7

@Faro Roberto se queda - se queda

1

@Kibic_83 za stadion większość

2

@Faro nietoperze

5

@TR3YWAY fuj .

2

@JimMorrisonFCB nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji

3

Pierwszy turniej Polek w VNL, bilans w pkt:12 i setach 12:0

2

@MesQueUnClub96 szkoda, w ich meczach często się sporo działo

3

Lapcio w końcu wytrzeźwiał

1

@Arden plecy go bolą?

1

@Emhyr ogólnie to gra ale dziś chyba nie ( oglądałem połowę ostatniego seta tylko)

0

Polak wygrywa, Polska przegrywa
Winiarskie Niemcy- Polska 3:1 na rozpoczęcie sezonu

1

@Salchent źródło: wez nie pierdo. dementuje

0

@macio_944 dawać już mi ten czerwiec

0

@ArcziArtt nic się nie spierdzielilo
Wydawało mi się że silnik pracuję ciszej, chyba że to było życzeniowe myślenie, znajomy z pracy też łał jakiś preparat do swojego auta i też twierdził że ciszej pracuję

0

@ArcziArtt wlewalem 2 razy preparat od liqui moly

1

@tristan87 ta dziura to z tych mniejszych chyba

0

@FcPortoFan1999 Espanyol już by miał awans ale w ostatnich 11 spotkaniach zrobili 9 remisów
Najpewniej zagrają w barażach

3

@Kessie rosół się robi z kury a nie z wody po makaronie

11

@Zoker może urodzi nowego trenera

5

Xavi - byłem lepszy

2

Oni są bardziej bezczelni niż Real

1

To by było zbyt piękne

0

Fajne to PSG, takie wyeliminowane

0

Almeria z 2 zwycięstwem w lidze

0

No szkoda, chłopaki w większości nie dojechali ma ten finał
Teraz czekamy na reprezentacje
Już za tydzień z hakiem kobitki grają z Włoszkami
A za 2 tygodnie z hakiem klasyk Polska -USA
Panowie pewnie w rezerwowym składzie na początek

0

@Encore no w zeszłym roku Polski finał

0

@Encore 3 raz z rzędu to nie
3 w 4 ostatnich edycjach

1

@FcPortoFan1999 tu też siatka na środku tylko trochę wyżej

4

No to jedziemy z tym finałem LM
JSW do boju

0

@NeroTFP1 na piciu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?