzja w pierwszej połowie ważnego zawodnika przeciwnika? Stare znałem

2

Hahahaha to się nie dzieje xd

1

No klasyczek, zjebac coś takiego

0

@FabianekMrozek ja wjeżdżam klasycznie stówką ale dopiero przy 1-0 dla Borussii

7

Jeszcze do kompletu poproszę płaczącego męczennika i piękny weekendzik to będzie

0

@Kamiloos nooo dobra, czyli teraz kolejny miesiąc zamiast w przedpokoju na półce będzie leżał w samochodzie :p

0

Gdzie mogę wyrzucić czajnik elektryczny? Jak wrzucę do plastików po prostu to będę się smażył w piekle?

0

Warto jechać na mecz na Montjuic? Na CN już byłem dwa razy, czekam na otwarcie nowego ale z tego co widzę w tym roku mogę się nie doczekać a taki wrzesień-pazdziernik pasowałby legancko

0

@Szklaner nie wiem jaki, ale pewnie jakiś trzeba

0

@Explode no to jakiś inny pewnie trzeba zapłacić, tak jak przy krypto

0

@Szklaner no płacisz go od inwestycji, a kupno waluty chyba taka właśnie jest, jak trzymasz siano na koncie to bank Ci odlicza podatek przy naliczaniu odsetek

0

Ktoś wymieniał większą ilość waluty na revolucie? Obniża automatycznie hajs o podatek Belki? Czy trzeba to samemu zrobić?

1

@Fenelon ale on ciężko przechodzi kryzys wieku średniego

2

@zadafcb byłem o krok żeby grać przeciwko w Lowlandersach Białystok aleee po okresie przygotowawczym i paru meczach w turnieju 8mek stwierdziłem że zbyt kontuzjogenny sport, do tego wyjazdy po całej Polsce i dzień z weekendu wyjęty więc zrezygnowałem, ale tak poza tym to ciekawa i totalnie taktyczna dyscyplina wymagająca sporej kondycji, jak ktoś jest młody i nie boi się połamać to polecam (ewentualnie waży 120kg wtedy to on łamie innych:p)

0

@Pawel13sz kiedys tak myślałem o Lewandowskim :p

3

@tristan87 dzisiaj wszystkie obronione karne do powtórki by były

11

16 lat i jeszcze bez debiutu w pierwszej drużynie? Nieeee no szanujmy się sprzedać dziadka póki coś wart

0

Po tych wpisach widzę dlaczego ludzie kiedyś tak tej Barcelony nie lubili, wychodzi na to, że prostu nikt nie lubi wiecznie wygrywających drużyn

0

@patrykzmc2000 najwięcej siana dostaniemy za nie swój transfer :p

0

@Matheu12 właśnie o nic nie chodzi, i to powinno się odbyć bez większego echa, ale oczywiście katole muszą się spłakać, że im krzyże zabierajoo bezbożnicy

4

Hiszpania, Portugalia, Francja, Anglia? :o to nie jest jakaś grupa śmierci?

0

@KrychaFCB zaraz zaraz a on nie jest nasz? Został sprzedany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?