5

to jest k.. skandal ,to podchodzi pod trybunał stanu niech się Petru wypowie w tej sprawie?

0

już to kiedyś pisałem jak to gary jako ekspert pouczał w tedy jeszcze Moysa a pózniej Van galla ,teraz pewnie mu grzywka na oczy weszła hehe

1

jeszcze trochę i rusza z kopyta nasza fantazy liga ,13 lutego 1 mecz chyba.

0

trzeba ich trzymać na pulsie bo propagandę sieją Polskie obozy te sprawy ...,

2

cały czas płacą za stare uczynki, a już Markela robi nowe także...

0

heheh coś w tym jest...

9

ale żeby szwaby w naszym mateczniku mistrza zdobyli no nie wiem może ja jestem tylko uprzedzony

0

Guardiola to chyba ślepy jest najlepszą piłkę to grali jak Robben miał kontuzje ,Lewy z Mullerem fajnie współpracowali.

0

to nie by był taki głupi pomysł gorze niż za Nevilla grać Valencia raczej grać nie będzie ,a benek by się trochę odbudował takim średnim klubie .

0

Gary to trenował jakiś klub przed Valencią?

0

Oglądałem i też polecam dobre filmidło.

0

Labirynt też fajny.

1

czyli coś nowszego

0

kolekcioner kości

0

z Arsenalem to sobie raczej poradzimy ,ja to się trochę tego Psg obawiam jak byśmy na nich trafili ,wiem w tamtym sezonie wygraliśmy ale....

1

jak mogą media wspominać jak żydki trzymają łapy na wszystkich najważniejszych mediach światowych.

1

Dokładnie Ameryka jest wszystkiemu winna zdestabilizowała cały region i oczywiście umyła rączki,Cia tam niezłą robotę robią.

0

Martinez to wymiatał za Juppa w pomocy ,lekarza legendę wyrzucili a kontuzje są dalej.

0

Alaba na obronę chyba ? mają tam kogoś ?Benatia też szklany,masakra.

0

Martinez to niezła szklanka .

0

a ty trochę znerwicowany jak widzę, każdy może mieć swoje zdanie chyba ? nie stresuj się tak bo ci pompka siądzię.

0

strasznie się opuścił.

0

jeśli piszesz wulgarnie viska łeb na kogoś kto ma inne zdanie od ciebie no to nie wiem ...

0

jak był to owszem ale teraz...

0

jakbyś trochę pomyślał a nie kozaczył to byś wiedział że on to specjalnie powiedział żeby presje na arbitrach wywrzeć i żeby publika miała oko na was ...

0

Nole jest poziom wyżej od nich na ten moment ,a z Nadalem to pojechałeś po bandzie teraz to qupę gra .

0

denerwuję cię to ? chłopak wrzuca skład na mecz nic takiego nie robi chyba ?a może ktoś teraz patrzy na skład i się zastanawia np. miał obstawić mecz.

1

Teraz nie możemy narzekać to fakt ,ale każda wrzuta i palpitacja serca nie mów że nie ?

3

kontrolować mecz to można ale przy wyniku chociaż 3-1 ,a 2-1 to wiesz głupia wrzutka w pole karne ktoś tam dołoży głowę i remis.

0

niebezpieczne tematy żeby wyszło na światło dzienne ,lepiej zakończmy na tym hihi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?