1

@TR3YWAY O 12 to ja się będę przekręcał na drugi bok.

12

@Azi Ja myślałem że po tym golu na 2:2 już się nie podniosą.

4

Gra siadła jak Di Maria zszedł.

1

Gorsza z pary Chorwacja wygrywa z gorszą z pary Maroko to wnioski nasuwają się same ,wychodzi na to że Argentyna to bierze.

0

@Homeopata8989 Po tym marazmie za Doleżala to fajnie popatrzeć ,teraz turniej czterech skoczni i Polacy w gronie faworytów fajnie będzie obejrzeć.

1

@Chaoss Szkolnikowski

2

@MESSIah16 Piękna zima i Brazylii nima

0

@Worny Dobre to haha.

0

Chorwacja zaprawiona w bojach.....

0

@sebo939 Jak się doczłapią do tego finału i Ronaldo jako rezerwowy wejdzie np. w 2 połowie i strzeli decydującą bramkę do będą niezłe jaja.

0

Z wszystkich grup tylko grupy f do ćwierćfinału awansowały Maroko i Chorwacja.

3

@Kgorecki2500 Może Roberto Martinez.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niewykorzystane sytuacje potrafią się mścić.

2

@bartekvisca To Argentyna przeszła już Australię?

0

@tomek8756 Takiego Alfonsa z takim stażem że świecą szukać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak patrzę na ten mundial to Francja-....

2

@Kz1234 Wasylowi złamał nogę.

0

Endo widzę ale mondo ....

0

Waleczni samurajowie do boju.

13

@Ptasior Akurat to że Legię spuścił do strefy spadkowej to dobrze.

7

Rocznica 2 lata temu zmarł Diego Armando Maradona.

0

@MESSIah16 Do tworek.

1

1

Jutro o tej porze tutaj to będzie niezły Meksyk.

2

@Sulimo Angoli wciągnie nosem.

0

Tego bidoka Barcisia to kroją 2 razy w tygodniu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?