0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

Przynajmniej nie będzie sie przewracał przy każdym pierdnięc*u przeciwnika...jak nektórzy.
To jest mega dzik z mega przyspieszeniem - jakby poprawił kreatywność i dorzucił trochę bramek to by było mega.
Z drugiej strony, jeżeli będziemy mieć w polu karnym kogoś ogarniętego, to wystarczy, żeby Adama robił wiatr na skrzydłach i dostarczył tą piłke pod nogi kolegi, tego ogarniętego, a już będzie dobrze.
Powodzenia Adama i witamy w domu.
Pozdro
K.

1

Puć się przy nim rozwinął.

0

@Zielu2001 a już czytam, 14mln ojro plus bonusy...

1

Szukają kogoś do pary dla pucia do treningów.

1

A o prowizjach dla tatusiów cicho...

1

@lukkobe u Dembusia z żadną intelignecją szału nie ma.

20

@Rust_Cohle Dembele go wkręcił - ma dojścia.

0

@Encore Dembele jest lepszy od Mbappe...przynajmniej gdzieś, ktoś tak mówił kiedyś...

2

@wroner nieeeee, tylko nie puć - on jeszcze odpali ;P

1

@Magicc89PL mogą się popstrykać jak pikej z messim, a po co nam kolejny taki njus?

0

@Maciek313 wiadomo ile za niego mają zapłacic?

1

@rumilas no i gitara ! ;)

5

Prawdopodonie to racja, że sprawa Dembele na to nie wpłynie - moja pensja też jest niska i mogę potwierdzić, że sprawa Dembele na nią nie wpływa.
Jednak wpływa na moje codzienne samopoczucie jak tylko widzę jakiegoś njusa o tym pajacu.
K.

1

@MrCental ooo, tyle co napisałem podobnie. Masakra jak nisko upadliśmy.

15

"Rodrigo Moreno...nie ma pewnego miejsca w składzie Leeds [...] Chce częściej grać [..]"
Nie łapie się do składu Leeds, a że chce częściej grać to do Barcy go...mamuniu, jakich czasów my dożyliśmy?!

1

@adukla i inteligentny do tego.

2

Lapcio zainstalował pegasusa...

16

W sumie ma przyjść kilku młodych obiecujących: Azpilicueta, Tagliafico, teraz Meunier, mamy jeszcze Daniego (ktory pogra jeszcze dobre 4-5 lat), po co nam 21letni Dest.
A na poważnie, to ok, Dest nie przekonuje jakoś specjalnie (na chwilę obecną) potrafię zrozumieć chęć i okazję zakontraktowania Cesara (mega solidny walczak do tego Hiszpan i darmowy), też widzę opcję wypożyczenia Argentynczyka do końca sezonu, ale "wynalazki" typu w/w Belg? Litości.

0

A czy na jego telefonie może nie wyświetliło się też "Leonardo PSG"?
...a nawet jakby, pewnie i tak by odrzucił myślać, że to spam.

4

@karolup ...i marketingowa bomba też. Tutaj mamy dwa w jednym - tylko za jaką cenę?
K.

1

Ciśniesz Brajtłajt!

1

Ja je*ie, Wy tak serio?
Nie ma nic ciekawszego?

0

@Kolaro też tak uważam; jeszcze mając na uwadze w obecną finansową padakę; ten Kessie to też prze-kot, jednak piłkarsko jest w "kwiecie wieku" więc chyba za przysłowiową czapkę gruszek nie będzie grał.

0

Ktoś wie czy Julián Álvarez do MC to już klepnięte?
Coś tam mówią, że niby około 18mln ojro plus zmienne/bonusy - kurde, dobra cena.
K.
Co do powyższych:
Jakby tego Kessie udało się zakontraktować to by było kozacko - brakuje takiego kocura u nas, ale... nie zobaczę "ficzado" to nie uwierzę, tam jakieś werbalne porozuminia --> money talks.
Pozdro,
K

0

Serwer będzie niedostępny przez 1h?
A co na to Ułsmane?
Mam nadzieję, że to nie zakłóci/wpłynie jego spotkania w cztery oczy z Laportą?
K.

0

@Jestjakjest chyba na wakacje.

0

No i ?
...........

0

@monsterrize też mam taką nadzieję, że ten chłop ma głowę na karku.

1

Jak myślicie, spierdo*ą to, czy nie?
K.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?