1

Z reguły drużyna która chce awansować do Lm po wygranym mistrzostwie powinna się zaje.. wzmocnić a u nas z reguły najlepszych sprzedajemy i w tym sęk.

0

Wystarczy popatrzeć na Roberto większość go skreślała ja też ,a teraz wyskoczył i można ?

0

To ja bym od trenera zaczął.

0

to to ja wiem że na chwile ,tylko wolałbym że by się młodzi ogrywali a nie dziadki jakieś na chwile paranoja .

1

Isco do środka a Silva na skrzydło.

1

krycha podpisałeś już nowy kontrakt ,to możesz co nieco podłamać w następnym meczu,najlepszych zawodników, Cr zostaw on wyznacza ostatnio linie spalonego tylko.

0

Właśnie miałem to napisać ,bardzo dobre transfery skrzydłowych jeżeli ominą ich kontuzje najlepszych graczy ,piekielnie silny przeciwnik będzie .

1

Już kiedyś był jeden dom spokojniej starośći i jak skończył wiadomo ...Milan.

0

co to się z tą Jagą dzieje masakra ?

0

Ronni mój ulubiony piłkarz ,każdy mecz w jego wykonaniu to był spektakl ,tą brameczkę z Chelsea z miejsca przy 2-3 obrońcach to do tej pory nie wiem jak on to wcisnął magik poprostu.

0

U siebie to raczej wygramy ,najważniejsze na zero z tyłu .

0

Veratti to przeczyta uwieŻy I może się skusi.

2

Z młodych to niewiem Skorża jest do wzięcia perspektywiczny i cały czas się uczy.

1

Czytałem gdzieś niedawno że od dziecka kochał Real podobno .

0

3 wahadłowy ..

5

Gdzie to wyczytałeś?

0

3;1 2 Neymar 1 Suarez.

1

Komentarz usunięty

4

I 3 trudniejszy do wyciągnięcia.

0

Tam kiedyś trafiałem...

0

ale że Allana Sherera nie ma dziwne.

0

Cole to chyba jest niżej

0

Nie przestaną a nuż Lucho wejdzie na stronę i luknię i bach oczarowany.

9

2 legend chyba ?

0

Rakieta zatankuje odpowiednie paliwo i będzie dobrze.

3

Bo całą robotę robili Pirlo i Vidal w Juve.

2

o 18 będzie 1 gwizdek.

1

Klasyki się żądzą swoimi prawami , pewnie będzie na styku tak jak napisałem wcześniej.

1

1;1 lub 2;1 dla Legii ,a w kwestii trenera to bym jeszcze parę meczy poczekał ,a ciekawe jak by np wypadł Nikolić w jakimiś meczu oczywiście mu tego nie życzę ciekawe jak by Legia zareagowała bo narazie to on tą całą ofensywę pcha.

0

Dzisiaj hit w Warszawie jakie typy ? Będzie niespodzianka .?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?