karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Xaviball Henry-Bergkamp ło matko ile to piłkarskie elegancji było, mogliby grać we frakach
0
@Danny Gaucho czyli drugi taki przypadek w ciągu pewnie 20lat
0
Oj coś mi się wydaje, że w ZP nie będzie żadnego piłkarza Barcy w top20 (miało kiedyś coś takiego miejsce?) czy myślicie, że jakiś Gundo się załapie? Za to podium może być całe w madryciokach
0
@tristan87 mi się na ostatni mundialu bardzo dobrze Wasiluka słuchało (ziomek z boiska z trampkarzy Jagiellonii swoją drogą :)) )
1
@maroon @Barcasub tacy duzi chłopcy a kolorków się bojo
8
Jeszcze debil udaje że nie wie co się wydarzyło xd
0
Ale hiszpańscy komentatorzy się drą, nonstop choćby akcja była w środku pola :p
1
Hahaha xd co nura dał
3
Kontuzja w pierwszej połowie ważnego zawodnika przeciwnika? Stare znałem
2
Hahahaha to się nie dzieje xd
1
No klasyczek, zjebac coś takiego
0
@FabianekMrozek ja wjeżdżam klasycznie stówką ale dopiero przy 1-0 dla Borussii
7
Jeszcze do kompletu poproszę płaczącego męczennika i piękny weekendzik to będzie
0
@Kamiloos nooo dobra, czyli teraz kolejny miesiąc zamiast w przedpokoju na półce będzie leżał w samochodzie :p
0
Gdzie mogę wyrzucić czajnik elektryczny? Jak wrzucę do plastików po prostu to będę się smażył w piekle?
0
Warto jechać na mecz na Montjuic? Na CN już byłem dwa razy, czekam na otwarcie nowego ale z tego co widzę w tym roku mogę się nie doczekać a taki wrzesień-pazdziernik pasowałby legancko
0
@Szklaner nie wiem jaki, ale pewnie jakiś trzeba
0
@Explode no to jakiś inny pewnie trzeba zapłacić, tak jak przy krypto
0
@Szklaner no płacisz go od inwestycji, a kupno waluty chyba taka właśnie jest, jak trzymasz siano na koncie to bank Ci odlicza podatek przy naliczaniu odsetek
0
Ktoś wymieniał większą ilość waluty na revolucie? Obniża automatycznie hajs o podatek Belki? Czy trzeba to samemu zrobić?
1
@Fenelon ale on ciężko przechodzi kryzys wieku średniego
2
@zadafcb byłem o krok żeby grać przeciwko w Lowlandersach Białystok aleee po okresie przygotowawczym i paru meczach w turnieju 8mek stwierdziłem że zbyt kontuzjogenny sport, do tego wyjazdy po całej Polsce i dzień z weekendu wyjęty więc zrezygnowałem, ale tak poza tym to ciekawa i totalnie taktyczna dyscyplina wymagająca sporej kondycji, jak ktoś jest młody i nie boi się połamać to polecam (ewentualnie waży 120kg wtedy to on łamie innych:p)
0
@Pawel13sz kiedys tak myślałem o Lewandowskim :p
3
@tristan87 dzisiaj wszystkie obronione karne do powtórki by były
11
16 lat i jeszcze bez debiutu w pierwszej drużynie? Nieeee no szanujmy się sprzedać dziadka póki coś wart
0
Po tych wpisach widzę dlaczego ludzie kiedyś tak tej Barcelony nie lubili, wychodzi na to, że prostu nikt nie lubi wiecznie wygrywających drużyn
0
@patrykzmc2000 najwięcej siana dostaniemy za nie swój transfer :p
0
@Matheu12 właśnie o nic nie chodzi, i to powinno się odbyć bez większego echa, ale oczywiście katole muszą się spłakać, że im krzyże zabierajoo bezbożnicy
4
Hiszpania, Portugalia, Francja, Anglia? :o to nie jest jakaś grupa śmierci?
0
@KrychaFCB zaraz zaraz a on nie jest nasz? Został sprzedany?