2

@krycha2201 Grosicki

1

@L4ngusta Imię Florentino mi się źle kojarzy...

1

@FCBparasiempre Nie latający Holender tak na niego mówili kiedyś .

0

@Joe_Barbaro Szeryf z Nottingham by na to nie pozwolił.

0

@Robert_Kubica Wygramy 2:1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bagor34 Trzeba poczekać jak mu skrzydła wyrosną to ze 250 mln będzie.

0

kto tam faworytem w snookerze?

5

@Wojciech123 Do każdego piwa 100 lub 200 inaczej tego nie widzę.

2

Bolesław Chrobry 1000 lat temu jako pierwszy poszedł w koronę.

4

@NeroTFP1 Nadchodzi najlepszy miesiąc w roku czyli maj, przynajmniej jak dla mnie.

1

@krajana Jutro wyjedziesz na miasto dostaniesz z wiadra to poczujesz.

6

@lucas/catalan Biały to zły kolor nie kupuj.

0

@Comentateiro To łobuzy .

0

@krefi10 Uważaj żeby cię jakiś dzik nie zaatakował od tyłu.

2

@kcule14 Piwo to na rozgrzewkę przed poważnym piciem.

1

@Aragorn33 Polacy przy drugiej połówce zawsze lepiej wyglądają.

0

@Pawel13sz2:0 wygramy coś czuję.

0

@A4ron Najlepsze są komentarze pod tym materiałem.

1

@Jakchcesz Nadzwyczajna kasta ludzi.

0

@kubix05 Armagiedon.

0

@Xaviball I oby ostatni..

0

@esem91 Jedyny kot który nie potrafi skakać.

1

@mekston To jest ta wschodząca gwiazda _F1?

7

@MichalZZZ Bayern Flicka

0

@EncoreJordan to odpowiednik Messiego w koszykówce a Lebron Cristiano.

2

@mrboom Ja to sobie często grilla robiłem zamiast obiadu np , odpalić i na słoneczku posiedzieć przy kiełbasce czy karczusiu no i oczywiście browar jakiś.

7

@NeroTFP1 18 stopni to już grilla można odpalać.

0

@MesQueUnClub96 2 seria to na żyletki będzie.

1

@Marian_Pazdzioch A ty nie na imieninach?Heleny dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?