kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Socios i pozostali kibice
2
Bartomeu chyba będzie ofiarą czystek w Barcelonie
6
Może to dziwne co teraz napiszę, ale mnie to zwycięstwo w ogóle NIE CIESZY!
0
Ojojojojojojojojojoj
1
Jak ja się cieszę że mamy MATSA
0
Jest wolny i będzie brama!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coś Denisa ostatnio nie ma w podstawowej jedenastce
0
I tak Legia chcę wywalczyć mistrzostwo, przegrywając z chroniącym się przed spadkiem Ruchem. Jeszcze Niezgoda (piłkarz na wypożyczeniu z Legii) wbija bramę. Taki Niezgoda lepszy niż jakiś Nigeryjczyk z Chin
12
Bardzo ciekawie się czytało ten artykuł. Same te ciekawostki z La Otra Liga są bardzo pasjonujące
0
Mocne słowa trenera Leganes
0
Co za straszne oceny. Kiedy ostatni raz mogły być tak samo wystawione?
1
W tym Eurosporcie to już coraz mniej jest transmitowanej piłki nożnej. Nie było Pucharu Narodów Afryki i nie będzie Bundesligi. Pozostaje tylko Liga Europy. Eurosport schodzi już na samo dno tak samo jak Polsat (Sport, Sport Extra) które transmituje jakieś rozgrywki rosyjskie czy ukraińskie a za chwilę rozpocznie nadawanie ligi chińskiej i kopaczy w Indiach. Jedyne co fajnego związanego z piłką w Polsacie to eliminacje do turnieju i program Cafe Futbol
2
Bardzo dobry ruch na przyszłość naszej obrony w drużynie
1
Oczywiście że wierzę! Gdybym nie wierzył to co byłby za ze mnie kibic Barcy
1
Ok, ale nie obrzucajmy go błotem, bo przecież osiągnął z Barcą 2x mistrzostwa Hiszpanii, 2x CdR (trzeci w kolejce) i raz LM. Może i jest już zmęczony prowadzeniem Barcy, ale sukcesy go jednak ratują
3
A ja wierzę, że jeszcze Lucho pokaże na co go stać
0
Ostatni raz na etapie 1/8 finału odpadliśmy w sezonie 2006/07 w dwumeczu z Liverpoolem, czyli równo 10 lat temu. Widocznie teraz też przyszedł na taki scenariusz. Ok, jeszcze mamy rewanż, a cuda potrafią się przytrafiać, więc jakieś światełko w tunelu jeszcze jest.
1
Najpierw ta straszna kontuzja Vidala, teraz ten wręcz koszmarny mecz. Po prostu można osiwieć
0
Nie będę mógł spać po czymś takim
0
Po prostu k**** nie wierzę!!!
0
Robi się niebezpiecznie
0
Bramka pierwsza klasa, tylko szkoda że dla PSG
0
Spodziewam się arcyciekawego meczu. Oczywiście z korzystnym wynikiem dla Blaugrany
1
Najlepszy obrońca jakiego miałem okazję podziwiać od kiedy kibicuję Barcelonie
4
Śmiać mi się zachciało, gdy przeczytałem ile meczy rozegrał w sezonie. Lepszy młodziak z rezerw regularnie grający niż piłkarz po trzydziestce z dzięwiecioma meczami w sezonie
0
Tą sytuację zapamiętam na długo
5
Skończy się na tym, że Masche będzie zajmował pozycję PO albo trzeba będzie wyciągnąć kogoś z rezerw (Marlon, Palencia). Nie ma sensu robić teraz transferu, gdyż bardzo trudno będzie kogoś pozyskać, a jak już się uda to zawodnik i tak by się musiał zaaklimatyzować, a nie wiadomo ile czasu to może zająć
1
Liczymy na Ciebie w przyszłości
3
Słowa wsparcia dadzą mu jeszcze więcej otuchy i wiary w siebie