0

@MesQueUnClub96 Ewidentnie twój ojciec ma parcie na szkło.


0

@Coutinho007 Anczelot to tak ale Zizou to bym chciał zobaczyć w innym klubie.

3

@MesQueUnClub96 chyba Kamiński.

1

@Bocheno1 Bo ty wszystko ustami robisz ,od tego są maszyny wystarczy słuchać szefa .

2

@Rust_Cohle weź syna na bagażnik jak nie będziesz dawał rady to zamiana.

0

@Esteban_ Żebyś nie skończył jak Gagarin.

3

@Rastafarnianin Ja to bym chciał zobaczyć Zidana jakimś innym klubie ,coś mi się wydaję żeby ten czar szybko prysł.

4

@Compadre Bo co 15 minut kieliszek.

0

@masq Dustin Hofman

0

Rebrow pokazał ,Jaro to kiwi na śniadanie.

0

Ja ostatnio widziałem łoszaka takiego rocznego w lesie delikatnie wstał popatrzał.

0

@NeKenI Prawa grządka będę machał .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakby hurkacz wziął buty od Goffina to by był kompletny.

2

@Deviler Do tego to 200ml .

0

@D10SLEO Mario Web w zębach przyniesie.

1

@tristan87 Tomek Wałdoch jakoś ,lepszy obrońca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podobno wszystko było dograne wystarczyło wpisać kod i płotek.

0

Pepula odkorkuje Hallanda.

1

@Nazio87 Opozycja każda po 89r.,to wkleja a jak przyjdzie do rządzenia....

0

@Poro6niec Przecież u nas to trzeba poklepać trochę do tyłu i do boku ,chłop uśnie.

0

@messi33 żóbrówkę białą.

2

@Bagsik88 Jak by Bayern nabył Luka De Jonga to by z palcem w d.. ,zdobył mistrza.

2

@Rust_Cohle Dziwne ,a chodził ostatnio po osiedlu i chwalił się że to nadruk 3 d.

1

o 18:20 na TVP 2 turniej mistrzów w va banque .

1

@Ojciec5tkidzieci Głos rozsądku.

0

@Rust_Cohle fajna autoreklama.

1

@bartas97Na pewno będzie lepszy niż Raul..

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?