1

Modrić się trochę za dużo kisił w tym Totenhamie

0

no właśnie był Ferguson to jeszcze jakoś trzymał opcje , a teraz bida nawet Autbusy nie kursują podobno.?

0

a wiesz dlaczego bez sensu ,ty wiesz swoje i on wie swoje i tyle.

0

Nie stresuj się to jest wszystko nasze podwórko czyli Barca ,a jak ktoś ma inne poglądy to zawsze można pogadać oczywiście merytorycznie

0

Dla kibica liga Angielska będzie lepsza z prostego powodu jest nieprzewidywalna to raz ,dwa z reguły w hiszpańskiej Real i Barca zawsze wygrywają i nie ma tej podniety i ot cała opcja

0

Zawsze jest tak jak się spotka fan ligi tej i tej to wiadomo że będzie dym.

0

On już się nie cieszy z prostego powodu ,pewnie już się rejestruje na innej stronie , a może nawet już łapię bana w tej chwili heh

0

Widzę że macie się ku sobie ale mniemam wesela nie będzie?

1

Ja młody już nie jestem ale wiem na 100 procent i w pełni go popieram że taki Kukiz ale tylko moim zdaniem , pewnie wyskoczy zaraz hejter jakiś mniejsza ,chciałby zrobić i pewnie by zrobił gdyby miał możliwości ,instrumenty do tego ale ten układ się nie da tak łatwo za długo tą naszą rzeczpospolitą trzymają w ryzach.

0

Przyjdzie Kloop i zmieni oblicze ziemi tej ziemi?

1

Dosłownie ,ale jeżeli ktoś patrzy w media i tym się sugeruje to jest deb...,trzeba mieć swój umysł i wymieniać poglądy z innymi ludzmi czyli z tobą i nie tylko ,więcej się dowiesz w 10 minut tu niż tam w tydzień taka prawda

0

Jak tak hejtujesz dzieci to może zacznij od siebie co?

2

ha ha ale ty głupi jesteś cieszysz się z że inny człowiek ma kontuzje ?

0

Takie potyczki trenerskie z Mou ,Wengerem ,Van Galem itd Nie ma co gdybać zobaczymy .

1

To że mu się udało w Borussii to nie znaczy że mu się uda w Liverpoolu , ale w sumie dla dobra Angielskiej piłki to dobrze że przyszedł z nim są zawsze ciekawe wywiady

1

Autobus Mou jest w trakcie przeglądu nie wiadomo kiedy wyjedzie .

0

Rasialdo na niego było pamiętam trochę drewniany

1

To co oni gadają w mediach to jedno a to co przy stoliku to drugie próbkę mieliśmy nie dawno .

2

Taka menda to ci ostatnią złotówkę z portfela wyciągnie ,uczeń Balcerowicza to wystarczy żeby na gościa nie głosować

0

ogólnie figurant banksterów z tego co czytałem

11

A Petru to nie był wcześniej w komitecie wyborczym Platformersów?

0

Komentarz usunięty

1

w 2010 to powinien wygrać Sneijder chyba, z klubem wszystko wygrał i vice mistrzostwo świata

0

No lansują chłopaka bo Polak strzela wszystko fajnie ,szans nie ma raczej ,trochę krzywdę robią chłopakowi ,gdzie nie wejdziesz na portale wszędzie Lewy,Lewy przez tą natarczywość to jest przesyt tym Lewym wszędzie i z tego są hejty na niego.

2

W każdej formacji mamy piłkarza klasy światowej.

1

Jak w tym sezonie zdobędzie ligę ,Lm chociaż i będzie decydującym zawodnikiem to kto wie,ale po tej opcji z Riberym który wygrał praktycznie wszystko w piłce klubowej śmiem wątpić.

15

Ale to nie legalne ...

0

Przecież w tej Irlandii to same chłopy grają to każdy wie kto się interesuje piłką czyli ,pokryją Lewego i ataku nie ma niestety ,jeżeli Nawałka wystawi 1 napastnika to będzie gwózdz do jego trumny niestety.

0

Nie mamy typowego kreatywnego pomocnika i to jest fakt od dawna ,dobrze że Lewy te górne piły bierzę i rozgrywa na boki ,Krycha się trochę w tej hiszpanii podciągnął ale to jeszcze nie to.

0

9 kompania też zaje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?