kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Veratti by był lepszy to fakt ,tylko na tym gra polega że jemu to chyba za bardzo na trofeach nie zależy tylko na kasie ...,no fakt ligę francuską zdobędą ale wyżej chyba nie podskoczy, a w Barcy to jest top.
0
1 Klasyk Mou był pyszny..
4
A mógł byś podać wykreowane sytuacje Ronaldo?
0
Jak on tam teraz gra w tym Juve ? robi robotę ?,bo w tamtym to miał genialnych partnerów ,Pirlo i Vidala.
4
Barca -Bayern ostatni mecz Guardioli jako trenejro Bayernu ,w sumie nie chciałbym żeby tak mister kończył.
0
sorry zle przeczytałem luz ,jak patrze na to trio zaraz mi się przypominają mistrzostwa w Japonii i Koreii,i Ronni zgwałcił Seamana
0
który tercet ?
0
A nuż zaskoczą z Realem nigdy nic nie wiadomo.
0
Gary już tam odpowiednio ustawia blok defensywny ,
2
To tak samo na miejscu Cr mógł by być Lewy trochę bramek strzelił mniej ,ale przyczynił się do wygrania ligii niemieckiej ,a tak ogólnie powinno być MSN na podium .
0
a defensywa kuleje ...
0
statystyki nie grają heheh,coś w tym jest.
0
stare przysłowie mówi ,czym się ....
0
Dzisiaj to wszystkie są pyszne .
0
No to pewnie był jechany..
0
Luz dalej nie pytam...
0
pozdrowionka dla Podbeskidzia trzymajcie się na czele jak najdłużej ,liga będzie ciekawsza ,nie wiem czy kibicujesz?
0
Prawda Redbull jest tylko jeden reszta to badziewie ,kiedyś se wziąłem na kaca na polepszenie tigera,ani polepszenia kacor został i jeszcze mi się tym gównem tigerem odbijało masakra.
0
No to przekroczyłeś tą magiczną barierę chyba...
0
Ja piję tylko w weekend to chyba nie jest zle ....
0
ja sobie zawsze zakupuję tak żeby mi starczyło na 2 dzień .
0
Tadzik na górę.....
0
Sorry ,rosołem to mógłbym się podzielić ale nie piwkiem,nie dziś ...
0
To ostatnie pytanie to mi się wydaję że Cra to już Neymar za przeproszeniem wciąga go nosem ,do Messiego trochę mu brakuję ale w jednej drużynie cięzko o 2 liderów .
2
2 piwo oficjalnie odkapslowane..
0
Ciężko porównać ale wziąść najlepszą wersje Barcy a Milanu chyba jednak Barca...
2
Bania u cygana od rana ...
0
Lm się nie zdobywa na tak zwany myk i masz ,kupę szczęścia trzeba mieć i farta ,Real prawie miał nawet Mou klękał i nic..
0
chłopie za wczasu wyskakuj ,okno życia masz?lub znalazłeś?
0
trafi na jakąś drużynę z topu i bida będzię .