kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Granada się nie muruje, w dalszym ciągu czekam na to jak to będzie wyglądało na tle drużyny z autobusem , mimo wszystko cieszę się.
3
Riqui Puig , Ilaix Moriba Loading 70% ?? ;D
0
Aj Dembouzz ;))
0
Strzelamy pierwsi bramkę i będzie dobrze ;)
6
@Janiama Adam Małysz to przede wszystkim wielka historia ,, siadalismy jak do telenoweli " cała Polska , Malyszomania zostanie już na zawsze. Kamil Stoch jest poprostu bardziej kompletnym skoczkiem i chwała mu za to.
2
Życzę Ci Busi żebyś ten 600 mecz zagrał jak za czasów Guardioli , VeB El Magiko!!
0
@dawo17 Pjanic na granade? Mordo oglądasz trochę mecze ?
2
Nigdy nie mów zbyt wiele o sobie!
Pamiętaj, że w chwilach zazdrości - ślepiec zaczyna widzieć, niemy zaczyna mówić, a głuchy słyszy.
https://zapodaj.net/3e160d9f8cdc1.jpg.html
8
@Bobo25 nie no kurde wtedy to on by klepal nie ja ;)
12
Kurde jeszcze nikt mnie tak nie urządził jak własny synek. Roczny dzieciaczek machnal ręką prosto w mój nos i leci jak z kranu ;)
0
@clyde nie ma jak to moc pierścienia! :)
0
@BarcaInfo Ilaix tak pewnie trochę Koemanowi Wijnalduma przypomina to i powołanie dostał.
1
@TheNekro94 diabelski szczyt ;)
0
@juliacicha prawdziwy walczak!
4
Ragnar, Tom Shelby teraz przyszedł czas na Rocky Balboa.. 8 godz teoretycznie w bólach ale efekt powoduje usmiesz na twarzy, pozdrawiam wszystkich fanów tatuaży, wciągające.. Miłego dnia wszystkim. Czas spać !
https://zapodaj.net/f8034ca256dd1.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore jest tych talentów pełno na świecie Trincao itd.
3
Jak nie będzie zmian to ich zarżnie jak dzikie świnie.
2
Jakieś efekty powoli widać, brawo Koeman.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O co tam ogólnie chodzi Trump nie chce odejść że stołka i ludzie chcą to wynieść?;) ktoś mnie uświadomi?
2
@tobiasson92 jak zapowiedział z białego domu też nie wyjdzie, natomiast Biden unika większych skupisk bo jest pandemia, ale przecież się zaszczepil to czego się boi ;D
4
Liverpool Echo: "Gini Wijnaldum odrzucił kolejną ofertę kontraktu od Liverpoolu i jest blisko przejścia do Barcelony"
22
Biedna Kasia ;(
https://zapodaj.net/506ee068579c1.jpg.html
0
@DonAndrzejos nie wiem ile w tym prawdy podalem źródło dla ogólnej wiadomości.
1
Szczepionkowy terror PiS w Wojsku i Policji.
Nie zaszczepisz się? nie masz prawa do szkoleń i awansu.
Źródło - Zbigniew Stonoga Facebook
https://zapodaj.net/92a4bee0ac13c.jpg.html
5
@MesQueUnClub_87 świetna lista powiem szczerze każdy mocno przyciągający , na dziś wybrałem ,,Wybawienie" , jutro z żoną zarzucimy sobie ,, Winni " , ruszaj z tymi horrorami bo do weekendu nie daleko;D
1
@MesQueUnClub_87 też się zgłaszam cały czas na okrągło szukam czegoś fajnego do obejrzenia , sam przyznam że nie widziałem tej listy o której napisałeś kilkanaście godz temu , a więc o 20 browarek , kebab i ogień na tłoki z jakimś tytułem.
2
@PanZagadka kebab bez dwóch zdań
0
@Bobo25 wyjaśnia prof. Iwona Paradowska-Stankiewicz, krajowa konsultant w dziedzinie epidemiologii.
Wierzysz jej na słowo?