0

Wystawiać w takim meczu jak z Guadalajarą Yamala i trzymać go 90 minut a takiemu Dro nie dać wtedy szansy to czysta głupota. No ale niestety Flick boi się humorów Yamala i za mocno go ora. Oby nie odbiło się to na zdrowiu Yamala. A ten Dro skoro jest taki niecierpliwy to też nie wygląda to dobrze, jak zacznie grać to też może mieć wielkie ego. Szkoda Dro ale nie wiadomo jak potoczy się jego kariera, było już w przeszłości wiele wielkich talentów którym nie udało się zrobić kariery, takie obrażanie się gdy nie gra nie ułatwi mu zrobienia wielkiej kariery.

0

@MesQueUnClub_87 Nie biorę wogóle. Ostatni raz wziąłem gdy byłem jeszcze młody i nie świadomy a było to więcej niż 20 lat temu. Teraz wiem jak o siebie dbać, wogóle nie choruję i nie biorę antybiotyków.

1

@Safrani Miałeś szczęście że mogłeś oglądać spektakularnego Diego Maradonę w swojej najlepszej dyspozycji.

0

@kocuur Moim pierwszym wspomnieniem jest gra polskiej drużyny na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie i znakomite drugie miejsce. Potem oglądało się mecze reprezentacji Polski, wchodzili do niej olimpijczycy z Barcelony ale drużyna była wtedy słaba i często przegrywała. Reprezentanci grający za granicą często siedzieli na ławkach w swoich drużynach a i te drużyny nie były zbyt mocne. Potem pamiętam dobrze Mistrzostwa Świata w USA w 1994 roku, pierwsze które dobrze pamiętam. Polubiłem wtedy Brazylię, wtedy i później Brazylia była świetna, miała największe gwiazdy i piękny ofensywny styl gry. W tej Brazylii była tak wielka jakość w ofensywie że nie łapał się do niej Elber - najlepszy napastnik Bundesligi, który chyba w każdej innej reprezentacji miałby pewne miejsce w jedenastce. W grudniu 1994 kupiłem w kiosku pierwszą gazetę piłkarską tygodnik Piłka Nożna i od tego czasu zainteresowałem się bardzo piłką nożną i zacząłem ją dobrze rozumieć. Kupowałem potem prawie każdy tygodnik Piłka Nożna i miesięcznik Piłka Nożna Plus, zbierałem plakaty które tam były.

0

@Krzysztof1987 Presja na sędziów robi swoje. Ważne dla nich jest wygrać a że osiągają to także dzięki chamstwu to nie ważne. Osiągnąć swój cel nieważne jakimi środkami. Kiedyś lubiłem i Real i Barcelonę, Real może nawet odrobinę bardziej ale od czasu chamstwa Murinio nie lubię już Realu.

0

Kiedy zaczeliście się interesować piłką nożną ? Jacy byli pierwsi Wasi idole, jakie pierwsze dobre drużyny które polubiliście, pierwsze Mistrzostwa Świata/Europy lub inne rozgrywki które pamiętacie, pierwsze wielkie zwycięstwa lub porażki Waszych ulubionych drużyn ?

0

@Lisek Ja bym proponował zgłaszać takie coś do lokalnych gazet niech piszą artykuły o tym jeżeli zechcą, sprawa dla reportera, na facebooku założyć profil i pisać o tym, wysyłać skargi gdzie się da, zgłosić do prezydenta miasta Katowice. Może jakoś coś pójdzie do przodu dzięki temu.

0

@Sysia11 Nie mam pojęcia po co laski robią sobie te kacze wielkie usta. To takie sztuczne, przecież normalne wyglądają zdecydowanie lepiej. Od razu przychodzi na myśl że takie usta to tylko do obciągania. Piersi też lepsze naturalne. Figurę ma ładną, twarzy nie widać, ale wydaje się że też może być ładna. Gdyby się nie zniszczyła to była by fajna laska. W tym całym szoł biznesie rozum staje się deficytowy.

0

@clyde Wśród duchownych trudno jest znaleźć prawdziwie wierzącego niestety.

0

@Hektor16 U mnie w parafii ( a jest ona duża w porównaniu do sąsiednich) w tamtym roku od stycznia do września były tylko 3 śluby. W Październiku też jakiś chyba był. Bardzo mało.

3

@draxidox Znam osoby dla których ukończony kierunek studiów jest zupełnie bezużyteczny ale poznały na tych studiach swoją drugą połówkę ,więc w sumie te studia to był dobry wybór.

0

@mrboom Nie można sugerować komuś jak ma postępować w interakcji z innymi, kim ma być zainteresowany. Ona sama sobie oceni czy ktoś wystarczająco ciekawie zagadał, czy jest interesujący itp.

1

@July_6_BcN Mecz rewanżowy Deportivo La Coruna - Ac Milan 4:0, uwielbiałem tamto Depor. Gra polski na igrzyskach olimpijskich 1992, finał MŚ w 1994, 1998, 2002, 2010, 2022, spektakularna Barca w sezonie 1999/2000, Polska na euro 2016, też te Mś w skokach w seefeld i triumf Zbigniewa Bródki bo komentator również był świetny. Też 4 gole Lewego z Realem Madryt i 5 z Wolsburgiem. I też świetna Wisła Kraków Kasperczaka gdy gromiła silne zespoły w europejskich pucharach w 2003 roku. Szkoda że byłem za mały gdy spektakularny był Diego Maradona w MŚ 1986.

