kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele nie może sie lamac po każdym delikatnie mocniejszym starciu z rywalem.. jeżeli kontuzja to dla mnie automatycznie powinno się to już skończyć sprzedaniem Francuza.
1
Jemu się zdarza co jakiś czas kiks pech że akurat w tak ważnym meczu.
0
Wygramy spokojnie wiara , wiara:)
0
@Foton nie będziesz żałował bo Barcelona wygra mecz :)
0
Jaki wynik dziś typujecie Z Atletico ?
0
Po cichu liczę że Pumtiti się odbuduje i będzie jeszcze kluczowy w układance
Koemana.
1
Ehh ta Monika..
https://zapodaj.net/a64fb8d56353c.jpg.html
0
@Kwasiak98 Ivan Rakitic > De Jong
1
Liść jesienny haha ;D
15
Ajjj co to były za czasy , wspomnień nikt mi nie zabierze .. piękne czasy , pozdrawiam wszystkich z rocznika 90 ! Miłego dnia !
https://zapodaj.net/68f40995d891a.jpg.html
0
@arkasath Ferran Torrrrrrrresss mordoooo... :))))
4
Niemcy zazdroszczą nam wyników i selekcjonera :)
0
@MessiTheBesst ja po nie całym miesiącu odzyskalem.
0
@BarcaInfo dobry łogier :)
3
Wylosowalem wczoraj Ansu Fati w PES 2021 , trzeba przyznać że nawet w grze strasznie inteligentny zawodnik , świetnie się ustawia, fajne przyspieszenie z piłką często gęsto kazde uderzenie kończy się bramką.
1
@pride1899 wniosek się składało Ale nie każdemu przyznali bo nie poprawnie wniosek złożyli. 200 wniosków odrzuconych.
5
Dotacja bezzwrotna dla artystów od rządu. Plucie w twarz wszystkim innym branżom w naszym kraju.
Za źródłem wyszczególniona lista artystów i kwoty.
1. 1.89 mln przyznano spółce Golec Fabryka zarządzanej przez Pawła Golca z Golec uOrkiestra.
2. Bayer Full otrzyma 400 tyś.
3. Zespół Weekend Radek Liszewski 520 tyś.
4. Kamil Bednarek 500 tyś.
5. Grzegorz Hyży uzyskał 449 tyś.
6. Igor Herbut 428 tyś.
7. Papa Dance Paweł Stasiak 400 tyś.
8. Sarsa 348 tyś.
9. Piotr Kupicha 232 tyś.
10. Artur Rojek 216 tyś.
11. Justyna Steczkowska 180 tyś .
12. Katarzyna Cerekwicka 130 tyś.
13. Bracia Cugowscy 121 tyś.
14. Natasza Urbańska 111 tyś.
15. Julia Pietrucha 110 tyś.
16. Czerwone Gitary Group 105 tyś.
17. Pectus 99 tyś.
3
Polecam wszystkim film Netflix Wspinaczka ( The Climb ) oparty na prawdziwej historii. Film o zakochanym chłopaku który chcąc zaimponować swojej wybrance postanawia bez żadnego doświadczenia wejść na najwyższy szczyt świata Mount Everest. Bardzo ale to bardzo fajny film szczególnie na niedzielę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia !
0
Pozostaje czekać już tylko na rewanż Mameda z Askhamem bo mocno należy się brytyjczykowi rewanż a później już tylko Khalidov - Soldic walka na szczycie góry... tutaj jakiekolwiek obstawianie walki nie ma sensu , trzeba to zobaczyć tak poprostu.
0
@Hubso he no to widać że mało masz doczynienia ze sportami walki nie warto nawet wchodzić w dyskusję, milej nocy.
9
Nie wiem czy Soldic walczył na 20 % swoich możliwości w każdym razie widać że Roberto z szacunku do Michała Materli nie zafundował mu ciężkiego nokautu na początku 1 rundy tylko zrobił to delikatnie na koniec rundy. Najmniejszy wymiar kary zdecydowanie.
0
@lukas10 Pejic to spektakularny zawodnik ale nie wiedziałem że tak szybko.
1
Ciekawe co Messi zadecyduje , nie wiem czy Leo ma jeszcze czas z racji wieku na czekanie zanim nowy projekt zacznie działać bo finansowo to my się będziemy minimum 2 lata odbijac jak nie więcej. Projekt City to projekt w którym trofea mogą ( ale nie muszą ) pojawić się marszu. Jedna wielka niewiadoma , pozostaje czekać.
10
Suarez i Felix wzajemnie się przyciągają na boisku. – Każdy cofnięty napastnik czuje się dobrze przy Suarezie. Urugwajczyk jest wzorcem środkowego napastnika, gra bardzo przewidywalnie, robi kolegom miejsce do gry. Jemu – jako starszemu – łatwiej jest się podporządkować
- Leszek Orłowski
3
Narobili szumu z Koroniakiem , pełno mądrych a zero konkretów niedługo to powiedzą że ziemia okrągła jest.
4
@IronSanHybrid 18 mln zapłacone za niego też trochę kole:)
8
Jaki budżet taka "9"
https://zapodaj.net/cf7f9cd3e16f9.jpg.html
1
@BarcaInfo A czy te rękawice aż takie istotne ?
3
Bo to kuzwa nawet nie realne :)
4
No to zaczynamy Piątek Trzynastego , miłego dnia :)