0

@Stinger_Trafi na maszynę Xaviego i skończą się złote piłki.

0

@tristan87 Z karnego na aut?

1

@lucca87 Puchar Europy jak coś LM nie było wtedy

0

@konrad1661 Czysta prawda.

0

@Borry Samobójczy owszem

0

@MesQueUnClub96 Anka pomasuję, co nie co...

1

Zrobiłem symulację i wychodzi mi że będzie 1:1..

2

@Ojciec5tkidzieci Piwo to nie alkohol, jak mówił Ferdek.

9

@Kessie Z liścia chyba.

1

@Herato Bert van Marwijk

2

W sumie najlepiej to w ekstraklasie na ten czas to grają Śląsk i Jagiellonia.

1

@Comentateiro Xavi to mógłby się uczyć od wszystkich,ale nic to by nie dało.

0

@Rust_Cohle Od hydraulika.

0

@FcPortoFan1999 Pogoda taka butelkowa.

3

@Keson Z Sld to chyba Marek Borowski a nie Borkowski.

1

@Comentateiro Wreszcie zauważyłeś że pierd..lisz trzy po trzy,lepiej późno niż wcale.

2

@VamosRakieta Konsolidacja elektoratu.

0

@xVENUMx Balsam pomorski

4

Kevin sam w domu> Kevin Prince Boateng.

1

@koksik2700 Siedzenie jak marzenie.

1

@MesQueUnClub96 Ty się za politykę nie bierz ,bo cię mafia zabiję..

0

Komentarz usunięty

5

@bartas97 A kto myślał inaczej to debil.

18

@QQL5 Zjeść rosół w niedzielę.

3

@Michu94Wośp powinien być ponad podziałami no ale ..

8

@Michu94 Owsiak to już politykier pełną gębą, a szkoda.

1

@MesQueUnClub96 No fakt najbardziej sprzedajna partia na świecie.

0

PSl które rządziło 8 lat z Platformą,a teraz 3 droga .....

0

@abram3k Praktycznie można przyklepać wygraną tylko ile stawiam 3:1.

1

@Essos Xabi Alonso robi całkiem dobrą robotę w Bayerze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?