kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dynamo Kijow odzyskało 9 piłkarzy, nie wiem jak wy ale ja tam się boję , kiedyś to było nie do pomyślenia czysta formalność natomiast teraz obawy są uzasadnione , przykre ale prawdziwe bo nawet ze zdrowym Fatim, Pique, Roberto , Busim jesteśmy w stanie przegrać dosłownie z każdym.
1
@Fawrf co nie zmienia faktu że odważne słowa Fonta.
1
W skrócie Victor Font przekazał prezesowi City żeby zapomniał o Messim.
https://mobile.twitter.com/HagridFCB/status/1330801091177492481
1
@DonMatteo901 chłopie kto by się spodziewał że Dembele będzie miał takie problemy.
10
@BarcaInfo trzymaj się Dembuś nie łam się nam chłopie.
0
@Rewolucja123 koncentracja , koncentracja i jeszcze raz koncentracja , Frenkie w jednej minucie potrafi zrobić coś fajnego żeby za chwilę coś mocno spierd....
0
@Kettger tyle że my do 4231 nie mamy pomocników bo póki co żaden nie ogarnia tematu.
0
@Fawrf zależy od tego ile to wszystko potrwa , później jeszcze powrót do poziomu... no właśnie poziomu którego od kilku lat nasi stoperzy nie maja.
0
Strzelam że to mógł być ostatni mecz Gerarda Pique w Barcelonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Ten wąs nie jedną piczą trząsł
0
Według lekarzy specjalistów nieobecność Gerarda Pique może potrwać cztery miesiące, ale wielu z nich doradza mu operacje. [Achraf Ben Ayad]
1
@tobiasson92 bez wymiany linni pomocy też nie damy rady Busi wiadomo , De Jong jest poprostu kiepski a Pjanic raczej na wyżyny nas nie wzniesie.
1
@tobiasson92 póki co ta jego lewa fenomenalna noga wygląda gorzej niż celownik u Viniciusa.
0
@Joe_Pesci no to raczej na odwrót mistrzu.
5
@Olkovsky9 najlepiej że wszystkich zawodników:)
0
@busquets5 powrot do 433 też w sumie nie ma sensu.
0
@busquets5 chciałbym to zobaczyć mimo wszystko twierdzę że al Sadd to nie był dobry kierunek na rozwijanie kariery trenerskiej.
0
Xavi z doświadczeniem trenerskim z Al Sadd to chyba też za wiele nie wniesie. Trener bazujący na legendzie ala Zinedine Zidane tyle ,że łysy mial szczęście wygrać 3x z rzędu Ligę Mistrzów z drugim najlepszym piłkarzem na świecie Krzysiem Ronaldo , liczyć na szczęście w kwestii Xaviego ? Raczej bez sensu , jeszcze go nie ma ale to chyba wszystko idzie w tym kierunku.
28
Mimo wszystko Team Koeman. Walcz
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1330268640432836609
2
Chciał nie chciał to wszystko chyba idzie w kierunku niedoświadczonego Xaviego , poczekamy zobaczymy.
6
Amigosi sami odpadają Roberto , Pique, Busi tego w końcu chcieliśmy.
0
Dostanie swoją wymarzoną nie prawdziwą 9tke w postaci Depaya to może coś się ruszy , natomiast wielki błąd Koemana że puścił Luisa Suareza. Pozdrawiam i dobranoc szanownej La Rambli !
0
Dobra co tam z kolaniskiem Siekiery, Siekiery;)
5
Last News: Piłka kopnięta przez Trincao wciąż leci :)
0
Atletico: 1 gol i trzy punkty.
Barcelona: 0 bramek, dwie kontuzje, jeden stracony gol, 0 punktów po tym meczu i 9 punktów straty do Atletico w lidze.
8
8 meczy 11 punktów , klub sięgnął DNA.
1
17 mln za Braithweita.
4
Faktycznie kuzwa ułożona ta noga lewa Trincao :)
1
Koeman dziś to wygra :)