0

@A4ron wypiliście chociaż jego zdrowie?.

2

@Romario87 Może nie masz prawa głosu.

7

@Mario96w On taki nie jest...

0

@TR3YWAY A co byś załadował?

3

@Mezocyklon87 W Arabii Saudyjskiej.

6

Dzisiaj na tv puls sobota z Jasonem Stathamem ,kolejno filmy Blitz, Joker i Porachunki.

0

@FcPortoFan1999 U mnie też 50 zł dawali rodzice ,nie ma co im kabzy napychać.

0

@FcPortoFan1999 Ile dajesz?

1

@FcPortoFan1999 Łakniesz wielkiego futbolu.

0

@Bykunn Nie alkohol ze sklepu to nie trucizna,no chyba że chlejesz bez umiaru i jesteś alkonem to tak.

0

@KRISU77 Się piję alkohol ze sklepu a nie z mety.

0

@FcPortoFan1999 Na sucho to nudy na pudy.

1

Butelkowa pogoda

0

@Stinger_ Z umiarem to tak 0,7 .

1

@Przemek2323Idziesz z duchem czasu.

0

@Chada Po taniości pojechanie...

4

@Kgorecki2500 Przemek teraz nie ma co komentować stracił sens życia ....

0

@Deviler Może po ziole będą mniej agresywni.

1

Ciężkie dni nadchodzą dla tych odchudzających się, trzymajcie się tam.

1

@VegetaPolska Jerzy Kulej.

0

@kuz Może u lucka jakieś zajęcia praktyczne ,oni tam setek nie marnują.

0

@FcPortoFan1999 No oby dwa kluby z Łodzi to delikatnie mówiąc szału nie robią.

0

@FcPortoFan1999 Ja jutro zasiadam z kuzynem do meczu Widzewa z Pogonią i liczę na wielki spektakl.

18

@skubi99 Albo Braun z gaśnicą.

0

@ranger3120 Z Ojcem Mateuszem by zagrał a nie z jakimiś amatorami.

12

@Kgorecki2500 Sienkiewicz minister kultury "h.j dupa i kamieni kupa" ,no dobre dobre.

3

@Koorsik Starość nie radość.

11

@MesQueUnClub_87 Ja pamiętam jak twarz tego strajku Marta Lempart pluła na policję i krzyczała "wy...rdalać".

2

@DaPidejpi Najważniejsze że demokracja nastała jest się z czego cieszyć.

1

@MOLESTA Taki inteligentny elektorat a pisać porządnie nie potrafi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?