6

Za mocno gwiazdorzy. Lepiej by było gdyby w skupieniu czekał na mecz.

3

@Ilka Musi złapać na numerek jakiegoś mega przystojniaka to będzie miała pół ładne dziecko.

1

@FCBparasiempre Dziś trudno by było wyobrazić sobie takie rotacje. Ale dla formy sportowej taki czasem odpoczynek jest dobry. Laudrup najczęściej siadał na ławce i potem przeniósł się do Realu gdzie wymiatał.

1

@kubix05 Najlepszy serial.

0

@tomek8756 "Niesprawiedliwość w futbolu też ma swój urok" ... Co on bredzi ?

0

@LAMC_10 Najlepsze miejsce to moja piękna wioska, cisza, spokój tylko dzików i żurawi tutaj za dużo.

0

@FcPortoFan1999 Ja bym chciał żeby gdziekolwiek do kraju przyszedł ale on mówi że tu byłaby na nim za duża presja i się zapewne nie zdecyduje.

0

@gaucho104 Chciał bym go zobaczyć kiedyś w ekstraklasie, ale niestety on wypowiada się w taki sposób że wygląda na to że nie interesuje go powrót do gry do kraju.

0

@takisobiektos Za dużo alko też nie dobre ale dragi są sporo gorsze.

0

@Encore Do tej pory dobrze że go nie powoływał bo po co przeciążać taki talent. Teraz pewnie jak Oskar wyzdrowieje to będzie musiał już go powoływać bo oszalałe media i pseudo eksperci z niskim IQ będą mocno ujadać ale nadzieja w trenerze Porto bo zdejmuje go około 60 minuty. Gdyby Xavi zdejmował Gaviego około 60 minuty to teraz barca by miała dostępnego wojownika w pomocy a ten debil postępował w myśl zasady " jesteś dobry to trzeba cię zaje... " i teraz Gavi jest cieniem piłkarza jakim mógłby być. Z Yamalem też może być nie ciekawie.

0

@Remi70 Uważasz że polacy powinni yebać na innych ? Trochę pomóc i tyle a nie dawać w swoim kraju obcym obywatelom większe prawa niż obywatelom Polski. Nic z tego nie będziemy mieć a władze Ukrainy jeszcze plują nam w twarz czcząc Banderę.

1

@Bubuu Nie bo to zło które niszczy ludziom mózgi.

0

@gumaz No są obłąkani a najgorsze jest to że naród ich wybrał do rządzenia.

2

@FCB_dimiC Bo im odbija.

0

@Faro Nie szczepiłem się i jestem bardzo zadowolony. A znam takich którzy po szczepionce odeszli z tego świata i znam też takich którym się zdrowie pogorszyło po wzięciu szczepionki.

0

@BezglutenowyPedri W moich okolicach osoba mówiła że jest zapisana do lekarza i musi ogromnie długo czekać bo w pierwszej kolejności przyjmowani są ukraińcy.

0

@Ilka Kiedyś obstawiłem chyba stówkę - przegrałem, potem chyba ze dwie czy nawet więcej i też przegrałem. Wk... znaczy zdenerwowałem się mocno. Już tak dużych pieniędzy nie miałem i przyszło mi na myśl żeby podkradnąć rodzicom pieniądze ( bo wiedziałem gdzie trzymają) i obstawić żeby się odbić i potem oddać im te pieniądze jak wygram. Miałem taki plan ale finalnie nie zdecydowałem się na to. No i dobrze bo jak bym znowu przegrał to była by lipa. Obstawianie w nerwach raczej nie wychodzi.

0

@LAMC_10 Nasza ekstraklasa jest mocna. Drużyny wydające kilkanaście milionów euro są w strefie spadkowej.

0

@Ilka Nie brałem takich pewniaków po 1,4 tylko takie mniej oczywiste. Chyba 2 czy 3 remisy. A obstawiałem ten kupon na szybko bez zastanawiania bo spieszyłem się na autobus do domu. I nie sprawdzałem wyników od razu tylko kumpel mnie zapytał co tam obstawiłeś bo był wtedy ze mną jak obstawiałem i mu się zdawało że dobrze. Ja mu mówię jakie mecze a on ten wszedł , tamten też i kolejny też , czwarty też i piąty a szósty też mu się zdawało że był remis tak jak obstawiłem. No i weszło.
Kiedyś też miałem taki kupon gdzie było 13 meczów i też weszło ale były niskie kursy. I razem z nim 3 inne kupony które weszły. Ale ogólnie nie liczyłem ale chyba więcej włożyłem kasy w obstawianie niż wyjąłem.

0

@LAMC_10 Wtedy by się myślało że to może za wcześnie. Może było by lepiej gdyby odżywiał się tak jak Lewy ?

3

@FcPortoFan1999 Pierwsza porażka Guardioli jako trenera barcy to była z Wisłą.

1

@LAMC_10 To już skoczkowy staruszek. Kiedyś jak szukał formy to niedługo potem znajdował teraz już się tak nie da.

0

@Ilka No ta pani bokserka o której jest temat.

0

@Ilka Takie coś to trafi się chyba tylko raz w życiu. Miałaś coś podobnego ?

0

@Ilka To jakaś koleżanka z sąsiedztwa ?

1

@Ilka Prawie weszło.
Ja kiedyś postawiłem 2 zł i wygrałem 502,50 zł. 6 meczów

0

@Ilka Szkoda mi trochę dziewczyn które uprawiają boks bo dostają trochę po swoich główkach.

0

@Remi70 Biletów do komunikacji miejskiej nie musieli mieć a polacy mieć muszą. Do lekarzy polacy muszą czekać w długich kolejkach a ukraińcy są przyjmowani szybko. Pis nawet wprowadził prawo że ukrainiec przepracował trochę tutaj i dostawał emeryturę ale chyba platforma to wycofała.

2

@Ilka Fajne spodnie, takie dopasowane.

0

@clyde Na szczęście jeszcze jest. Na Konfederację. Pis i platforma dają większe prawa w naszym kraju ukraińcom niż polakom a konfederacja jest temu przeciwna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?