kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i jeb*o.
A tak na poważnie - zaskoczeni?
3
@Xonar o to, to.
Niepokojące jest jednak to: "Xavi ma ponoć mocno naciskać na pozostanie Francuza na Camp Nou"...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mądry chłop, to mądrze gada!
Panie "agencie", jeżeli akurat mowa o pana kliencie, to niech pan wierzy, że jest wiele rzeczy z nim związanych, które jest nam trudno zrozumieć.
Szczerze mówiąc, to już mi się nawet nie chce ich (z)rozumieć.
5
Twarzą kampanii Dembele?
1
Taki trochę paradoks.
1
Drewniany jest strasznie, to fakt, ale nie mamy 9ki, a obecnie on daje więcej niż "depaj" i Dembele razem wzięci. Dodatkowo kosztuje nas tyle co nic.
1
Zdjecie odzwierciedla mnie oglądającego jego grę.
0
@Kondziubarca 140kg w serii na płaskiej. To tak, jeżeli chodzi o liczby :p
0
@Dark-Devil a co, myślisz, że jednak Real wygra?
2
Oj, obawiam się ze będzie lanko we środę ;(
8
@Nhyz wiesz co, ja uważałem, że nawet nim poznaliśmy jego ostatnie "wymagania" finansowe, trzymanie go w drużynie jest/było nonsensem...czekając na "odpalenie". Było pozbyć się go jak wpływały oferty, teraz pozbyć się za wszelką cenę i zapomnieć o temacie.
22
A co w jego życiu jest przewidywalne? Koleś o mentalności dziecka, ze zmarnowanym potencjałem piłkarskim, bo nie dojechała głowa. Do tego ten jego "agent", o podobnych cechach.
0
Za długo trwają te mecze.
1
@zaiks plus jest taki, że najprawdopodobniej jeden i drugi wyciągną z tego wnioski i może być tylko lepiej w przyszłości - dostali lekcję. Co innego inni, zupełnie bezproduktywni kopacze, którzy są obwołani magikami, albo lepszymi od Mbappe, bo na to nie ma usprawiedliwienia.
1
@Ferrantorres91 racja, ale... ma 17 lat, wyciagnie z tego wnioski (mam nadzieję), zimny prysznic sie przyda. Czy wpłynęło to na wynik, pewnie tak, a już na pewno na obraz gry. Jednak jest to niesamowity walczak, wolę żeby zawodnik dostał czerwo,ale walczył (nie byl to brutalny faul), niż żebyśmy przegrywali przez człapanie lub brak zaangażowania innych patałachów. W przypadku Gaviego, może to czerwo (jak i poczucie winy) pozytywnie wpłynąć na dalszy rozwój.
Dziś dostał lekcję.
Pozdro,
K.
0
Benjamin Button...
1
@Dawid_Dave a to on grał dzisiaj ?
0
Ciężko grac w 9kę.
0
"Kwestia czasu" i od razu jestem spokojniejszy.
Zarządzie FCzb nie spierd*lcie tego z Gavim, proszę!
0
@newdominik tobie też? ...cały w bieli.
2
@bartulek98 spokojnie, jeszcze odpali...Riqui-tiki-taka i pyk do tyłu.
0
@333tricampeones333 za tani.
A tak na poważnie, to koleś z kapitalnym instynktem w polu karnym.
K.
0
No i fajnie (:P)
0
Teraz Pucia będzie ciężko wygryźć...piłeczka chodzi jak marzenie Riqui-Tiki-Taka i cyk do tyłu.
Wracając do Gaviego - świetnie się ogląda tego chłopaka... nie wiem, ale mi przypomina Bakero.
1
@onlyoneking Bardzo możliwe; kupa kasy, której nie mamy. Jednak wiadomo jak było z Di Stefano, Kubalą itp...lubimy sobie podbierać zawodników za wszelką cenę.
Co do Laporty, zgodzę się - sam chyba czasem nie wie w co gra i jaki będzie efekt końcowy. Czas pokaże.
Również pozdrawiam.
K.
0
@kejdzi Czas pokaże.
0
Wystarczy przyciąć trawę o te 2-3cm... tylko co na to Xavi ? :P
1
Pierwsza szóstka w/w kopaczy to absolutnie nasi najepsi zawodnicy więc winni zarabiać najwięcej ! :P (Teraz, po wypożyczeniu Cou będzie na podwyżkę dla Dembele)
A tak na poważnie, to te kontrakty, które rozdawał Bartek to jest jakis absurd, później się dziwimy, że nie chcą odchodzić z klubu.
W obecnej sytuacji jedynie PL jest w stanie zaoferować takiemu grajkowi podobne pieniądze, no i oczywiście P$G...ale trzeba trafić na naiwnego.
Mam nadzieję, że to się zmieni/wróci do przyzwoitości.
K.
0
@barcadreed podobnie. Uważałem, że jest (był) "skrojony" na Barcelonę. Coś, gdzieś poszło nie tak, szkoda.