kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 u mnie piękny zachód słońca po pięknym gorącym dniu
5
Francja rywalem naszych siatkarzy w półfinale VNL
Wymęczyli 3:2 z rezerwami Włoch
1
@Astad za 1 to i to ale po łuku jechałem 2 razy bo świateł nie włączyłem
1
@michal26 dla nas raczej Francja bo Włosi przysłali rezerwy
0
Trochę nasi zezlomowali zagrywka Brazylię
0
@Stinger_ ciekawe czy teraz nie będzie bardziej ostrożny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Darłam ładnie wchodzi w buty Wallacea
0
@TheNekro94 dziwny ten.mecz z Serbia
Wygrali sety do 13 i 14 a Serbia doprowadziła do tie breaka
0
@michal26 Korneluk wybrana do drużyny marzeń turnieju
1
Włoszki wygrywają VNL 2024
1
@Kgorecki2500 miałem żółwia, uciekł
2
@takisobiektos tymczasem Słoweńcy
30 osób na meczu
3
@adi7adi8 Łukasik też świetny mecz
2
Były Złotka Niemczyka
Teraz mamy brazowiątka Lavariniego
2
@Traba727 Simon z nadwagą i tak najwyżej skacze
2
@Kapitan hawk La rambla się sama nie przeczyta
2
@adi7adi8 aj żeby ona się tak dalej rozwijała
2
@Kapitan hawk i ze Roberto na ławce
3
Gabi umiejętności z Copacabany pokazuje
0
@TR3YWAY było coś o 25 czerwca
1
@michal26 dziś jako libero zgłoszona
2
@Szklaner jak chce zapłacić połowę to mu sprzedaj pół figurki
0
@michal26 Alagierska dziś nawet na zmianę nie wejdzie, może ze zdrowiem u niej nie tak coś jest
0
@FCB_dimiC na Polsacie leci ale o 13 chyba przeskok na siatkarzy
0
@FcPortoFan1999 ale musiałby drużynę z Labamby wybrać
0
@FcPortoFan1999 Ibisz będzie prowadzącym?
0
@FcPortoFan1999 Wenerska chyba nie wypoczęła bo na siedząco gra
5
No i chłopy wygrywają z Serbia 3:2
0
@abram3k do 30 czerwca jest teoretycznie piłkarzem Barcelony