kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3YWAY O 12 to ja się będę przekręcał na drugi bok.
12
@Azi Ja myślałem że po tym golu na 2:2 już się nie podniosą.
4
Gra siadła jak Di Maria zszedł.
1
Gorsza z pary Chorwacja wygrywa z gorszą z pary Maroko to wnioski nasuwają się same ,wychodzi na to że Argentyna to bierze.
0
@Homeopata8989 Po tym marazmie za Doleżala to fajnie popatrzeć ,teraz turniej czterech skoczni i Polacy w gronie faworytów fajnie będzie obejrzeć.
1
@Chaoss Szkolnikowski
2
@MESSIah16 Piękna zima i Brazylii nima
0
@Worny Dobre to haha.
0
Chorwacja zaprawiona w bojach.....
0
@sebo939 Jak się doczłapią do tego finału i Ronaldo jako rezerwowy wejdzie np. w 2 połowie i strzeli decydującą bramkę do będą niezłe jaja.
0
Z wszystkich grup tylko grupy f do ćwierćfinału awansowały Maroko i Chorwacja.
3
@Kgorecki2500 Może Roberto Martinez.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niewykorzystane sytuacje potrafią się mścić.
2
@bartekvisca To Argentyna przeszła już Australię?
0
@tomek8756 Takiego Alfonsa z takim stażem że świecą szukać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak patrzę na ten mundial to Francja-....
2
@Kz1234 Wasylowi złamał nogę.
0
Endo widzę ale mondo ....
0
Waleczni samurajowie do boju.
13
@Ptasior Akurat to że Legię spuścił do strefy spadkowej to dobrze.
7
Rocznica 2 lata temu zmarł Diego Armando Maradona.
0
@MESSIah16 Do tworek.
1
@FcPortoFan1999 Oby.
1
Jutro o tej porze tutaj to będzie niezły Meksyk.
2
@Sulimo Angoli wciągnie nosem.
0
Tego bidoka Barcisia to kroją 2 razy w tygodniu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika