kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie spodziewałem się czegoś takiego po Infantino, zawsze darzyłem go szacunkiem, ale tutaj niestety obniżył u mnie swoje notowania. Jednak ważne dla niego są wpływy gotówkowe niż prestiż i piękno mundialu
2
Co za bydło zniszczyło takie dzieło sztuki, które przedstawia niesamowitego piłkarza.
0
Szkoda mi w tej chwili Zizou
0
https://zalukaj.com/
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-fc-barcelona-rozwaza-zatrudnienie-mauricio-pochettino/yeh2q3
3
Fajnie jest mieć w zespole takiego zawodnika, co się nie patyczkuje z tą beznadziejną elitą w hiszpańskiej piłce
2
Nie ma mowy o żadnym utraconym już mistrzostwie, jeszcze nie doszliśmy do połowy sezonu, a inni już stają się pesymistami. Wierzę w cały czas drużynę. Martwią mnie tylko te błędy sędziów i że wpłynie to na zdobycz punktową
1
Po prostu SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jest Arda!! Będzie bramka!!!
17
A ja się cieszę że zagra Digne. Taki mecz to jest dobra okazja do zaprezentowania się w meczu ze silnym przeciwnikiem
1
Oby jak najdłużej zagrzał miejsca w pierwszym składzie. Razem z Pique może stworzyć najlepszy duet środkowych obrońców w Europie obok naszego trio w ataku, które nie ma sobie równych
0
Nie będzie dobrze wspominał tego pobytu w Niemczech i zapewne już tam nigdy nie wróci
1
Po takich wiadomościach nie mam już ochoty oglądać meczów z udziałem sędziów z Hiszpanii
0
Miejmy nadzieję że to "pierwsze koty za płoty"
1
Nie widzę innej możliwości niż doprowadzić do wyrównania przy znaczącej przewadze zawodników na boisku
0
Co za brama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ten mecz to komedia w wykonaniu sędziego
0
Sędzia sprzyja Bilbao
0
Ewidentna czerwona kartka dla Aduriza!!!!
1
Moje marzenie: strzelić te trzy gole: Neymar, Suarez i Messi po jednej
0
Aritz Aduriz - postrach Barcy w XXI wieku
0
No i super. Liczę na wspaniałe widowisko
0
Brawa dla tych, co lubią ryzyko
0
Na 100% jest pewien że zagra jutro MATS, Lucho by nie ryzykował wystawienia Masipa. Jeżeli Barca jutro wygra pewnie i wysoko to może w rewanżu szansę gry dostanie Jordi.
0
Jak potrafi strzelać w meczach z tymi drużynami, to i tym razem mu się uda, by przełamać tą passę meczów bez strzelonego gola i udanie rozpocząć nowy rok
0
To było chyba po zamachach w Paryżu w listopadzie 2015
0
Oby do końca kariery nie zobaczył w oczach czerwieni
1
Douglas tak naprawdę nie jest jakiś głupi, by wracać do Barcy z Gijon, gdzie przeżywa najlepsze chwile w swojej karierze
0
Spotkał go pech na tym etapie kariery i to jeszcze w takiej drużynie, która powinna już dawno być w drugiej bundeslidze. Liczę na jego powrót do La Ligi.
1
Jak patrzę na to zdjęcie. to przychodzi mi na myśl, że Arda pokazuje Neymarowi gdzie jest teraz jego miejsce, czyli ławka rezerwowych