kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@krycha2201 Grosicki
1
@L4ngusta Imię Florentino mi się źle kojarzy...
1
@FCBparasiempre Nie latający Holender tak na niego mówili kiedyś .
0
@Joe_Barbaro Szeryf z Nottingham by na to nie pozwolił.
0
@Robert_Kubica Wygramy 2:1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bagor34 Trzeba poczekać jak mu skrzydła wyrosną to ze 250 mln będzie.
0
kto tam faworytem w snookerze?
5
@Wojciech123 Do każdego piwa 100 lub 200 inaczej tego nie widzę.
2
Bolesław Chrobry 1000 lat temu jako pierwszy poszedł w koronę.
4
@NeroTFP1 Nadchodzi najlepszy miesiąc w roku czyli maj, przynajmniej jak dla mnie.
1
@krajana Jutro wyjedziesz na miasto dostaniesz z wiadra to poczujesz.
6
@lucas/catalan Biały to zły kolor nie kupuj.
0
@Comentateiro To łobuzy .
0
@krefi10 Uważaj żeby cię jakiś dzik nie zaatakował od tyłu.
2
@kcule14 Piwo to na rozgrzewkę przed poważnym piciem.
1
@Aragorn33 Polacy przy drugiej połówce zawsze lepiej wyglądają.
0
@Pawel13sz2:0 wygramy coś czuję.
0
@A4ron Najlepsze są komentarze pod tym materiałem.
1
@Jakchcesz Nadzwyczajna kasta ludzi.
0
@kubix05 Armagiedon.
0
@Xaviball I oby ostatni..
0
@esem91 Jedyny kot który nie potrafi skakać.
1
@mekston To jest ta wschodząca gwiazda _F1?
7
@MichalZZZ Bayern Flicka
0
@EncoreJordan to odpowiednik Messiego w koszykówce a Lebron Cristiano.
2
@mrboom Ja to sobie często grilla robiłem zamiast obiadu np , odpalić i na słoneczku posiedzieć przy kiełbasce czy karczusiu no i oczywiście browar jakiś.
7
@NeroTFP1 18 stopni to już grilla można odpalać.
0
@MesQueUnClub96 2 seria to na żyletki będzie.
1
@Marian_Pazdzioch A ty nie na imieninach?Heleny dzisiaj.