1

@626 nie ma się czym chwalić.

1

@P33ck jeszcze 4 punkty i by było tyle co na koszulce.

0

@MesQueUnClub96 Przejdź na tenis stołowy.

0

@Colin94 Przecież przegraliśmy w dogrywce to prawie jak wygrana...

1

@Deviler Mamy taką szansę na LM jak ty na podwyżkę na zakładzie u lucka.

1

@tristan87 Piłka wysokich lotów.

1

@NeroTFP1 Dobry z nim i Stallone był też taki film Nocny Jastrząb.

0

@jacobFCB Dobre dobre

0

Co kupujecie Comentateiro na dzień dziadka?

0

@Culer9002 Tak jak my ich w LM.

0

@Borneo Bez byka widzę rozwijasz się.

0

@MesQueUnClub96 A maszyna Xaviego?

0

@KmN Krakena masz.

0

@kosiarz92 Szkoda żeby taki skoczek się rozdrabniał na drobne , powinien zakończyć karierę tak jak Małysz z honorami .

0

@JanneAhonen A to było oficjalne zakończenie gdzieś?

0

@JanneAhonen A ty kiedy kończysz karierę?

3

@gumaz Na porządne mrozy kalesony to dobra sprawa,zawsze cieplej.

3

@MESSIah16 Podobno ten siwy to Comentateiro.

2

@Comentateiro Taki unikat jak ty który się rodzi raz na sto lat.

1

@budel17 8 milimetrów też dobry film z nim.

3

@Kessie Obskurna ta biedronka.

0

@A4ron Nieźle masz tam pod deklem.

0

@Stinger_ Pamiętam że występował wtedy w parze z Davisem .

2

@AFA90 Jak go ktoś poprosi o wywiad to się nie zmieści w kadrze.

1

@Sinirsey pieniądze nie śmierdzą.

3

@ProMILsOstatnio leci taki utwór w radiu "witajcie w naszej bajce " , pasuje do rządów Tuska.

0

@Ojciec5tkidzieci Bo to o to w tym wszystkim chodzi.

2

@escarabajo Jeszcze wybraniec śmierci jak klepał Jamajczyków.

0

@michal26 W sieci zła film 1998r.

7

@Rust_Cohle Mario taki nie jest...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?