0

tak fuksiarsko idzie ten real ze glowa mała ... trafili do najlepszej 8 daleko im do niej w tej chwili.

0

Pieknie wracamy na TRON panowie !!!!!

0

Jezeli Danilo przejdzie do Realu to okaze sie straszna szmata bo osobiscie mowil ze bardzo cieszy sie z tego ze barcelona sie nim interesuje.

1

Moze zostac z nami tylko problem w tym ze gdy pilke trzyma Dani Alves caly czas czuje lęk ze zaraz cos odpieprzy i zazwyczaj tak sie staje to juz nie ten sam Dani ;)

1

Trzeba sie cieszyc z tego powodu bo Vermaelen jest bardzo solidnym stoperem zeby nie te sklonnosci do kontuzji to szczerze moglbym zaliczyc go do 10 najlepszych stoperow na swiecie. Grunt w tym ze bycie dobrym stoperem to nie tylko granie na bardzo dobrym poziomie a i wytrzymalosc ktorej Vermaelen wlasnie nie posiada.

0

Marze o Felipe Coutinho z liverpoolu ;)

0

ze tak powiem Manchester wypier...

0

to smieszne juz nie jest to jest zalosne do bolu szkoda typa zeby jakiejs depresji nie dostal Verma ;)

0

optymista roku z ciebie

0

suarez troche slabo czyta gre ;)

0

Widocznie slaby przyjaciel jak nie rozmawia o transferze ;) Prawdziwy przyjaciel powiedzial by gosciu nie masz wyboru dawaj tu do nas bo inaczej wpier...

0

Co do Douglasa jestem strasznie obojetny nie interesuje mnie on w ogole dla mnie moze trwac wiecznie w tej kontuzji ale za to z powodu Vermaelena sie bardzo ciesze.. beda z niego ludzie.

0

normalna kazdemu zdarzaja sie wpadki mimo wszystko uwazam Chelsea za poteżny zespol.

1

Ciesze sie bardzo z postawy Barcelony graja co raz lepiej Messi gra nieziemsko , Neymar depcze mu po pietach , za to Suarez zaczyna w koncu zyc. Pytanie tylko czy nasza druzyna jest gotowa by mierzyc sie np z taka potega jaka jest teraz Chelsea ?

3

mam nadzieje Vermaelen wroci w pelni sil i kontuzje nie bede juz go dotykaly. Pokaze na co go stac w koncu byly kapitan Arsenalu bardzo dobry i solidny gracz beda z niego ludzie ;)

0

No pewnie ze sie zdarzaja slonce odbijalo sie od lysiny Mascherano i chlopaka oslepilo ;pp

0

Ja rozumiem moze i zagral dobry mecz stara sie chlopak ogolnie nic do niego nie mam ale mysle ze Barcelona to nie jest dla niego miejsce mnie on nie przekonuje.

0

Bóg to Bóg potafi latac tak jak to Messi na obrazku w artykule wyzej !! ;p

9

Zobaczyc ten rajd messiego gdzie asystowal przy golu Pedro bezcenne.

2

hahah nawet nie idzie sie dostac na strone realu !! Method Not Implementedto /index.html not supported.

0

Gdzie tu jeszcze do 2016 roku nie ma o czym rozmawiac na razie.

0

Zanim przyjdzie to sie zejdzie jeszcze uhuhuh ;)

0

Ja czekam tylko na to az Vermaelen wroci i zaskoczy wszystkich hejterow... Moze bedzie filarem barcelony kto wie :)

0

Ogolnie Mega z niego kot .. byle tylko troche byl stabilniejszy na nogach i mniej sie przewalal.

0

to jest beznadziejne porownanie nie wiem czy Neymar w Premier League tyle by nastrzelal wiecej pewnie mialby ale kontuzji.

0

w Takim razie co z Rakiticiem ?

0

Starzeja nam sie zawodnicy !! Ten sklad zamknie pewną ere Barcelony !

1

zapomniales kolego chyba jak dlugo gral na bardzo wysokim poziomie i co wniosl do tego zespolu. Mial gorszy okres ale serce zawsze waleczne i teraz jak widzisz kolejny mecz na wysokim poziomie.

0

To prawda zasluguje tylko w tym momencie szkoda troche Rakitica chociaz szczerze ciezko mi by bylo wybrac kogo bardziej chcialbym widziec. Na tę chwile Rafa.

2

Pozdrawiam srodkowym palcem tych ktorzy chcieli by Dani Alves odszedl !! otóz Wraca do formy ! pzdr.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?