kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
to jest k.. skandal ,to podchodzi pod trybunał stanu niech się Petru wypowie w tej sprawie?
0
już to kiedyś pisałem jak to gary jako ekspert pouczał w tedy jeszcze Moysa a pózniej Van galla ,teraz pewnie mu grzywka na oczy weszła hehe
1
jeszcze trochę i rusza z kopyta nasza fantazy liga ,13 lutego 1 mecz chyba.
0
trzeba ich trzymać na pulsie bo propagandę sieją Polskie obozy te sprawy ...,
2
cały czas płacą za stare uczynki, a już Markela robi nowe także...
0
heheh coś w tym jest...
9
ale żeby szwaby w naszym mateczniku mistrza zdobyli no nie wiem może ja jestem tylko uprzedzony
0
Guardiola to chyba ślepy jest najlepszą piłkę to grali jak Robben miał kontuzje ,Lewy z Mullerem fajnie współpracowali.
0
to nie by był taki głupi pomysł gorze niż za Nevilla grać Valencia raczej grać nie będzie ,a benek by się trochę odbudował takim średnim klubie .
0
Gary to trenował jakiś klub przed Valencią?
0
Oglądałem i też polecam dobre filmidło.
0
Labirynt też fajny.
1
czyli coś nowszego
0
kolekcioner kości
0
z Arsenalem to sobie raczej poradzimy ,ja to się trochę tego Psg obawiam jak byśmy na nich trafili ,wiem w tamtym sezonie wygraliśmy ale....
1
jak mogą media wspominać jak żydki trzymają łapy na wszystkich najważniejszych mediach światowych.
1
Dokładnie Ameryka jest wszystkiemu winna zdestabilizowała cały region i oczywiście umyła rączki,Cia tam niezłą robotę robią.
0
Martinez to wymiatał za Juppa w pomocy ,lekarza legendę wyrzucili a kontuzje są dalej.
0
Alaba na obronę chyba ? mają tam kogoś ?Benatia też szklany,masakra.
0
Martinez to niezła szklanka .
0
a ty trochę znerwicowany jak widzę, każdy może mieć swoje zdanie chyba ? nie stresuj się tak bo ci pompka siądzię.
0
strasznie się opuścił.
0
jeśli piszesz wulgarnie viska łeb na kogoś kto ma inne zdanie od ciebie no to nie wiem ...
0
jak był to owszem ale teraz...
0
jakbyś trochę pomyślał a nie kozaczył to byś wiedział że on to specjalnie powiedział żeby presje na arbitrach wywrzeć i żeby publika miała oko na was ...
0
Nole jest poziom wyżej od nich na ten moment ,a z Nadalem to pojechałeś po bandzie teraz to qupę gra .
0
denerwuję cię to ? chłopak wrzuca skład na mecz nic takiego nie robi chyba ?a może ktoś teraz patrzy na skład i się zastanawia np. miał obstawić mecz.
1
Teraz nie możemy narzekać to fakt ,ale każda wrzuta i palpitacja serca nie mów że nie ?
3
kontrolować mecz to można ale przy wyniku chociaż 3-1 ,a 2-1 to wiesz głupia wrzutka w pole karne ktoś tam dołoży głowę i remis.
0
niebezpieczne tematy żeby wyszło na światło dzienne ,lepiej zakończmy na tym hihi