kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Szpaki czereśnia odwieczne wojny
0
@FcPortoFan1999 W kościółku był?
0
Jak tam ten Wrzosek pokazał coś ciekawego bo nie oglądałem,tylko wiem że przegrał.
1
@Roobo Przecież to Małaszyński jest.
3
@Comentateiro Przecież Polska Reprezentacja już miała swojego Michaela Jordana a nazywał się Emanuel Olisadebe.
0
@GeneralXavi Nawałka jeszcze.
1
@Luciano99 Janczyk to pije połówkę przed meczem ,stać nas na to ?
1
@Kessie Pewnie siedzi w szatni i ostatnia przemowa przed finałem swojego idola.
0
@EncoreTriple H
2
@Kessie Stara recydywa
0
@Rifek Może i tak ale ten akurat oglądałem.
1
@BykunnZe 20 lat temu to nawet miał program Co z tą Polską chyba na TVP2 wtedy to był normalny dziennikarz.
2
@Przemek2323 Byś lepiej wpacił na nowy wóz transmisyjny a nie..
0
@tbas O ile dobrze pamiętam to 2 Polaków walczyło o finał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Czasy się zmieniły a pan zawsze jest w komisji.
3
@Zoker Przecież on tu na harmoszce gra haha.
1
@bartez90 No tak był już pijak co się a grobie pomordowanych Polaków przewracał ,donosiciel ,i gajowy vel bigos powiązany z WSI.
5
@Barca_Big_Moment A kto tam wygrał w zakładach karnych ? Chyba trzasku, a tam pełno takich właśnie osób Handlarzy, dealerów i nawet morderców,a po za tym kibicom nigdy jakoś nie było po drodze z Tuskiem i PO.
0
@RoberDzik football factory czy zawód gangster też dobre.
1
@Prorokk A wygrali chociaż w tych ustawkach?
0
@Luciano99 szkoda ze nie znalazł innego chłopa.
7
@Starrk A jakby Mentzen poszedł na piwo z Nawrockim to też cały internet by się zesrał, i tak to się kręci.
1
@kubix05 No ja dzisiaj sobie zrobiłem , bardzo dobra.
1
@Luciano99 Albo piwem przepić 100 ml.
7
@Borneo Ładnie ci ta polityka już mózg zlasowała.
3
@wojopancer Joffrey Baratheon z gry o tron.
9
@wyrek Ta cała Sznepf 8 lat w gazecie wyborczej pracowała także...
0
@Zoker Podobno to on produkował te słynne tabletki ufo .
0
@Losiex Ja bym wziął 2 butelki.