4

Szpaki czereśnia odwieczne wojny

0

@FcPortoFan1999 W kościółku był?

0

Jak tam ten Wrzosek pokazał coś ciekawego bo nie oglądałem,tylko wiem że przegrał.

1

@Roobo Przecież to Małaszyński jest.

3

@Comentateiro Przecież Polska Reprezentacja już miała swojego Michaela Jordana a nazywał się Emanuel Olisadebe.

0

@GeneralXavi Nawałka jeszcze.

1

@Luciano99 Janczyk to pije połówkę przed meczem ,stać nas na to ?

1

@Kessie Pewnie siedzi w szatni i ostatnia przemowa przed finałem swojego idola.

0

@EncoreTriple H

2

@Kessie Stara recydywa

0

@Rifek Może i tak ale ten akurat oglądałem.

1

@BykunnZe 20 lat temu to nawet miał program Co z tą Polską chyba na TVP2 wtedy to był normalny dziennikarz.

2

@Przemek2323 Byś lepiej wpacił na nowy wóz transmisyjny a nie..

0

@tbas O ile dobrze pamiętam to 2 Polaków walczyło o finał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Czasy się zmieniły a pan zawsze jest w komisji.

3

@Zoker Przecież on tu na harmoszce gra haha.

1

@bartez90 No tak był już pijak co się a grobie pomordowanych Polaków przewracał ,donosiciel ,i gajowy vel bigos powiązany z WSI.

5

@Barca_Big_Moment A kto tam wygrał w zakładach karnych ? Chyba trzasku, a tam pełno takich właśnie osób Handlarzy, dealerów i nawet morderców,a po za tym kibicom nigdy jakoś nie było po drodze z Tuskiem i PO.

0

@RoberDzik football factory czy zawód gangster też dobre.

1

@Prorokk A wygrali chociaż w tych ustawkach?

0

@Luciano99 szkoda ze nie znalazł innego chłopa.

7

@Starrk A jakby Mentzen poszedł na piwo z Nawrockim to też cały internet by się zesrał, i tak to się kręci.

1

@kubix05 No ja dzisiaj sobie zrobiłem , bardzo dobra.

1

@Luciano99 Albo piwem przepić 100 ml.

7

@Borneo Ładnie ci ta polityka już mózg zlasowała.

3

@wojopancer Joffrey Baratheon z gry o tron.

9

@wyrek Ta cała Sznepf 8 lat w gazecie wyborczej pracowała także...

0

@Zoker Podobno to on produkował te słynne tabletki ufo .

0

@Losiex Ja bym wziął 2 butelki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?