kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Faro Roberto se queda - se queda
1
@Kibic_83 za stadion większość
2
@Faro nietoperze
5
@TR3YWAY fuj .
2
@JimMorrisonFCB nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji
3
Pierwszy turniej Polek w VNL, bilans w pkt:12 i setach 12:0
2
@MesQueUnClub96 szkoda, w ich meczach często się sporo działo
3
Lapcio w końcu wytrzeźwiał
1
@Arden plecy go bolą?
1
@Emhyr ogólnie to gra ale dziś chyba nie ( oglądałem połowę ostatniego seta tylko)
0
Polak wygrywa, Polska przegrywa
Winiarskie Niemcy- Polska 3:1 na rozpoczęcie sezonu
1
@Salchent źródło: wez nie pierdo. dementuje
0
@macio_944 dawać już mi ten czerwiec
0
@ArcziArtt nic się nie spierdzielilo
Wydawało mi się że silnik pracuję ciszej, chyba że to było życzeniowe myślenie, znajomy z pracy też łał jakiś preparat do swojego auta i też twierdził że ciszej pracuję
0
@ArcziArtt wlewalem 2 razy preparat od liqui moly
1
@tristan87 ta dziura to z tych mniejszych chyba
0
@FcPortoFan1999 Espanyol już by miał awans ale w ostatnich 11 spotkaniach zrobili 9 remisów
Najpewniej zagrają w barażach
3
@Kessie rosół się robi z kury a nie z wody po makaronie
11
@Zoker może urodzi nowego trenera
5
Xavi - byłem lepszy
2
Oni są bardziej bezczelni niż Real
1
To by było zbyt piękne
0
Fajne to PSG, takie wyeliminowane
0
Almeria z 2 zwycięstwem w lidze
0
No szkoda, chłopaki w większości nie dojechali ma ten finał
Teraz czekamy na reprezentacje
Już za tydzień z hakiem kobitki grają z Włoszkami
A za 2 tygodnie z hakiem klasyk Polska -USA
Panowie pewnie w rezerwowym składzie na początek
0
@Encore no w zeszłym roku Polski finał
0
@Encore 3 raz z rzędu to nie
3 w 4 ostatnich edycjach
1
@FcPortoFan1999 tu też siatka na środku tylko trochę wyżej
4
No to jedziemy z tym finałem LM
JSW do boju
0
@NeroTFP1 na piciu