kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam tyle ze czas i pora na niego zeby opuscil te Salony.
0
ktos cos mowil o tym fenomenalnym Trio fc barcelony ?
1
wez Xavi czlowieku mniej honor i odejdz nie badz taki jak Adamek. Kasa to nie wszystko ;)
0
Co dobry trener to dobry trener dawac Mourinho.
0
Moyes zjadl Enrique.
0
tylko patrzec jak niedlugo nam sie Messi wykruszy z Barcelony..
0
dokladnie odchodza w zapomnienie.
1
Co za baran z tego Enrique zmienia sklady jak rekawiczki doslownie jak Nawalka do tego od pierwszej minuty nie puscil Messiego i Neymara mega samoboj.
0
Barca gra straszna Kaszane , Kaszanke , kaszana powala na kolana jak bojowy gaz tym gazem byl Sociedad.
0
Barcelona nasza kochana jest w tej chwili w bardzo ciezkiej sytuacji ... Bartomeu Out , Zubi OUT zawodnicy w wieku ponad 30 lat Out ... Enrique ???? ciezko powiedziec. ale OUT
1
nie mam pytań bród , syf i mogila... Pep please come back.
0
Zeby Traore byl pomocnikiem juz dawno by gral w pierwszym skladzie
1
jak najbardziej ,, Realny"
0
Nie pamietam tak slabych czasów naszej Barcelonki jestesmy w czarnej dupie w tej chwili.
0
i jak on ma grac dobrze jak tyle KM nawala ;d
1
dokladnie nie martw sie o to ;)
0
Spokojnie Mamy przeciez Douglasa !! jeszcze jak Reus dojdzie teraz do Realu to jak by Douglas zoabczyl taka pake Ronaldo Reus Bale to by w gacie narobil
2
No to co chlopaki Marco Reus nie ma wyboru czekal na nas nie bedzie a wiec pewnie Real Madryt
0
Na puche z Zarzadem skrzywdzili ten wspanialy Klub !! niech im na pace dobrze sakwy przetrzepia !!
0
warunki moze nie wzrost ale sila i szybkosc to Traore ma..
1
Adama Traore i Alen Halilovic jak dla mnie podstawowy sklad ... Traore to taki drugi Yaya Toure on nam jest potrzebny i to w tej chwili .
0
Szczerze nie bylem zaskoczony tym ze TAS podtrzymal wyrok.. nie dosc ze i tak w letnim okienku trasferowym dostali szanse sprowadzenia nowych graczy to kupilismy SZAJS rewolucja poszla ale w odwrotna strone .. Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony dlatego ze moze w koncu na bok pojdzie nie grajacy nic Iniesta , Xavi ich miejsca zajma mlodzi gniewni Adama Traore , Halilovic i caly swiat bedzie pod wrazeniem ze w tak ciezkiej sytuacji to wlasnie Adama i Halilovic okaza sie zbawcami !!
1
Dawac tu tego dzika Adama Traore biega szybciej niz Bale i Robben. Bary jak robokop bedzie miotal jak szatan.
2
Moze to i dobrze ze tak sie stalo w koncu czas na chlopakow z barcy B ;) Adama Traore i Halilovic to pioruny .... Xavi i Iniesta do domu.
7
Adama Traore i Halilovic priorytet
0
banda decydentow zlodziei..
0
,,madre slowa goscia z przeciwnej strony" co w tym zlego ?
0
Przeczytaj dobrze :)
0
Dla mnie nic straconego w koncu zobacze upragnionego Adama Traore i Halilovica
20
ZaKaz transferowy chlopyyy Baj baj Odegaard