0

@Walker I za to pobił ten rekord.

0

@NeroTFP1 Jeszcze można by dodać Janusza Korczaka.

4

@Vegeta88 No chyba żeby się pośmiać to tak.

4

@Vegeta88 Po co ty z nim wogóle jakąkolwiek dyskusje prowadzisz , przecież to widać że jak grochem o ścianę.

0

Jak chce ktoś zobaczyć prawdziwego araba to tylko w Janowie podlaskim.

0

@FcPortoFan1999 A co ty nie w kościele?

0

@gumaz Budowlańcy zaczynają robotę .

0

@Borneo Nie no za 5 lat to już na pewno Trzaskowski...

1

@gumaz Karol Nawrocki prezydentem.

0

@FanBarcYxD Ale na urlopie to będziesz pił cały czas czy będziesz miał jakieś przerwy?

5

@mmaciass Zimbabwe

1

@clyde krupnik.

2

@blakkudium To nie był strzał,to było podanie górą wszystko ćwiczone na treningach.

0

@gumaz Pójdę boso .

0

@gumaz To początek końca tego autokraty...

2

@FcPortoFan1999 Marian Huja wreszcie wsadził.

3

@Who_you_mam Tylko tak kontrolnie żeby rozgonić chmury.

0

@FcPortoFan1999 Trzeba anulować bo przegramy.

2

@bezalkoholowy Tak myślałem że niepijący alkoholik.

2

@NeroTFP1 Trzeba to dobrze rozplanować.

6

Za 5 miesięcy Boże Narodzenie.

0

@Eklerek Ta ryba jest w gorszym stanie niż ty ,ze 3 razy odświeżana.

2

@Eklerek A nie lepiej kupić 10 piw i flaszkę po co ci ryba.

1

@FcPortoFan1999 I już pierwszy grzech.

1

Trzeba się po prostu dobrze odkażać.

7

@Arden Babcie Kasię wreszcie przebadali.

0

@zadafcb Na 2 nogi czy z telemarkiem?

0

@Encore Nie wywołuj Johna z lasu.

1

@Krzysztof1987 Boczek zrolowany ze śliwką wędzoną polecam.

0

@Krzysztof1987 Śmietana z marketu czy swojska?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?