1

Nie spodziewałem się czegoś takiego po Infantino, zawsze darzyłem go szacunkiem, ale tutaj niestety obniżył u mnie swoje notowania. Jednak ważne dla niego są wpływy gotówkowe niż prestiż i piękno mundialu

2

Co za bydło zniszczyło takie dzieło sztuki, które przedstawia niesamowitego piłkarza.

0

Szkoda mi w tej chwili Zizou

0

3

Fajnie jest mieć w zespole takiego zawodnika, co się nie patyczkuje z tą beznadziejną elitą w hiszpańskiej piłce

2

Nie ma mowy o żadnym utraconym już mistrzostwie, jeszcze nie doszliśmy do połowy sezonu, a inni już stają się pesymistami. Wierzę w cały czas drużynę. Martwią mnie tylko te błędy sędziów i że wpłynie to na zdobycz punktową

1

Po prostu SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jest Arda!! Będzie bramka!!!

17

A ja się cieszę że zagra Digne. Taki mecz to jest dobra okazja do zaprezentowania się w meczu ze silnym przeciwnikiem

1

Oby jak najdłużej zagrzał miejsca w pierwszym składzie. Razem z Pique może stworzyć najlepszy duet środkowych obrońców w Europie obok naszego trio w ataku, które nie ma sobie równych

0

Nie będzie dobrze wspominał tego pobytu w Niemczech i zapewne już tam nigdy nie wróci

1

Po takich wiadomościach nie mam już ochoty oglądać meczów z udziałem sędziów z Hiszpanii

0

Miejmy nadzieję że to "pierwsze koty za płoty"

1

Nie widzę innej możliwości niż doprowadzić do wyrównania przy znaczącej przewadze zawodników na boisku

0

Co za brama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ten mecz to komedia w wykonaniu sędziego

0

Sędzia sprzyja Bilbao

0

Ewidentna czerwona kartka dla Aduriza!!!!

1

Moje marzenie: strzelić te trzy gole: Neymar, Suarez i Messi po jednej

0

Aritz Aduriz - postrach Barcy w XXI wieku

0

No i super. Liczę na wspaniałe widowisko

0

Brawa dla tych, co lubią ryzyko

0

Na 100% jest pewien że zagra jutro MATS, Lucho by nie ryzykował wystawienia Masipa. Jeżeli Barca jutro wygra pewnie i wysoko to może w rewanżu szansę gry dostanie Jordi.

0

Jak potrafi strzelać w meczach z tymi drużynami, to i tym razem mu się uda, by przełamać tą passę meczów bez strzelonego gola i udanie rozpocząć nowy rok

0

To było chyba po zamachach w Paryżu w listopadzie 2015

0

Oby do końca kariery nie zobaczył w oczach czerwieni

1

Douglas tak naprawdę nie jest jakiś głupi, by wracać do Barcy z Gijon, gdzie przeżywa najlepsze chwile w swojej karierze

0

Spotkał go pech na tym etapie kariery i to jeszcze w takiej drużynie, która powinna już dawno być w drugiej bundeslidze. Liczę na jego powrót do La Ligi.

1

Jak patrzę na to zdjęcie. to przychodzi mi na myśl, że Arda pokazuje Neymarowi gdzie jest teraz jego miejsce, czyli ławka rezerwowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?