0

Luis bohater!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nad Barcą ciąży jakieś fatum z tymi sędziami

0

Tym razem bez szczęścia. Fuck!!!

0

Co za szczęście kolejne nam dopisało

0

Ja liczę na dużą niespodziankę w drugiej połowie w postaci dobrej gry Barcy, lecz wolałbym że Ivan dał sobie dzisiaj spokój z grą i zszedł z boiska

0

Betis kolejny rożny

0

Jak mnie to cieszy że Vidal znów gra w wyjściowym składzie. Lucho wreszcie przyszedł po rozum do głowy i odważnie stawia na Aleixa

0

Tunezja Kasperczaka odpada z PNA

0

A może by tak jutro zaryzykować i wystawić Paco w pierwszym składzie na mecz z Betisem. Odpoczynek Luisowi by się też przydał przed dwumeczem z Atletico

0

Zawsze jestem pozytywnie nastawiony na talenty z Ameryki Płd. i tym samym myślę że Barca powinna go jak najszybciej pozyskać

5

Moje gratulacje

0

Rewanż u siebie

0

Gramy z Atletico!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dla kibiców z odległych rejonów świata zrobią wszystko, by im się odwdzięczyć

1

Taki wynik to ja rozumiem!!!!!!!

0

Jak Denis to i Luis również!!!!!!!!! Brawo El Pistolero!!!!!!!!!1

0

Komentarzy gadają o nim, a on tu później strzela gola

1

Brawo Denis!!!!!!!!!!!!!!!

2

Wierzę że Masche podoła zadaniu na pozycji Sergiego. Żałuje że nie ma Vidala w składzie

0

Widać że jest wciąż głodny gry i daje z siebie wszystko

11

To dzięki Ronaldinho zacząłem kibicować Barcelonie i jestem mu za to wdzięczny

1

Jestem bardzo ciekaw meczu z takim ustawieniem w pomocy. To zarazem może być taki eksperyment i sprawdzian dla pomocników

0

Niech wykorzysta tą okazję! Lepiej na słonecznych Kanarach niż w zimnym Hamburgu

0

Denis!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Liczyłem na D. Suareza i Vidala w składzie, a tu takie mocne zdziwienie

1

Dla mnie to obojętnie jaki skład. Wierzę po prostu w chłopaków wszystkich!

3

Liczę na kolejny występ Vidala i następną przez niego bramę strzeloną. Taką serią to sobie chyba uratuje pewne zaufanie u LE

1

Druga bramka Lewego!!!!!!!

0

Dla mnie taki piłkarz bez ambicji gry to tak jakby żołnierz bez karabinu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?