0

@hooligun laga i do przodu ;)

0

@el_dbano "podobno" - słowo klucz --> https://barcauniversal.com/barcelona-have-included-an-indiscipline-clause-in-new-signings-contract-report/
raz, czy dwa jak się spóźni ok - są wypadki losowe i jesteśmy ludzmi. Mając jednak na uwadze jego przeszłość i "wybryki" z Arsenalu czy reprezentacj i ucząc się na błędach z Dembele (mam nadzieję) taki zapis jest całkiem możliwy.
Pozdrawiam,
K.

0

Lepsi i lepsiejsi - brzmi znajomo?

0

Ja też bym chciał....

4

Taki njus: podobno Auba ma zapis w kontrackcie, coś a'la "behavior clause" - czyli niby jak zacznie świrować poza boiskiem, nie stawiać się lub spóźniać na treningi itp Barcelona ma prawo rozwiązać kontrakt w trybie natychmiastowym.
Wracając do piłkarskich aspektów - chcieliśmy 9kę, mamy 9kę - jeżeli będzie się prowadził, i naprwdę mu zależy żeby coś udowodnić, to pilkarsko może dać (jeszcze) naprawdę dużo.
Ja osobiści nie mogę się doczekać jak to Xavi poustawia?
Pozdro,
K.

1

Co będzie w lecie z tym pajacem to mnie tyle obchodzi, co zeszłoroczny śnieg.
Nawet komża Łomża moze się włączyć do walki o pozyskanie dzbana.

0

@Laza zdecydowanie tak, ale Gaya $$$$ > $ Tagliafico.
Poza tym, Taglia to był pomysł na tu i teraz, do lata...jak Adama, tak win-win sytauacja, skzoda, że jeb*o.
Co nie zmienia faktu, że wzmocnienie obu boków obrony to jest mus.
Oby do lata.
Pozdro

1

Odpowiedź jest prosta: Ołsmane.
A tak na poważnie i nie oszukujmy się - jesteśmy w sytacji (żeby nie powiedzieć , że w "czarnej du*ie z której powoli wychodzimy tylko blokuje nas m.in. w/w stol*c, ale Alemany powoli zaczyna wchodzić z wielką strzykawką robiąc lewatywę Barcelonie), w której mamy dwa podstawowe cele:
A) "przetrwać/dociągnąc do lata"
B) "zakończyć sezon w pierwszej 4ce".
(możliwe że w odwrotnej kolejności)
Ja to wiem, Wy to wiecie, a tym bardziej Alemany i spółka to wiedzą.
Jeżeli jakoś to pójdzie - tzn obydwa powyższe zostaną spełnione, to bazując na tym co do tej pory zrobił Alemany oraz na tym, że paru darmozjadów/sabotażystów z post-barto pensjami odejdzie lub obniży swoje pensje itp, bazując na tym że wejdą nowi sponsorzy wierzę (może nawet jestem pewny), że zarząd może zdziałać cuda i na serio skompletować ciekawą/kompletną kadrę.
Wiem, że wielką "zachcianką" Laporty jest Norweg - kupa kasy out, ale zapewne również kupa kasy in (długoterminowo) - ale to zostawiam ekspertom...i w tym przypadku będzie, jak będzie.
Zobaczcie, co Alemany zrobił z praktycznie zerowym (jak nie ujemnym budżetem), teraz wyobraźcie sobie co by mógł zrobić mająć kaske z np. Nejmara, wiekszy budżet płacowy itp??!!.
Ja, przez ten właśnie pryzmat patrzę bardzo optymistycznie w (najbliższą) przyszłośc (ale też się nie oszukuję widząc nagłowki, że Xavi ma bogactwo urodzaju w ataku itp) i wierzę w Alemany.
Dajmy mu czas i...trochę więcej środków, a powinno to powoli stawać na nogi piłkarsko jak i finansowo i w końcu jelita Barcy powinny działać prawidłowo.
Na chwilę obecną jedziemy tym, co mamy - i tak jest lepiej niż przed kilkoma tygodniami. Nie walczymy o final LM tylko (albo aż) o przynajmniej 4 m-ce w lidze, a to jest do osiągnięcia jak Xavi to troszkę bardziej poskleja.
Pozdro,
K.

0

@Mesijasz87 spokojnie, wczoraj pisali, żę Xavi ma nadmiar bogactwa w ataku ;) ...tylko nie dodali, że dziury w obronie :P

0

Mówię, że dzień bez njusa o tym pajacu, to dzień stracony.

