kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Bobo25 nie kopiuj mi tego co próbują nam wmówić. Nie masz 100 % pewności co zostanie ci wstrzykniete i jak twój organizm na to zareaguje. Gdzieś jest informacja jak to działa na osoby z innymi chorobami? Ktoś da mi gwarancję że jak mam różne uczulenia czy choroby typu łuszczyca lub egzema jaka będzie reakcja ???? Nie nikt mi nic nie zagwarantuje.
3
@Bobo25 wierzę zdecydowanie A to raczej kwestia indywidualna bo jaka masz pewność że nic Ci nie będzie? To jest świeża szczepionka tak samo jak świeży jest wirus.
1
@chosenone No ciekawe jak za kilka lat.
0
@Geble to nie chodzi tylko o te instytucje
3
@Bobo25 no tak zmienią pracę szczególnie ci powyżej 50 lat gdzie tylko czekają na emeryturę, kto ich przyjmie w takim wieku ;)
51
@Bobo25 no jak to w czym ? Nie zaszczepisz się nie pójdziesz do pracy ? To jest ta dobrowolnośc?
32
Dobrowolne szczepionki mówili;)
https://zapodaj.net/2d50acd420b5a.jpg.html
8
Ależ my mieliśmy kuźwa wariata w naszej ojczyźnie Jerzy Kukuczka – polski taternik, alpinista i himalaista, jako drugi człowiek na Ziemi zdobył Koronę Himalajów i Karakorum – wszystkie 14 głównych szczytów o wysokości ponad 8 tysięcy metrów. Uznawany jest za jednego z najwybitniejszych himalaistów w historii. Kocham góry a te najwyższe szczyty budzą we mnie głównie strach , ze względu na ich potęgę ale gdzie do cholery się na nie wspinać! ;)
1
@Abominacja no z Pugiem to Koeman sobie strzela w kolano jak nie w dwa kolana;D
2
@VamosRakieta ja z miłą chęcią zobaczył bym Valverde tylko już z Fatim, Aruajo, Pedrim , Puigiem i Destem ale to nie możliwe A druga sprawa Valverde na młodych nie stawiał:)
12
O totototo
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1345851101359312897
0
Wjechał jak podatek za cukier!
3
Ten wąs nie jedną piczą trząsł ;D
Ansuuuu:)
https://zapodaj.net/d116eaf1f8928.jpg.html
0
@Herato każdy szuka jakiejś luki prawnej.
0
Watzke: Nie sądzę, że Håland odejdzie w 2021 roku.
1
@Colon fenomenalna fotka ;)
0
Podatek cukrowy robi swoje , Cola staje się towarem deficytowym.
https://zapodaj.net/1deabee0a5600.jpg.html
0
W środę zaległy mecz obyśmy wygrali ;)
0
VeB, VeB, VeB !!
6
Tragiczne wieści na początek nowego roku.
Nie żyje Gerry Marsden, autor wykonu "You''ll never walk alone" który słyszeliśmy przed każdym meczem domowym The Reds.
[*]
0
@VenoM Lukaku nie nadąży za Messim ( o ile zostanie ).
2
Ajjj ten Lisek ;)
4
Pierwsze , trzecie i czwarte miejsce duma Polski :)
3
Matkooooooo Boooooska brawo Kamill !!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Mamy podium ! :)
0
@DanielOOL Real też ma bardzo fajnych młodych graczy.
5
@Guffi yattaman sztosik, świetnie się to oglądalo:)
0
@Rust_Cohle nic nie zaprzecza masz inny tok rozumowania w takim razie.
1
@Rust_Cohle czytaj ze zrozumieniem kolego.