kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 otworzyłeś filię w Hiszpanii?
5
@Pawel13sz byliśmy lepsi tak jak Xavi mówił
0
@VegetaPolska to był mecz kroeym zrobili nie krok a chyba ze 5 do IO
3
@Encore można bylo się tego spodziewać
Przyjechali pierwszym składem,są na innym etapie przygotowań, walczą o wyjazd na IO
2
@VegetaPolska walczą o IO
0
@FCB24 chyba tylko w ataku może mieć ból głowy bo Boładz jak na razie pokazuje się z dobrej strony
Reszta już raczej wybrana
3
@DonAndrzejos może i jest lepszy ale za to ma mniejszy bebech
3
@Barcasub Flicki taka będzie grana
10
@Arden tymczasem Pedro rocznik 2008
https://fcb-abj-pre.s3.amazonaws.com/img/jugadors/660_pedro.jpg
U nas takie walki nie przejdą to nie Afryka
2
No to nasi siatkarze mają serię 27 zwycięstw
W niedzielę mogą się zrównać z 3 najdłuższa seria Brazylii ale ze Słowenią walcząca o IO nie będzie łatwo
2
@Encore jak go widzę to zawsze mi się Wlazły przypomina
2
@Encore on swoje musi zdobyć
0
@Barcasub bez bramkarza nie widzę tego w ogóle
0
@Pawel13sz lapciowi się ta fucha spodoba i zwolni Flicka zanim go zatrudni
0
No Fonsi Flak, będziemy mieli na ciebie oko
0
@priest9999 to jest Barcelona Dest odejdzie do PSV za paczkę szynki
0
@Bulbulator odejdzie Oriol i Alonso
Dest i Lenglet
5
@sidi12843 2 flaszki czyli z godzinę
18
I bitwa o Xaviego
0
Co na dzisiaj przygotowali nam Lapcio i przyjaciele?
1
@krol211 zaczną jeździć pierwszym składem na turnieje ale też muszą odłączać po sezonie klubowym tak jak i nasi
2
@VegetaPolska trenuję ale wybrał już sobie skład na IO i z nimi trenuje w USA
1
@VegetaPolska Jankesi nic nie mają czyli nie
4
@VegetaPolska tak, wprowadzili to od tego sezonu
1
Mecz dla fanów konkursów jedenastek
Rekord (54 strzaly) z 2022 pobity
https://www.flashscore.pl/mecz/hQ5oFJlg/#/szczegoly-meczu
0
@PatrykBarca i do tego przedłużymy eksperta od gry na każdej pozycji Roberto
7
@Faro Roberto se queda - se queda
1
@Kibic_83 za stadion większość
2
@Faro nietoperze
5
@TR3YWAY fuj .