0

@wawrzyn1 podobny odcień skóry

0

Co to za piłkarz?

Strzelił wczoraj hattricka w La Lidze

1

@Tollusiek sprzedać póki coś wart, typowa La bamba

0

@PatrykBarca xd flopy po 3 meczach, co wy macie w głowach? Sprawdźcie co wyprawiał Suarez przez pierwsze pół sezonu

0

@MichuZ44 serio nie chce mi się wierzyć, że ktoś mógłby coś takiego zrobić umyślnie. Co on sobie siedział i nagle wykminil ej a może przyczepie psa do samochodu i go przewioze po drodze?

0

Na początku sezonu powinno być banowanie jak w lolu jakimś, wybierasz 3 sędziów którzy nie mogą Ci sędziować, mielibyśmy mistrza co roku

3

@Faro o Inaki Peni też tak wielu myślało a potem wszyscy dziękowali niebiosom że wrócił Marek

1

@Aragorn33 niby tak, ale przy wyniku 1-3 1-4 mecz nie zostałby przedłużony o 10 min, Rayo już by się też nie spinalo tak na walkę do końca i prawdopodobnie do tego zajścia by nie doszło

10

@macio_944 gardzę kibicami, którzy myślą inaczej, a jest tu też masa placków co pewnie liczą na kontuzje Olmo, żeby tylko napisać "yyyy a nie mówiłem, że się połamie hyhy"

3

i tu macie odpowiedz dlaczego pozbywamy się Gundo a nie Ferraników i de jondżków, chłopaczkom podoba się życie w pięknym mieście, pokopią piłeczkę, hajs się zgadza, na co się gdzieś ruszać

1

Eric technik...

0

O dzises, Casado ://

1

@arasz1819 nikt nigdy nie był

0

Ferran wolniej biegnij jeszcze

0

Żeby nie miał kwita to na bank by dostał

2

@FCB24 a stoperek taki może grać 89minut zajebiście, zagra jednego babola i najgorszy, do wyebania

1

@Adran360 ależ golazo xd

1

@Kessie nie rozumiem jak można być bocznym obrońcą i tak sobie po prostu stać i pozwolić na centrę w pole karne

2

Ktoś może streścić co się odeebao w meczu Śląska? Tam było 20min doliczonych?

0

@Nazio_87 byłego Barceloniste :)

0

@Ojciec5tkidzieci w Łodzi też w tym roku się urodziło zyrafiatko i zostało odrzucone

1

Milan miszczem hameryki

0

@karci0 no udało się uuf

0

Oj coś mam przeczucie że Tygrysek nie podoła

11

Mecz towarzyski a typ rzuca tekstem "Barcelona wraca z zaświatów" xd

0

@Kazragore komu czego szkoda?

0

O mamy dalej karzełka w składzie

0

oj dziecioki już podłamane chyba

0

@Salchent to się zdecyduj mamy się zbroić czy nie robić transferów jak robiło to Atleti?

1

@Adran360 el clasico nigdy nie jest towarzyskie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?