kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real ostro polecial Asensio , Odegaard , Lucas Silva przyszlosc sobie tworza ;p
2
to logiczne ze nie bedzie sie podobac ;p
0
co raz to bardziej zaczyna mi sie podobac moja Barcelonka :PP
0
na alewej Adriano a Alba gdzie ?
45
nie rozumiem czemu kazdy tak krytykuje Alvesa .. rozumiem ze przyzwyczail nas swego czasu do fenomenalnej gry na prawej stronie .. ma gorszy okres lecz wciaz pozostaje jednym z najlepszych obroncow na swiecie do tego jest charakterny ! Dani potrzebuje nas a my jego !
0
mam wrazenie ze chlopaki sa tak mocno zmotywowani do gry ze bedzie 4.0 dla nas :))
0
nie potrzebny nam Odegaard , Adama jeszcze lepszy..
0
bez urazy ale na miejscu Reusa nie czekalbym.
0
jak moze byc nasz jak mamy zakaz ;)
0
czuje ze teraz Suarez w meczu z Atletico zasponsoruje im Hatricka :))
4
0
Dokladnie Claudio wnosisz do druzyny spokoj i optymizm przynajmniej jesli chodzi o bramke ! ;)
0
dokladnie wiem o tym ze nie ma nic wspolnego mimo wszystko lepiej jakby mial te 5 latek mniej ;)
1
co ty czlowieku za glupoty gadasz ile gral dla nas Valdes a ile Bravo sa momenty lepsze i gorsze i to jest normalne.
0
ale wiek juz spory.
0
moze i pewniak ale wiekiem juz nie mlody ter stegen nie jest gorszy powinien grac wiecej..
2
,,Powiedział mi, że chce zakończyć karierę w Barcelonie, jego poświęcenie i gotowość do walki są na najwyższym poziomie. Nie ma dyskusji na temat jego przyszłości " mam nadzieje ze jest tak jak mowi i Messi zakonczy kariere w Barcelonie.
1
Montoya to juz pokazal klase z Huesca.
0
a po co oni czlowieku daj pograc mlodym...
1
Adama Traore on bedzie wielkim Kotem czuje to ;)
0
Kazdy mowil czemu nie gra Montoya o ile nie pamietam ostatni meczjaki zagral chyba z Huesca to w zadnej polskiej druzynie takiego Barachla bym nie chcial baj baj Montoya.
0
Odpowiada tak jakby mu brakowalo Jajec...
0
Dla mnie teraz to i Jaś Fasola moze byc w czerwcu wyboryyyyy ;d
0
gosciu opusc te salony.
3
Jako kibic Barcelony szczere gratulacje dla Ronaldo ! Zasluzyles gosciu na te trofeum fajnie miec przywilej ogladania dwoch tak wspanialych graczy jakimi sa Messi i Ronaldo !
6
powiedzmy sobie szczerze Ronaldo bedzie mial zlota pilke ;)
3
Swoj chlopak , dobrze mowi polac mu !!
0
i nie mam pytań.
2
w pelni sie zgadzam.
11
juz takie glupoty wymyslaja ze sie nie chce tego czytac ;)