0

@JimMorrisonFCB Ma większy potencjał od Pietuszewskiego ?

1

@Aragorn33 Wogóle patrząc na największe gwiazdy ciężko jest żeby ktoś pozostał normalny. Między innymi dlatego trzeba doceniać Lewego.

0

@Ilka Po prostu chciał być traktowany poważnie, żeby nie było takiej żałosnej sytuacji jak z Danim Olmo.

0

@Ronaldinho10theking Włosy mu fruwają wokół głowy podczas biegania i to utrudnia myślenie i koncentrację.

1

Powinien zrobić sobie normalną fryzurę i wziąć się za grę.

3

@Kapitan hawk Popieram. Polityki tu nie powinno być, albo powinna być schowana żeby ten kogo to nie interesuje nie był oblewany tym gównem za każdym razem gdy tu wchodzi.

0

@Criss18Barca Sevilla w sezonie 1999/2000 zajeła ostatnie miejsce w La Lidze i spadła do Segunda. Wtedy zatrudniono odpowiednie osoby i dokonywano dobrych transferów i od tego czasu drużyna powróciła do La Ligi i była zaraz potem w czołówce. Wiele razy grała w Lidze Mistrzów, zdobyła dwa razy puchar króla i raz superpuchar Hiszpanii i wygrali Ligę Europy aż 7 razy (2006, 2007, 2014, 2015, 2016, 2020, 2023 ) z także superpuchar Europy w 2006 roku. Wspaniała seria -zostali rekordzistą w liczbie zwycięstw w Lidze Europy. Jednak po tym ostatnim wygraniu Ligi Europy w 2023 roku zaczęło się psuć, trafiła się seria nie trafionych transferów i klub popadł w marazm. Przez dwie dekady byli w czołówce a teraz po jeszcze niedawnej świetności pozostały już tylko wspomnienia i puchary w gablocie a czeka ich trudna walka o utrzymanie.

0

@Gaucho Trochę racji jest w tym wierszu a jest też odrobinę przekoloryzowane. Kiedyś na ogół ludzie więcej pracowali, ciężej i ogólnie bardziej zaangażowani byli w pracę. Dziś na ogół mają więcej czasu na pasje i hobby.

1

@Baros1990 Rapha to jeszcze nie dziadek.

0

@T^L Stul pysk baranie. I poczytaj historię polskiej pary, która udała się do Włoch jakieś 2 lata temu.

0

@pluszek Powinna jeszcze zbroję założyć żeby imigranci nie mogli jej skrzywdzić.

1

@Safrani To spoko. Dobrze aby zarządzający naprawdę byli normalni i chcieli pomagać zwierzakom. Bo w moich okolicach jakiś czas temu były takie sprawy że ktoś prowadził niby schronisko i brał dofinansowania a jak ktoś sprawdził to zwierzęta były w opłakanym stanie. (wstawiłem w poprzednim poście emotikonkę kota na końcu a pojawiły się wykrzykniki)

0

@kubix05 Tak jak niedawno Bayern zrobił z Nagelsmanem.

0

Czy dobrym pomysłem by było przesunięcie Kounde na pozycję środkowego obrońcy którą tak lubi po to żeby był tam starszy, bardziej doświadczony lider a nie młode żółtodzioby. Może byłby kimś podobnym do Martineza, bo przydał by się tam ktoś taki.

0

@FcPortoFan1999 Sen jest bardzo ważny, specjaliści od zdrowia polecają żeby kłaść się spać najpóźniej o 22 więc polecam Tobie żeby dziś pójść spać o tej godzinie hehe

1

@Safrani A no to spoko ????

0

@liberoFCB Niech się nie inspiruje bo bez profesjonalizmu będzie po nim.

2

Żeby był tak profesjonalny jak Raphinha to byłby piłkarzem wszechczasów.

0

@FcPortoFan1999 Gdzieś widziałem że Sporting wydał mnóstwo kasy na transfery. Mocni są ?

1

@FcPortoFan1999 Każdy decyduje się by wygrać jak najwięcej się da ale zwycięzca każdych rozgrywek może być tylko jeden.

1

@Safrani A co z kotami ? To dyskryminacja !!

1

@pt9 Po słowach głównym tematem jest myślałem że chodzi o politykę.

0

@agaFCB Dlaczego to zrobił ?

2

Współczuję ludziom którzy muszą mieć nie wiadomo co aby być szczęśliwym.

1

@Gary Dobrą masz pamięć jak pamiętasz kto gole strzelał i w jaki sposób.

0

@Kgorecki2500 Też pamiętam. Bardzo fajne były te wieczorynki. Czekało się na tą 19 żeby obejrzeć. Pozytywnie wpływało to na młodego człowieka gdy oglądało się coś tak pozytywnego.

0

@gaucho104 Wartość transferowa zawodników barcy sporo wyższa. Griezmann ma już 35 lat a fermin jest młody. Nawet bardzo słaby trener Xavi zajmował miejsce w pierwszej dwójce a to dlatego że Barca z realem mieli znacznie większy potencjał niż reszta.

1

@Gary Ok, źle zrozumiałem. Te mecze z MU też pamiętam. W pierwszym było 2:2. Dla Manchesteru strzelił gola czy nawet dwa i dobrze grał Mark Hughes. W drugim meczu było 4:0 dla Barcy, Stoiczkow z Romario rozmontowali obronę Manchesteru. To jedne z pierwszych meczów Ligi Mistrzów które pamiętam.

0

@Gary Pojechałeś specjalnie do Hiszpanii na mecz ulubionej Barcy a ta przegrywa 0:5 hehe. To pewnie najwyższa porażka Barcy w lidze w ciągu ostatnich 50 lat.

0

@gaucho104 Fermin jest lepszy od Griezmanna. Kounde potencjałem przewyższa Molinę a De Jong Llorentego. Ogólnie potencjał barca ma lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?