kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
102
Przestrzegam wszystkich których nie wierzą w tego koroniaka , też nie wierzyłem dopóki sam nie złapałem. To nie jest zwykła grypa, on jest dwa razy silniejszy, 5 dni gorączki, mega wielkie osłabienie organizmu , brak wechu, smaku , silny kaszel. Nie da rady wstać z łóżka.. bóle mięśni, kości.. teraz już wiem dlaczego starsze osoby powinny uważać. Młody organizm sobie radzi ale były takie chwile w których nie dawałem już rady... ma moc skurczybyk.
2
@ElTomas jak jakieś sumo to bym walczył;D
2
@ArdoFCB wziął bym je na warsztat ;)
2
No zobaczymy jak tam Griezmann sobie teraz poradzi na swojej ulubionej pozycji ale z Messim na boisku nie będzie to łatwe, on go wysysa.
1
Griezmann na 10 będzie miał szansę się wykazać.
1
Info z pierwszej ręki Materla - Soldic 14 listopada.
0
Wkładasz De Jonga do pomocy Realu to będzie Pan Piłkarz, dajesz Fede Valverde do pomocy Barcy i śmiem twierdzić że będzie gral podobnie do Frenkiego.
4
Z drugiej strony pretensje do Franka De Jonga też nie do końca uzasadnione ... Busi nie broni, Messi też nie broni , on sam za trzech nie da rady trzeba znaleźć jakieś lekarstwo.
8
Mimo wszystko uważam że Koeman wyciągnie ten zespół na właściwe tory.
2
Nie da rady wygrywać meczy bez linni pomocy, De Jong jest niewypałem transferowym Barcelony a Busi poprostu się wypalił.
1
@MarioVeB! Oczywiście że z żółtym fajne buty do roboty swoją drogą.
23
A kij w oko Niemcakom.. historia nie pozwala mi ich lubić. Dobranoc:)
5
Szpital na stadionie dobre mi sobie a jak ktoś ma zakaz stadionowy to co ;)
0
@ViscaBarca123 *2 asysty;)
1
@ksobi ja im wjazdu na pole nie blokuje jak jadą do prac polowych.
1
@michal26 A rolnicy za ludźmi z miasta idą??? Jak dopłaty dostawali to cicho siedzieli i całe życie powtarzali że miasto lepiej ma.
3
Jadę sobie do pracy a tu w moim nie dużym mieście strajk rolników i zablokowana drogą ok wszystko rozumiem tylko niech robią w jakiś inny sposób a nie normalnym ludziom którzy jadą zarabiać na swoje rodziny blokują dojazd do pracy. Co my winni.
3
Łysy z Juve w formie ;)
https://zapodaj.net/0370a226714b8.jpg.html
1
Nie da się tego oglądać przepraszam przełączam pozdrawiam La ramblo:)
0
No wstyd cholera wstyd do jakiego poziomu my spadlismy.
1
Z Bayernem to już powtórka by była;)
4
Chryste Panie 75 baniek za De Jonga :(
7
Lioo Messi i Sergio Ramos w jednym :)
https://zapodaj.net/9e941eba8130c.jpg.html
1
@Murazor no też planuje tylko przy dziecku to nie mam za bardzo czasu ;D
7
Mając 14 lat człowiek nigdy by nie pomyślał ze w wieku 30 lat , 16 lat później gra Gothic , Gothic 2 zostawi mi w głowie fantastyczne wspomnienia.. swoją drogą kurde jaka to była fenomenalna gra to nie mam pytań.
3
Dla mnie transfer Mbappe jak najbardziej realny , może kasy nie mamy ale karty przetargowe w postaci Dembele i Griezmanna dużo bardziej przemówią do szejkow niż kasa Realu Madryt bo akurat szejasy floty mają w pyte.
0
@matirix20 dlaczego ?
5
8nastka bez kielicha to nie 8nastka ;)
0
Spalony byk ręka wyciągnięta.
0
@MarioVeB! Szczerze nigdy nie widziałem chyba bardziej głupiego, nie do końca przemyślanego postu z twojej strony, bardzo słabe porównanie.