0

Komentarz usunięty

0

Jest dobrze! Brawo Modric

0

@Peciak Pedri w pierwszym sezonie u nas po takim meczyku jeszcze poszedłby rozbiegać

0

@Benz jakby w 90min wszyscy byliby wypompowani to też nie powinno się doliczyć? 3min dłużej odpoczywali jak mierda leżała

32

Carvajal leżał i schodził 3min to doliczymy 1

0

Ale tam wszyscy są wypompowani

12

18 typa stoi w polu karnym i się patrzą na piłkę xdd

1

Kupa przeszkadza biegać już

2

Ło matko ale farcik

15

I Walker też jak Araujo położył rękę na męczenniku a ten o dziwo nie padł

0

Jakby oni próbowali oddawać jakiekolwiek strzały to coś by pewnie wpadło a to klepando

0

Anczelot zawsze wygląda jakby coś zajebał i tak zerka czy nikt się nie skleił xd

0

Oj ryży ryży mogłeś zamknąć

0

@michal26 i Araujo w Paryżu

0

W pierwszym meczu brameczki z dystansu a teraz chcą wejść do bramki

0

Jakby tak się skończyło to kto gorszy? Klopp, Kszawi czy Pep?

2

Po pierwszych meczach Barca, Arsenal, City, Atleti miało być... Zero zdziwienia jeśli będzie dokładnie odwrotnie

1

No skoro decyzje sędziowskie (karny na Gundo) pomagają romantykom futbolu to wiadomo, że ueafa będzie zadowolona

4

O jeszcze niedawno "musi zostać" "on jest nasz, ile ma pasji w sobie" "oby Lapcio to ogarnął" a teraz wyebać, zapomnieć, cóż za nietypowe zjawisko na La Bambie, nowe, nie znałem

0

@tomek8756 w takich momentach nawet lodzik od żony/dziewczyny/koleżanki/kochanki nie pomaga :( tylko czas jest w stanie załagodzić rany

0

@Emhyr ale mówimy i szlugach czy substytutach typu elektryki? Bo wg mnie fchuuuui młodych ludzi je pali, zwykle papierosy mniej

0

@jacobFCB a to oni nonstop są w sprincie? Wydaje mi się, że po prostu Barca ma problem w obronie, złe przesuwanie i przekazywanie krycia

0

@abram3k bo jest, ale w grze 1na1, zjada fizycznie każdego napastnika ale co podkreślam od dawna ma bardzo słabe wyprowadzenie piłki, ludzie porównują Cubarsiego do Puyola, a dla mnie to właśnie Araujo ma jego styl czyli waleczność i gra 1na1, a młodziak to bardziej Pique opanowanie, dobre ustawienie i rozgrywanie

0

@Muevertigo no chłop nie wygląda jakby miał wysokie IQ poza tym boiskowym

0

Nie oglądam innych meczów niż Barcy, może ktoś mi powiedzieć czy teraz tak się broni? Że tworzy się strefy i zostawia po kilka metrów wolnej przestrzeni przeciwnikom? Mnie osobiście mega irytują jak ktoś dostaje piłkę nawet tyłem i ma 2tygodnie żeby się z nią odwrócić i rozpędzić, tak się teraz gra? "Za moich czasów" to się biegało za swoim zawodnikiem za rękę

1

@NeroTFP1 to zazdroszczę, sam już myślałem że jestem wyzuty z uczuć a przychodzi taka porażka i człowiek chodzi rozjebany od wczoraj

0

@Pedri16Future no fajnie, który co dał? złudną nadziieję? wolałbym 0-0 a nawet 0-1 w pierwszej połowie i gre 11 na 11

5

@Comentateiro pisałem już o tym, że on w ogólnie nie powinien się brać za rozgrywanie, od tego powinnismy miec pomocnikow, którzy wlasnie sie bali brać odpowiedzialnosci na swoje bary

29

a ja się z nim zgodzę tutaj i pisałem o tym już wcześniej, że właśnie w wielu meczach na styku pojawiają się decyzje, które nas krzywdzą (mowa o karnym na Gundo, czy właśnie przytoczone mecze z Interem czy Bayernem), w drugą stronę to by temat był grillowany przez kolejne 15lat jak mecz z Chelsea

0

@Bartex1981 nie radziliśmy sobie za bardzo z rozegraniem nawet 11 na 11, strzeliliśmy bramkę ale to psg miało przewagę na boisku, później tylko jeszcze bardziej się podkręcili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?