8

No, no, ostatnio pisali killer-ansu...tak strzelał, że się postrzelił.
Dobrze, że nie napisali, że Xavi ma kompletną drużynę.
Po naszych zimowych wzmocnieniach to chyba nie tylko real się nas boi, ale cała Europa?!
Żeby nie było, to powtórzę, że i tak Alemany działa cuda, a na chwilę obecną z gów*a bata nie ukrecisz.
Ale żeby wypisywać że atak mamy kompletny, albo że xavi ma nadmiar bogactwa- bez przesady.

1

@Nedio no to przyszedł Auba przecież...
A tak na poważnie, to również klub potrzebune kogoś medialnego.

1

Wyglada na to, że nasz najlepszy transfer to... Alemany (mam nadzieję, że za pół roku/rok nie będę musiał odszczekiwać swoich słów)
Na chwile obecna to lekkie pudrowanie składu --> czytaj "z gów*a bata nie ukręcisz" (no może poza Torresem bo to, jakby nie było 55baniek).
Niech wyprostują kilka spraw, pozbędą się darmozjadów z post-barto kontaktami, wywiozą gnój który się narobił i nawiozą troche lepszej ziemi, a lato moze wyglądać ciekawie.
Ale czas, potrzeba czasu.
Pozdro,
K.

1

To łóżeczko w szpitalu jeszcze ciepłe.

0

@equwesta senkju ;)
Pozdro,
K.

0

Oj, tam oj, tam, nie mówmy - Prince był ok. Ja tam się wietnie bawię przy: "Perpul rejn, perpul rejn"...czy jakoś tak.
K.

9

I pomyśleć, że Cabral byl do wyjęcia.
Nie byłoby problemu z obniżaniem pensji, marudzeniem jak usiądzie na ławce. Możliwe też, że nie trzeba by było wysyłać nikogo na lotnisko, bo sam by dojechał metrem L9S i przeszedł ostanie 900m "z buta", żeby tylko grać na Camp Nou.
Wierzę w Alemany, że ma jakiś plan B/C/D...I, że nie skończymy z ręką w nocniku i szukaniem na gwałt jakiegoś "lisa pola karnego" na 5min przed zamknięciem okienka.

3

Ktoś może widział, co mu się wyświetliło na telefonie jak wychodził z terminala ?
I nie widział ktoś może, czy w kolejce do check-in na odlotach nie stałczasem Dembuś?
Tak pytam, bo nie wiem.
Pozdro,
K.

11

Zaskoczeni?
Dzien bez njusa o Dembusiu, to dzień stracony.

31

@Naturopata Wg mnie był. Przy boku Puyola wyrósł na jednego z najlepszych, ale "tarzan" trzymał go za przysłowiową "mor*ę" oraz (co istotne) swoją grą przykrywał te aspekty, w których Pikej nie był/jest najlepszy.

0

@Vaven a mi jego nieprzeciętnej intelignecji tej boiskowej jak i tej poza oraz fizyczności/wytrzymałości - ten koleś mógłby rozegrać każde spotkanie w sezonie pełne 90min - absolutny robocop.

3

3, 2, 1...już za chwileczkę, już za momencik.
Jal nie zobaczę "fichado" to nie uwierzę.
Wracając do samego PSG, to chyba tam będzie mu najlepiej, przynajmniej języka się szybciej nauczy (choć ręki nie dam sobie uciąć), może zrozumie co to jest plan zajęć.

1

Do lata, do lata, do lata...tralalala...

0

Jeszcze odpali.

8

"Dembélé myśli...".
Co Dembele robi?
K.

0

Jutro będzie njus, że wszyscy w obozie Barcy optymistyczni w sprawie sprowadzenia Moraty... w niedzielę ostatnie podejście, ale wszystko zależy, która nogą rano wstanie Dembuś...

1

@lukkobe ...był do wyjęcia Julian Alvarez, ale nasi przespali okazję.

5

Wszystko na jogurcie naturalnym i serku wiejskim.

0

£350k / tydzień.

5

@kosiar91 tutaj mój komentarz, który chciałem opblikować, ale potem zobaczyłem Twoj :)
"Cabral we Fiorentinie za 14mln ojro...szkoda, że Barca sie nim konkretniej nie zainteresowała.

Nic, zobaczym jak będzie spobie radził...zawsze można będzie go za rok kupic za 80+mln."
Pozdro,

K.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?