0

Socios i pozostali kibice

2

Bartomeu chyba będzie ofiarą czystek w Barcelonie

6

Może to dziwne co teraz napiszę, ale mnie to zwycięstwo w ogóle NIE CIESZY!

0

Ojojojojojojojojojoj

1

Jak ja się cieszę że mamy MATSA

0

Jest wolny i będzie brama!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coś Denisa ostatnio nie ma w podstawowej jedenastce

0

I tak Legia chcę wywalczyć mistrzostwo, przegrywając z chroniącym się przed spadkiem Ruchem. Jeszcze Niezgoda (piłkarz na wypożyczeniu z Legii) wbija bramę. Taki Niezgoda lepszy niż jakiś Nigeryjczyk z Chin

12

Bardzo ciekawie się czytało ten artykuł. Same te ciekawostki z La Otra Liga są bardzo pasjonujące

0

Mocne słowa trenera Leganes

0

Co za straszne oceny. Kiedy ostatni raz mogły być tak samo wystawione?

1

W tym Eurosporcie to już coraz mniej jest transmitowanej piłki nożnej. Nie było Pucharu Narodów Afryki i nie będzie Bundesligi. Pozostaje tylko Liga Europy. Eurosport schodzi już na samo dno tak samo jak Polsat (Sport, Sport Extra) które transmituje jakieś rozgrywki rosyjskie czy ukraińskie a za chwilę rozpocznie nadawanie ligi chińskiej i kopaczy w Indiach. Jedyne co fajnego związanego z piłką w Polsacie to eliminacje do turnieju i program Cafe Futbol

2

Bardzo dobry ruch na przyszłość naszej obrony w drużynie

1

Oczywiście że wierzę! Gdybym nie wierzył to co byłby za ze mnie kibic Barcy

1

Ok, ale nie obrzucajmy go błotem, bo przecież osiągnął z Barcą 2x mistrzostwa Hiszpanii, 2x CdR (trzeci w kolejce) i raz LM. Może i jest już zmęczony prowadzeniem Barcy, ale sukcesy go jednak ratują

3

A ja wierzę, że jeszcze Lucho pokaże na co go stać

0

Ostatni raz na etapie 1/8 finału odpadliśmy w sezonie 2006/07 w dwumeczu z Liverpoolem, czyli równo 10 lat temu. Widocznie teraz też przyszedł na taki scenariusz. Ok, jeszcze mamy rewanż, a cuda potrafią się przytrafiać, więc jakieś światełko w tunelu jeszcze jest.

1

Najpierw ta straszna kontuzja Vidala, teraz ten wręcz koszmarny mecz. Po prostu można osiwieć

0

Nie będę mógł spać po czymś takim

0

Po prostu k**** nie wierzę!!!

0

Robi się niebezpiecznie

0

Bramka pierwsza klasa, tylko szkoda że dla PSG

0

Spodziewam się arcyciekawego meczu. Oczywiście z korzystnym wynikiem dla Blaugrany

1

Najlepszy obrońca jakiego miałem okazję podziwiać od kiedy kibicuję Barcelonie

4

Śmiać mi się zachciało, gdy przeczytałem ile meczy rozegrał w sezonie. Lepszy młodziak z rezerw regularnie grający niż piłkarz po trzydziestce z dzięwiecioma meczami w sezonie

0

Tą sytuację zapamiętam na długo

5

Skończy się na tym, że Masche będzie zajmował pozycję PO albo trzeba będzie wyciągnąć kogoś z rezerw (Marlon, Palencia). Nie ma sensu robić teraz transferu, gdyż bardzo trudno będzie kogoś pozyskać, a jak już się uda to zawodnik i tak by się musiał zaaklimatyzować, a nie wiadomo ile czasu to może zająć

1

Liczymy na Ciebie w przyszłości

3

Słowa wsparcia dadzą mu jeszcze więcej otuchy i wiary w siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?