0

@4Fabregas4 A Pedri jak wyglądał u Xaviego ? Ciągłe kontuzje a teraz jest najlepszym środkowym pomocnikiem świata. Inni też się nie rozwijali.
Xavi w temacie rozumienia gry na pewno jest świetny ale nie miało to wogóle przełożenia na grę zespołu w ostatnim sezonie, w przedostatnim też dużo było zwycięstw 1:0. Żeby drużyna z takim potencjałem się męczyła ze słabeuszami ? Słabo wyglądało przygotowanie fizyczne u niego, mentalnie drużyna była słaba, taktycznie było kiepsko, przegrywali wszystkie mecze z silnymi przeciwnikami no chyba oprócz Atletico. I strasznie denerwowały te głupie wypowiedzi. Przyszedł dobry trener i pokazał czy z tą kadrą da się rywalizować z najlepszymi w Europie (zmiana Gundogana na Olmo nie robi jakiejś kolosalnej różnicy w sile tej kadry). A w jakieś większe zasługi dla gry zespołu u Flicka wątpie, jeżeli nie była to kurtuazja to może były to jakieś szczegóły. A może po prostu drużyna po Xavim była tak rozregulowana ( i piłkarze to widzieli i czuli) że łatwiej było Flickowi zrobić całkowity reset, namówić graczy na coś nowego, innego, inne rozwiązania taktyczne, bo gdyby u Xaviego niektóre rzeczy jakoś działały to piłkarze może nie byli by przekonani by to drastycznie zmieniać.

0

@clyde Wchodzi się na stronę barcy i czyta newsy a obok jest okienko gorące dyskusje, zobaczy się je i tam jak coś ciekawego się pokarze to się wchodzi i czyta i już się wie że na stronie barcy jest forum dyskusyjne.

0

@4Fabregas4 Potencjał Yamala by dostrzegł każdy trener, asystent lub kto grał w piłkę. Inny trener gdyby trenował wtedy barcę też by dostrzegł talent Yamala i gdyby dawał mu szanse to dla młodego Yamala który wtedy miał w głowie tylko piłkę też był by to zaszczyt i też by się rozwijał. Ale dlaczego nie rozwijał się u niego świetny teraz Raphinha czy inni piłkarze poza wychowankami ? A Flick co myśli to myśli a mówić to wiadomo że nieładnie jest krytykować poprzednika tym bardziej że to legenda piłkarska klubu.

0

@Metalowy14 To że wciągnął zdolnych wychowanków to jaka to zasługa, przecież każdy kto jest jakimś trenerem, asystentem czy kto grał w piłkę by dostrzegł że taki Yamal ma wielki talent. Jak przyszedł to prawda że trochę poprawił ale potem całkowicie mu się to rozleciało. Zadziałała magia nowej miotły, wielkiego nazwiska, wychowanka przywiązanego do klubu ale potem było fatalnie. Bakero jak przyszedł do Lecha to na początku też jako tako to wyglądało. A w przypadku Xaviego to co było potem było fatalne, niesamowicie mnie denerwował ten gość, ogromne szczęście że zdecydował się na to przyznanie że ma bardzo słabą kadrę i że Laportę to zdenerwowało to inaczej mogli byśmy oglądać tą padakę do dzisiaj.

0

@Arden Przecież to oczywiste że nie można żonie tego mówić. Taka ich natura że ciągnie ich do mocnych facetów. Jak on mógł wcześniej tego nie wiedzieć. Teraz jego sytuacja w jego związku jest identyczna jak sytuacja Xabiego Alonso zaraz po wygranym klasyku z Barcą i napyskowaniu mu przez Viniciusa bez żadnych konsekwencji. Teraz niech jego żony się gdzieś czepi jakiś pewny siebie rozwodnik to będzie miał kolejną wielką traumę.

0

@Pawlak1992 To prawda. W takim klubie trener musi także mieć osobowość żeby umieć wprowadzić swoje zasady, swoje przygotowanie fizyczne i umieć zmotywować zawodników do pracy na treningach i meczach bo to jest kluczowe. Ale z drugiej strony Setien ma też trochę racji bo w obecnej drużynie niemal wszyscy są w najlepszym piłkarsko wieku i są głodni sukcesów a po 30 jest tylko Lewy ( Wojtek odgrywa małą rolę) a u Setiena było sporo wielkich utytułowanych nazwisk ale byli już po 30 i nie byli już w stanie dawać tego co wcześniej. Jan Urban gdy pytano go o powołanie Klicha bo był w dobrej dyspozycji powiedział jedną bardzo mądrą rzecz: w drużynie nie może być zbyt wielu starszych zawodników.

2

@4Fabregas4 Xavi nie ma żadnej zasługi w tym jak teraz wygląda drużyna. Sam nie umiał wykorzystać tego wielkiego potencjału który miał i mówił że to wina zbyt słabego składu.

2

@FCB24 Nie Lewego wina że pozostali reprezentanci poza jednostkowymi przypadkami nie byli i nie są na jego poziomie.

1

Lewy słusznie wygrał. Rozsławia Polskę na cały Świat. Moja siostra lubi podróżować i jak pojedzie w bardzo egzotyczne i odległe części Świata i powie że jest z Polski to miejscowi najczęściej kojarzą Polskę z Lewandowskim. Poza tym trudniej jest być w czołówce Światowej w sporcie który uprawiają miliony niż w sporcie który uprawiają tysiące osób.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?