kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
️Antoni Czortek Bokser, który przetrwał Auschwitz. Znokautował prawie dwukrotnie cięższego SS- mana i wygrał życie!
Po wybuchu wojny walczył z Niemcami. Dostał się do niewoli, z której uciekł dzięki pomocy Niemca, znajomego z Grudziądza. Dotarł do Warszawy, gdzie zajął się nielegalnym handlem tytoniem. Miał fałszywe dokumenty. Przypadkowo wpadł w ręce Niemców, którzy rozpoznali w nim mistrza walki na pięści..
Najsłynniejszą walką Polaka w obozie był pojedynek z przedwojennym zawodowym mistrzem Niemiec wagi średniej Walterem Duenningiem. Jego postać owiana była złą sławą. Miał przydomek „krwawy Walter”.
Antoni Czortek to pięściarski wicemistrz Europy i czterokrotny mistrz Polski.
"Uważam Czortka za najlepszego zawodnika wagi piórkowej w historii naszego pięściarstwa" – powiedział o nim w 1963 r. legendarny trener Feliks Stamm.
Antoni przeżył wojnę, zmarł w 2004 roku.
Foto z 1934 roku : Narodowe Archiwum Cyfrowe
Szacun ,wielki szacun !
https://zapodaj.net/db76f7d22ad64.jpg.html
1
@FC1899Barca prawie jak w Nowej Zelandii :)
1
@Kubox no bardzo niebezpieczne to jest , dlatego teraz często gęsto ruruje się kominy.
33
Joe Biden już pierwszego dnia wprowadził nakaz noszenia maseczek na terenach należących do rządu federalnego. Od razu zaczął go też łamać. Kilka godzin po jego inauguracji opublikowano bowiem zdjęcia na którym razem ze swoją żoną Jill, dziećmi, wnukami i innymi członkami rodziny stoi przed słynnym pomnikiem Lincolna bez maseczek. Jedno zdjęcie w maseczce drugie bez maseczek. Zapytana o to przez dziennikarza Fox News jego rzecznik prasowa Jen Psaki zbyła to pytanie. Stwierdziła, że zdjęcie z rodziną było „wielką chwilą w historii” i w jego trakcie zachowano wszelkie zasady bezpieczeństwa.
"Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie ".
https://mobile.twitter.com/CalebJHull/status/1352409069538201600
20
Demokraci w ostatnim dniu Trumpa: „Zbliżamy się do najbardziej śmiercionośnego punktu pandemii COVID-19”
Demokraci pierwszego dnia Bidena: „W końcu jest wystarczająco bezpiecznie, aby otworzyć Waszyngton, Illinois i Nowy Jork."
109
Co mówi Koeman do Riquiego?
- Chłopie, weź Puig do innego klubu.
9
@NaFazieHitman Tusk.... następny kuzwa erotman , gawędziarz ;D
11
Faktycznie kurczę Biden i jego prezydentura to chyba jeden wielki wałek , Youtube zablokował komentarze 17 stacji publicznych mających miliony obserwujących którzy transmitowali inaugurację Bidena.. dlaczego ? W każdym z nich było skandowanie Trumpa. Człowiek zaczyna wierzyć ze ten cały Youtube , Twitter , Facebook to jedna wielka szajka Bidena, Gatesa i tych innych żydków sterujących światem. @Chakalaka zdejmij te klapki z oczów , to nie jest dobre towarzystwo :)
0
@kaamil1910 było już kilku takich kozaków za których dałbym sobie rękę uciąć Hazard , Kaka , Griezmann :)
0
@kaamil1910 nie widzę tu nic głupiego mordo.
0
Fajnie że Mbappe świetnie radzi sobie w PSG i lidze francuskiej i fajnie również że Haaland tak samo świetnie radzi sobie w lidze Niemieckiej i tak fajnym klubie jak Borussia, natomiast życie pokazuje , że Ci najbardziej utalentowani gracze przepadają w takich klubach jak Barca i Real.
" Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co... I bym teraz, kurwa, nie miał ręki."
Ten cytat świetnie pasuje do tego co chciałem przekazać:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Kurde Komar to ma tego buta ;D
0
Konrad>Trincao bez targu ;)
2
Pedri klasa zawodnik :)
0
Musowo zdjąć Trincao, on wszystko przekłada na lewą nogę.
0
Trinkałoo i wszystko się zesraooo... zero pozytywów z jego strony.
66
Jakbym strzelal karnego to z całej siły z czuba nie ma bata żeby wyjął taką repetę , jeszcze bym pożyczył buta od Koemana.
5
Pjanic czy Arthur jeden wuj jeden i drugi miernota.
0
Aruajo to ich wbija jak gwoździe.
0
Pjanic jest tak rzadki jak jego ostatnie 2 lata w Juventusie:)
3
Nie to że tego tamtego ale Ilaix Moriba ma nos jak moje trzy ;D
0
Fajna ta Barcelona taka nie za mocna :)
4
No ma coś w sobie z Pogby ten Moriba;)
39
Joachim Loew zanim doprowadził szwabkow po mistrzostwo świata został wywalony z tureckiego Adanasporu, mniej hejtu więcej wiary a przede wszystkim dać chłopowi spokojnie pracować. U mnie chłop ma czystą kartę, powodzenia trenerze !
0
Sosa nie .. Sousa kto wie ;)
Włodarczyk się poprawia ;D
https://zapodaj.net/cc448fbe78f2c.jpg.html
1
@bartoszekkk maj gat bardzo słaby wybór.
1
@kamilop wybawiania pomocy??? Garcia to stoper;)
3
Aruajo - Garcia przyszlosciowy duet , co mi się podoba ? Psychika, psychika i jeszcze raz psychika tych zawodników, materiały na przyszłych kapitanów Blaugrany.
5
Nie interesuje się zbytnio polityką , nie mam nic do Trumpa i w sumie nie miałem nic do Bidena ale po zobaczeniu kilku filmików które krążą po sieci stwierdzam że ten dziadek ma zadatki na pedofila że tak brzydko powiem, straszny erotoman.